Помешкання Переліт Оренда автомобілів Таксі в аеропорт

Україна Відгуки про готель від справжніх гостей

Нещодавні відгуки про готелі в Україні

• Alexandrovskaya Usadba

Затока, Україна

Середня оцінка за відгуками: 8,8
    • Позитивна частина відгуку

Дуже гостинний прийом, ввічливі та привітні власники. В номері чисто і затишно, зручне велике ліжко, свіжа постіль

Надія Україна
  • Naberezhnaya Roshen

Середня оцінка за відгуками: 9,2
    • Позитивна частина відгуку

найпривітніші господарі дуже чисто дуже комфортно

• Негативна частина відгуку

це не мінус (бо їх немає), а просто малесеньке побажання: хоча б декілька пакетиків чаю та кави були б не зайві ))) а так все чудово; я б навіть сказав ПРЕКРАСНО !!!

Yeti_ Україна
  • Akvitaniya Mini-Hotel

Затока, Україна

Середня оцінка за відгуками: 8,3
    • Позитивна частина відгуку

комфортне розташування, фото відповідають дійсності, привітний персонал і власник.

Vasyl Україна
  • Sweet Home Hostel / Guest House

Чернівці, Україна

Середня оцінка за відгуками: 9,5
    • Позитивна частина відгуку

Розташування просто шаленне. Виходиш з квартири, і одразу опиняєшся в самому центрі. Супер.

• Негативна частина відгуку

Проблематично запаркувати авто. Але власник зорієнтував на яких вулицях можна залишити машину.

Татьяна Україна
  • Otaman

Пасіки-Зубрицькі, Україна

Середня оцінка за відгуками: 7,4
    • Позитивна частина відгуку

Гарна територія з басейном.

• Негативна частина відгуку

Невідповідність цін Букінгу реаліям. Бронь на номер не спрацювала, віддали номер іншим поки я був в дорозі. В номері немає чайнику - за моїм зверненням була відповідь, що чай я можу замовити в ресторані. Відсутній пульт від телевізору.

Yaroslav Україна
  • Hotel Vatra

Середня оцінка за відгуками: 6,3

Розташування

• Негативна частина відгуку

Бруд, персонал - жах. "Адміністратор" пальцями в зубах ковиряється при розмові. Фен на руки за прохання видають, сам пристрій липкий! Прасувальної дошки не існує, постільна білизна синтетична та кольорова. Матрац жовтий. Віконечко малесеньке у номері (наш був навпроти "адміністратора"). Пліснява в душі, сморід сигарет, вид на стройку, ліжко скрипить.

Lesia Україна
  • Буковеньки

Буковель, Україна

Середня оцінка за відгуками: 8,9
    • Позитивна частина відгуку

Чудова їдальня, вид з балкону номера, привітна господиня.

• Негативна частина відгуку

Грунтова дорога на під'їзді до помешкання у дощову погоду може завадити рухові легкового транспорту.

Відгук від 17 вересня 2018 Дата проживання: Серпень 2018
    Anna Україна
  • Inn Na Bugaze

Кароліно-Бугаз, Україна

Середня оцінка за відгуками: 9,1
    • Позитивна частина відгуку

Сподобалось все-все! Не у всіх готелях, так приємно знаходитись, як було тут! Чисто, комфортно, все під відеоспостереженням. Велика простора кухня, з всіма гаджетами для приготування їжі. Номер затишний, є все, що описано в описанні номеру (холодильник, шафа, стіл, тумбочки, кондиціонер, телевізор, санвузол в номері). На території- є чимало місця для діток, мангал, лежаки. Одним словом- все дуже достойно! Радимо всім! Дякуємо!

Відгук від 17 вересня 2018 Дата проживання: Серпень 2018
    Vi Україна
  • Захар Беркут

Середня оцінка за відгуками: 9
    • Позитивна частина відгуку

Хороший ресторан, надзвичайно привітна охорона та рецепція.

Mariana Україна
  • Ministerka Lake-House

Київ, Україна

Середня оцінка за відгуками: 8,6
    • Позитивна частина відгуку

Скульптури із сіна, якими прикрашений двір, сантехніка, штори, досить привітний офіціант

• Негативна частина відгуку

Розташування за межами міста, до Києва таксі 100-120грн або довго йти до зупинки й довго чекати на автобус. Персоналу потрібно вивчити українську або чесно вказувати, що мова лише російська. Сніданок не рекомендую, особливо млинці. Чайника в номері не було, для мешканців готелю вартість кави 27грн. Басейн був без води.

Сергей Україна

Популярні готелі в Україні з високими оцінками від україномовних гостей

• Guest House SunRise

Кам'янець-Подільський, Україна

• Позитивна частина відгуку

Дуже чистий та гарний номер. Якщо щось потрібно, господиня завжди йшла на зустріч. Зручне розташування, готель знаходиться близько до старого міста.

Відгук від 23 листопада 2016 Дата проживання: Листопад 2016
    Ольга Україна
  • Friday Hostel

Середня оцінка за відгуками: 9,3
    • Позитивна частина відгуку

Дуже сподобався цей Хостел. Недалеко від ж/д вокзалу. Чисто і Охайно, привітний персонал. Молодіжний і сучасний дизайн, ліжка нові та удобні, біла постіль і є гаряча вода. Всім рекомендую!!!

Відгук від 28 вересня 2016 Дата проживання: Вересень 2016
    Наталія Україна
  • Smart Apart

• Позитивна частина відгуку

Місце розташування, інтер'єр помешкання, наявність питної води, дуже комфортно

• Негативна частина відгуку

Трохи чутно як хропе сусід

Відгук від 27 травня 2017 Дата проживання: Травень 2017
    Olesia Україна
  • Potocki Apartments

Середня оцінка за відгуками: 9,5
    • Позитивна частина відгуку

Дуже уважний і турботливий персонал. Ідеально чистий номер, надзвичайно затишно.

Відгук від 10 червня 2017 Дата проживання: Червень 2017
    hnenm Україна
  • Premium Hostel

• Позитивна частина відгуку

Найбільше сподобалась дівчинка на ресепшені, здається Аліна... Комунікабельна, дуже старалася, але власники занадто багато поклали на неї обов'язків (прийом гостей, прибирання, прання постілі, прасування)... дуже важка праця для однієї дівчини... а в цілому в хостелі досить затишно і чисто

Відгук від 19 червня 2017 Дата проживання: Червень 2017
    Ігор Україна
  • Ковальська садиба

• Позитивна частина відгуку

Все дуже сподобалось:) 🤓🎄Господарі привітні та ввічливі;) Саша професійний інструктор ⛷. Обов'язково завітаємо наступного року :)

Відгук від 2 лютого 2017 Дата проживання: Січень 2017
    Виктор Україна
  • Galant Hotel

Трускавець, Україна

• Позитивна частина відгуку

Крутий готель, чисто, затишно, смачні та ситні сніданки, закрита територія, привітний персонал. Мансардній кімнаті не було душно і гаряче.

Відгук від 11 червня 2017 Дата проживання: Червень 2017
    natali_winchester Україна
  • VULYK Hostel

Ужгород, Україна

• Позитивна частина відгуку

Чудове співвідношення ціни та якості для закладу типу хостел! Є все необхідне для комфортного проживання.

Відгук від 10 травня 2017 Дата проживання: Травень 2017
    Юрий Україна
  • Hostel Smart Apart

• Позитивна частина відгуку

Королівський хостел, чудові умови, шикарний та витончений інтерєр, найкращий хостел в якому мені доводилось зупинятись, всім рекомендую. Особливо хочу відзначити адміністратора Олю - чарівна та мила дівчина ,яка все розказала та показала. Настільки сподобався хостел ,що більше хотілось сидіти в номері ніж гуляти Вінницею.

Відгук від 22 травня 2017 Дата проживання: Травень 2017
    Білик Україна

Популярні готелі в Україні - усі відгуки

• Royal Apartment

Середня оцінка за відгуками: 9,8
    • Позитивна частина відгуку

Вигляд з вікна - безцінний. Просторі, світлі кімнати. Нам все сподобалося.

Відгук від 7 грудня 2016 Дата проживання: Листопад 2016
    Anastasiya Україна
  • Ковальська садиба

Відгук від 2 лютого 2017 Дата проживання: Січень 2017
    Виктор Україна
  • Guest house Stockholm Studios

Ірпінь, Україна

• Позитивна частина відгуку

Ми були приємно вражені атмосферою, гостинністю та красою Stockholm Studios. Уважні та щирі господарі прийняли нас дуже тепло. Крутий дизайн, зручні студії, доступний вело-прокат. Дякуємо!

Відгук від 17 жовтня 2016 Дата проживання: Жовтень 2016
    Євгенія Україна
  • Apartment on Stavropigijska Street

Середня оцінка за відгуками: 9,8
    • Позитивна частина відгуку

Помешкання нове та дуже зручне, розташоване в самісінькому центрі. З вікон видно Домініканський собор. Дуже зручні ліжка з ортопедичними матрацами. Готували на кухні, для цього тут є все необхідне. Пляшка води, чай, кава та цукор були в наявності при заселенні. Хазяї дуже приємні та чемні.

• Негативна частина відгуку

Рушники, нажаль, були не свіжі

Відгук від 6 листопада 2016 Дата проживання: Листопад 2016
    Marianna Україна
  • Private Apartment

Київ, Україна

• Позитивна частина відгуку

Мені сподобалася все. Микола, власник квартири,чудова людина.У нього в квартирі ідеальна чистота.Постільна білизна чиста,рушники Микола просив не шкодувати.У нього в квартирі були ,навіть голки з нитками,карти Києва,щітки для взуття,аптечка...і багато інших дрібниць. Місце розташування квартири прекрасне.Поруч багато пам'ятників архітектури, музеїв,кафе,станція метро,торговельний центр... Дякую Миколі і Booking.com. Мені було приємно з вами мати справу.

Відгук від 3 лютого 2017 Дата проживання: Січень 2017
    ANDRIY Україна
  • Bright Apartment in Arkadia

Середня оцінка за відгуками: 10
    • Позитивна частина відгуку

Затишний інтер'єр, хороше розташування, близько до море, приємна охорона і дуже турботлива власниця! Приїдемо ще :)

Відгук від 14 травня 2017 Дата проживання: Травень 2017
    Diana Україна