Smještaj Letovi Najam auta Taksi iz/do zračne luke

• Viola Royal Hotel & Spa

Hanoi, Vijetnam

Prosječna ocjena gostiju: 9,3
    • Pozitivni dio recenzije

Ovo je bio naš prvi hotel u Vijetnamu, i potpuno je ispunio naša očekivanja. Čekali su nas na aerodromu više od sat vremena jer nam je kasnio prtljag. Oprali su nam veš u roku od nekoliko sati, i naplatili samo pet dolara. Osoblje je veoma ljubazno i dali su nam super preporuke za restoran u komšiluku. Doručak je bio odličan.

• Negativni dio recenzije

Bilo bi dobro za doručak imati neko meso osim svinjetine. Sve salame su bile svinjske.

Datum recenzije: 30. ožujka 2018. Boravak: ožujak 2018.
  • The Scarlett Boutique Hotel

Hue, Vijetnam

Prosječna ocjena gostiju: 9,7
    • Pozitivni dio recenzije

Hotel je predivan, i na odličnoj lokaciji, sklonjen od centralnih zbivanja, ali na samo nekoliko minuta od centra. Doručak je sjajan, osoblje veoma ljubazno, a soba vrhunska. Sve preporuke.

Datum recenzije: 11. travnja 2018. Boravak: ožujak 2018.
  • Banana Homestay

Phu Quoc, Vijetnam

Prosječna ocjena gostiju: 9,4
    • Pozitivni dio recenzije

Restoran je najbolji dio samog smještajnog objekta. Imaju izbog od preko 50 različitih jela i pića, možda čak i više, i sve je veoma ukusno i fino. Stolice bi mogle biti udobnije, s obzirom da im dolaze često mnogo veći ljudi od samih Vijetnamaca. Osoblje je ljubazno, i tu za vas šta god vam treba. Motocikli koje su nam iznajmili su super.

• Negativni dio recenzije

Mjesto lijepo izgleda, i sa strane se čini idealnim za boravak. Ipak, nije toliko udobno kao što se čini. Iako smo imali klimu u sobi, bilo je prosto nemoguće ohladiti se, vjerovatno zbog loše izolacije. Krevet nije najudobniji, pa je to pogoršalo situaciju. Plaža nije čista, i na ovoj strani ostrva je nemoguće uživati u samom moru. Naredni put bih odsjeo s druge strane Phu Quoca jer ako ste ovdje, svejedno vam je potreban motocikl da biste igdje otišli.

Datum recenzije: 11. travnja 2018. Boravak: travanj 2018.
  • Diamond Westlake Suites

Hanoi, Vijetnam

Prosječna ocjena gostiju: 8,6

mirno i ugodno za odmor

• Negativni dio recenzije

što smo bili smješteni u apartmanu na strani hotela koji se uređivao tako da nismo mogli koristiti balkon i buka od izvođača radova

Datum recenzije: 13. travnja 2018. Boravak: travanj 2018.
    krunoslav Hrvatska
  • Vinh Hostel

Ho Ši Min, Vijetnam

Prosječna ocjena gostiju: 6,5

sve je super

Datum recenzije: 18. lipnja 2018. Boravak: lipanj 2018.
    Stjepan Hrvatska
  • Minh Vu Hotel

Vung Tau, Vijetnam

Prosječna ocjena gostiju: 8,4

Jedino lift.

• Negativni dio recenzije

Cetiri dana nitko nije ocistio sobu, a na sve moje zahtjeve odgovaraju da ne razumiju engleski. Progovorili su zadnji dan kada sam htjela produziti boravak zbog transporta za slijedecu destinaciju. Tih 12 Sati su mi pokusali naplatiti kao 2 dana misleci da necu promijeniti hotel zadnji dan. Otisla sam u susjedni koji bi bio bolji izbor odpocetka da sam znala.

Datum recenzije: 16. rujna 2018. Boravak: rujan 2018.
    Tatjana Hrvatska
  • HƯƠNG XƯA

Ha Tien, Vijetnam

Prosječna ocjena gostiju: 7,5
    • Pozitivni dio recenzije

Odlican smjestaj za tu cijenu. Osoblje vrlo ljubazno I susretljivo premda ne govore engleski nisam imala problema, sobe ciste I bez zamjerki.

Datum recenzije: 16. rujna 2018. Boravak: rujan 2018.
    Tatjana Hrvatska