Üzbegisztán Valódi vendégek hotelértékelései

Friss értékelések Üzbegisztánban levő hotelekről

• B&B Bahodir

• Értékelés kedvező része

Azt hiszem kinőttem a hosztelekből. Vagy komformista lettem. Zavart a zaj, hogy hallom a felettem lakó párocska nemi életét, zavart a fürdő is. Az ágy sem túl kényelmes. De tudom, hogy a szállások számára mindennél fontosabb a jó értékelés, így lehúzni nem szeretném a helyet. A vendéglátók piszok kedvesek és megtesznek mindent a kényelmes pihenés érdekében. A belső udvar pedig elképesztően jó és hangulatos. Az elhelyezés pedig pazar!

2018. május 12. az értékelés napja 2018. május a tartózkodás időszaka
    Tamas Magyarország
  • Platan

Értékelési pontszámok átlaga: 9,2
    • Értékelés kedvező része

Nagyon kedves recepciósok. A reggeli elmondhatatlanul választékos és finom. Bár viszonylag sokat utazom, nem sok hasonlóban volt részem. A hely kényelmes, a környék rendben van, a hotel saját kis étterme pedig magas színvonalú.

• Értékelés kedvezőtlen része

A sötétítés nem hibátlan, reggel picit zavaró volt, de lehet, hogy én voltam figyelmetlen.

2018. május 9. az értékelés napja 2018. május a tartózkodás időszaka
    Tamas Magyarország
  • Furkat Guest House

• Értékelés kedvező része

Igazán kellemes tapasztalat volt az itt eltöltött három nap. Családias vendégházban igazi üzbég vendégszeretet várja az idelátogatókat! Registan tértől két perc könnyed sétával elérhető, tehát kiváló kiindulópont felfedezni a helyi látványosságokat!

• Értékelés kedvezőtlen része

Csak az nem tetszett, de ez általánosságban igaz az ilyen jellegű vendégházakra Üzbegisztánban, hogy kártyás fizetés nem annyira elterjedt még...

2018. augusztus 25. az értékelés napja 2018. augusztus a tartózkodás időszaka
    Istvan Magyarország
  • Mekhtarin Guest house

Bukhara, Üzbegisztán

Értékelési pontszámok átlaga: 8,3
    • Értékelés kedvező része

A személyzet kedves. segítőkész... Az 1800-as évektől kezdve működik vendégházként, a leírások szerint, melyet az udvari részen található faragott oszlopok hűen tükröznek... A város központi részén helyezkedik el, így ez a hely kiváló kiindulópont felfedezni a város nevezetességeit...

• Értékelés kedvezőtlen része

Nincs hűtés a nyári melegben, csak egy zajos ventillátor kavarja az amúgy is forró levegőt... Kártyával illetve gyűrött, esetleg szakadt külföldi fizetőeszközzel nincs esélyed fizetni...

2018. augusztus 25. az értékelés napja 2018. augusztus a tartózkodás időszaka
    Istvan Magyarország
  • Gloria Hotel

Tashkent, Üzbegisztán

• Értékelés kedvező része

Nagyon kedves személyzet, finom reggeli.

2018. szeptember 6. az értékelés napja 2018. szeptember a tartózkodás időszaka
    Dóra Magyarország
  • Registon Zargaron

Értékelési pontszámok átlaga: 9
    • Értékelés kedvező része

Az egyetlen előnye az elhelyezkedése.

• Értékelés kedvezőtlen része

Egy háromágyas családi szobát foglaltam, ehhez képest egy kétágyas, ablaktalan, sötét lyukat kaptunk. Az ajtót, ami egy félig zárt folyosóra nézett, nem lehetett belülről bezárni. Reggel 7-kor még nem lehetett reggelnizni. A személyzet nem beszél idegen nyelven. Csak készpénzes fizetés lehetséges, de az USD bankjegyek egy részét nem akarják elfogadni, mondván "túl régiek".

2018. szeptember 8. az értékelés napja 2018. szeptember a tartózkodás időszaka
    Dóra Magyarország

Minden értékelő dicsérte ezeket a hoteleket Üzbegisztánban

• Qosha Darvoza

Khiva, Üzbegisztán

Értékelési pontszámok átlaga: 9,3
    • Értékelés kedvező része

A személyzet készséges. Csendes szobát, és bőséges reggelit adtak. A szállás 15 percnyi sétára van a központi látnivalóktól. Az út addig nem sok látnivalót nyújt, de aztán mindent kárpótol.

• Értékelés kedvezőtlen része

A szobában gyenge volt az internet. Probléma lehet a víznyomással, mert ciklikusan vátozott, a zuhanyozásnál a langyos-meleg ciklus percen belüli.

2017. április 28. az értékelés napja 2017. április a tartózkodás időszaka
    Bela Magyarország