Места за настаняване Полети Автомобили под наем Таксита от летището

Виетнам Отзиви за хотели от реални гости

Скорошни отзиви за хотели във Виетнам

• Anja Beach Resort & Spa

Phu Quoc, Виетнам

Средна оценка от отзиви: 8.9
    • Положителна част на отзива

Хареса ни една от вилите, в които ни настаниха. Тя отговаряше на резервираната от нас вила с морски изглед. Другата, резервирана от нас вила, макар че заплатихме за морски изглед, нямаше такъв. Хареса ни също така закуската в хотела, беше богата и разнообразна. Персоналът беше изключително любезен и отзивчив.

• Отрицателна част на отзива

Не ни хареса това, че администраторите на хотела, ни бяха разделили в две отдалечени вили, при написаната при резервацията от нас молба да бъдем в съседни вили, каквато възможност съществуваше. Въпреки резервираните от нас вили с морски изглед, едната от вилите беше с изглед към гърба на бара, разположен до нея. Наложи се да приемем настаняването в тази вила, защото не ни предложиха по-добър вариант. Не ни хареса и шумната обстановка около нас, непрекъснати ремонтни дейности в хотела, както и проявите в съседния хотел.

Оценено на: 8 Май 2018 Престой през април 2018
  • Huong Hai Sealife Cruise

Ha Long, Виетнам

Средна оценка от отзиви: 9.5
    • Положителна част на отзива

Круизът много ни хареса. Най-силно впечатление остави персонала - изключително отзивчиви и мили хора. Обстановката също беше прекрасна. Отпускаща и предразполагаща. Беше чудесно! Главният гид беше уникален, много забавен човек с много таланти.

Нищо не ми идва наум.

Оценено на: 11 Май 2018 Престой през април 2018
  • The Corner Riverside Villa

Hoi An, Виетнам

Средна оценка от отзиви: 9
    • Положителна част на отзива

Изключително приятно хотелче. Местоположението му е отлично, далеч от градския шум на 10-15 минути пеша от стария град. Много чисто и с достатъчен комфорт място. Персоналът е изключително мил и любезен. Препоръчвам това хотелче.

• Отрицателна част на отзива

Поради късното ни пристигане рецепцията ни настани в стая, която не ни хареса и не бе това, което бяхме резервирали. На другия ден нещата се оправиха. За съжаление това приятно местенце няма асансьор.

Оценено на: 11 Май 2018 Престой през април 2018
  • Huong Sen Hotel

Хошимин, Виетнам

Средна оценка от отзиви: 8.5
    • Положителна част на отзива

Чудесно разположение. Добър персонал. Близо до главните забележителности.

Оценено на: 14 октомври 2018 Престой през октомври 2018
    Alexander България
  • New Time Apartment

Хошимин, Виетнам

Средна оценка от отзиви: 7.7

Местоположението.

• Отрицателна част на отзива

Камериерките са нелюбезни, влизат и излизат от стаята, когато си поискат без да се съобразяват дали е удобно или не и без да чукат. Взимат ти кърпите и не ти дават нови, а ти ги носят след 3, 4 часа. Банята .

Оценено на: 25 Май 2018 Престой през май 2018
    Анонимен потребител България