Ubytovanie Lety Prenájom áut Letiskové taxi

Uzbekistan Hodnotenia hotelov od skutočných hostí

Nedávne hodnotenia hotelov v Uzbekistane

• Hotel Uzbekistan

Priemerné skóre hodnotenia: 6,7
    • Pozitívna časť hodnotenia

Vyborna poloha, na izbach uplny klud, izby a hlavne kupelne su velke.

• Negatívna časť hodnotenia

Ranajky zodpovedali skor ponuke penzionu bez hviezdiciek. Klimatizacia tiekla, tak sme ju vypli a oznamili na recepcii ze treba opravit, za 3 dni nikto neriesil ani mokry koberec, ani nemoznost pouzivat klimu (inak funkcnu).

Ohodnotené: 24. júla 2018 Termín pobytu bol júl 2018
    Radoslav Slovensko
  • Elegant Hotel

Priemerné skóre hodnotenia: 8,5
    • Pozitívna časť hodnotenia

prístup druhého člena personálu, ktorý sa snažil urobiť všetko, čo bolo v jeho silách

• Negatívna časť hodnotenia

prístup prvého člena personálu, ktorý nasľuboval, že pozisťuje taxík a ďalšie veci a vykašľal sa na to, čo sme zistili až večer, takže do jednej v noci sme nemali vybavený trasport na hranice, ktorý sme potrebovali na siedmu ráno...

Ohodnotené: 25. júna 2018 Termín pobytu bol jún 2018
    Jozef Slovensko
  • Art Studio

Priemerné skóre hodnotenia: 9,9
    • Pozitívna časť hodnotenia

V ramci vybavenia dostupna zehlicka.napriek tomu ze sa okna nachadzali na hlavnu cedti, bolo to plne odhlucnene.

• Negatívna časť hodnotenia

Apartman sa podla adresy, popisu dal najst len velmi tazko, resp vobec.

Ohodnotené: 3. júla 2018 Termín pobytu bol júl 2018
    Lucia Slovensko
  • Muzaffar Hotel Samarkand

Samarkand, Uzbekistan

Priemerné skóre hodnotenia: 9,3
    • Pozitívna časť hodnotenia

Toto ubytovanie sa uplne vymyka standardu strednej azie, vsetko je ako nove, ciste a hlavne funkcne. Personal bol velmi ustretovy a pomohol zariadit odvoz na letisko. Ranajky boli chutne, aj ked skromnejsie ako inde co do vyberu. Domaci ale ponuknu pripravu cerstvych vajicok a mozno ak poziadate, aj nieco ine.

• Negatívna časť hodnotenia

Nenapada ma nic negativne.

Ohodnotené: 15. júla 2018 Termín pobytu bol júl 2018
    Radoslav Slovensko
  • Hotel Hon Saroy

Priemerné skóre hodnotenia: 8,1
    • Pozitívna časť hodnotenia

Hotel pôsobil domácou atmosférou. Mal peknú terasu na najvyššom poschodí kde sa chodilo na raňajky. Postele mali primerane tvrdé a kvalitné vankúše. Za príplatok sa dalo ísť do vnútorného bazéna. Ceny nápojov v bare na izbe boli vynikajúce.

• Negatívna časť hodnotenia

Hotel bol vedľa rušnej cesty a zvuková izolácia okien nebola vôbec účinná. Odporúčam vybrať si izbu na opačnú stranu. Na raňajky nám ani raz nepriniesli džús, ktorý sme si zvolili. Vždy to bolo niečo iné.

Ohodnotené: 24. júla 2018 Termín pobytu bol júl 2018
    Jan Slovensko
  • Rumi

Bukhara, Uzbekistan

Priemerné skóre hodnotenia: 8,5
    • Pozitívna časť hodnotenia

Ochota, znalosti, komunikativnost personalu vyborna. K dispozicii je spolocna kuchynka.

• Negatívna časť hodnotenia

Pri bookingu som si nevsimol, ze ide o zariadenie typu hostel, kedze sme z ponuky vybrali samostatnu 2-lozkovu izbu, takze som bol sklamany provizornostou a technickym stavom zariadenia. Medzi hostelmi mozno vynika, my sme chceli vsak byvat v inej kategorii, preto by bolo vhodne viditelnejsie oznacit v ponuke, ze ide o byvanie v hosteli.

Ohodnotené: 17. júla 2018 Termín pobytu bol júl 2018
    Anonym Slovensko

Vysoko hodnotené hotely v Uzbekistane - hodnotené všetkými hosťami

• Art Hostel

Priemerné skóre hodnotenia: 9,2
    • Pozitívna časť hodnotenia

Mili personál,všade čisto raňajky dobre.

• Negatívna časť hodnotenia

Že som spala sama žena na jednej izbe s 5 chlapmi. Mali by na to nejak prihliadať. 🤔

Ohodnotené: 4. júna 2017 Termín pobytu bol máj 2017
    Janka Slovensko