Ubytovanie Lety Prenájom áut Letiskové taxi

Tanzánia Hodnotenia hotelov od skutočných hostí

Nedávne hodnotenia hotelov v Tanzánii

• DoubleTree Resort by Hilton Zanzibar - Nungwi

Priemerné skóre hodnotenia: 8,3
    • Pozitívna časť hodnotenia

Personál super, prostredie tiež, strava rozmanitá.

• Negatívna časť hodnotenia

Občas vecer chvíľami nešla voda, more super, no niektoré dni veľa rias, výmena uterákov - zobrali a nové dali až po čase

Ohodnotené: 6. septembra 2018 Termín pobytu bol september 2018
    Dionýz Slovensko
  • Amaan Bungalows

Priemerné skóre hodnotenia: 7,6
    • Pozitívna časť hodnotenia

Milý personál, bazén s novými pohodlnymi lezadlami

Kupelka by potrebovala rekonstrukciu

Ohodnotené: 20. septembra 2018 Termín pobytu bol september 2018
    Dávid Slovensko
  • Kibanda - L'Ombelico del Mondo

Priemerné skóre hodnotenia: 8,1
    • Pozitívna časť hodnotenia

Veľmi milý, ústretový, nestrojený personál. Pan Joseph bol vždy k dispozícii a vždy ochotný pomôcť, poradiť. Izby a všetko okolo vždy čisté a upravené.

• Negatívna časť hodnotenia

Ruch, do neskorých večerných hodín, z rekonštrukcie prebiehajucej počas pobytu, ale mali sme len smolu, lebo ku koncu pobytu, sa blížil koniec spomínanej rekonštrukcie. Možno od kuchyne sme za dané ceny, čakali viac.

Ohodnotené: 9. augusta 2018 Termín pobytu bol august 2018
    mat Slovensko
  • Bluebay Beach Resort & Spa

Kiwengwa, Tanzánia

Priemerné skóre hodnotenia: 8,5
    • Pozitívna časť hodnotenia

Veľmi peký rezort, krásna flóra a fauna. Skvelé raňajky, vždy čerstvý džús a ovocie, na večeru vždy nové jedlá pripravované pred hosťom. Veľmi milý personál a čistá pláž s bielym pieskom :) Veľmi sme si užili pobyt v tomto rezorte a možno sa aj niekedy vrátime :)

Ohodnotené: 23. júla 2018 Termín pobytu bol jún 2018
    Róbert Slovensko
  • Villa Huruma

Paje, Tanzánia

Priemerné skóre hodnotenia: 9,7
    • Pozitívna časť hodnotenia

Vystriedali sme 6 rôznych ubytovaní na Zanzibare, avšak toto ubytovanie predčilo všetky naše očakávania. Ak ešte niekedy zavítam na Zanzibar, bez váhania prídem sem.

Ohodnotené: 24. júla 2018 Termín pobytu bol jún 2018
    Dominik Slovensko
  • Warere Beach

Priemerné skóre hodnotenia: 8,7
    • Pozitívna časť hodnotenia

Ubytovanie je bezprostredne pri mori s možnosťou krásnych prechádzok popri členitom pobreží. Nie veľký hotel poskytuje výborné podmienky pre relax a kľud. Personál bol milý. V hotelovej reštaurácii varia výborne.

• Negatívna časť hodnotenia

Počas celého nášho pobytu nezavítala na naše izby ani raz upratovačka, aby minimálne vyniesla kôš a umyla dlážku, čo nás dosť prekvapilo. Prístupová cesta do hotela je vo veľmi zlom stave.

• Mahali Zanzibar

Paje, Tanzánia

Priemerné skóre hodnotenia: 9,1
    • Pozitívna časť hodnotenia

Veľmi pekné ubytovanie v bezprostrednej blízkosti pláže. Veľmi milý a úslužný personál. Komfortné terasy blízko bazéna. Pekná rozsiahla pláž s možnosťou prechádzok. Súčasťou ubytovania je aj štýlový bar na pláži.

• Negatívna časť hodnotenia

V peknom plážovom bare sa síce dalo najesť na obed, či večeru, ale boli to veľmi skromné porcie.

• Zimbo Golden Hotel

Dar es Salaam, Tanzánia

Priemerné skóre hodnotenia: 7,4
    • Pozitívna časť hodnotenia

Hotel vyzeral na africké pomery pekne. Izby boli pekne zariadené a vybavené. Recepčná bola veľmi milá a ústretová s čímkoľvek sme sa na ňu obrátili.

• Negatívna časť hodnotenia

V hotely chýbal výťah, ale personál bol úslužný a vyniesol nám batožinu na izbu. Izba bola čistá, ale batérie v kúpeľni boli hrdzavé a schátrané. Objednali sme si rovnaký druh pizze, ale boli nám donesené 2 rozdielne druhy a aj špagety, ktoré sme objednali predošlý deň a veľmi nám chutili boli druhý deň úplne iné, pripravené podľa inej receptúry :-). Ale človek sa s tým zmieri, no veď je to exotická Afrika :-).

• Zanzibar City Apartment

Stone Town, Tanzánia

Zatiaľ žiadne hodnotenia
    • Pozitívna časť hodnotenia

Izba je v centre Stone Town a peso ho mate obehnuty za pol dna. Kludne mozte ist nalahko a do ubytka je to odvsadial maximalne 10 minut peso. Izba je ok velkost dostacujuca na odlozenie 2ch velkych kufrov a 2ch ludi :) My sme len prespali 1 noc. Izba je na 1 poschodi po strmych schodoch. Mimo izbu je cez chodbu na medziposchodi kupelna a na 2hom poschodi je spolocenska miestnost a kuchyna s balkonom.

• Negatívna časť hodnotenia

To co je najlepsie na tomto apartmane je zaroven aj najhorsie a to poloha. Tym ze je v centre mesta v noci je tam strasny hluk. Kto ma lahky spanok a potrebuje ticho sa absolutne nevyspi. Ak zavrete okna tak sice ulica trosku stichne (ale vrany budete pocut aj tak grrr to bolo asi najhorsie nonstop tam krakaju vrany a je to strasne hlucne) ale potom aby ste neskapali od tepla tak huci klima alebo fan, cize spanie je to najhorsie. Ziadne skrinky v izbe, kupelna nieje sucast izby.

Ohodnotené: 18. septembra 2018 Termín pobytu bol september 2018
    Richard Slovensko
  • Zan View Hotel

Kiwengwa, Tanzánia

Priemerné skóre hodnotenia: 8,4
    • Pozitívna časť hodnotenia

Cistota izby, personal hotela, vyhlad

Ohodnotené: 20. septembra 2018 Termín pobytu bol september 2018
    Anonym Slovensko