Wietnam Opinie o hotelach napisane przez prawdziwych Gości

Ostatnie opinie o hotelach w Wietnamie

• Binh Minh Hostel

Dồng Văn, Wietnam

Średnia ocena: 8,9
    • Pozytywna część opinii

Wszytko ok, niedrogi hostel, miła obsługa, czysty pokój, dobre Wi-Fi.

• Hoi An Corn Riverside Villa

Średnia ocena: 9,3

Basen. Lokalizacja. Miła obsługa. Czystość w pokoju. Room service

• Negatywna część opinii

Monotonia śniadań ale dobre jakościowo.

Pawel Islandia
  • Moonhouse Hanoi

Średnia ocena: 8,3
    • Pozytywna część opinii

Dobra komunikacja przez Whatsap z miłym właścicielem.

• Negatywna część opinii

Źle posprzątany pokój, włosy na prześcieradle 😬😬😬

Ocena dodana: 15 września 2018 Pobyt: Wrzesień 2018
  • Yen Trang 2 Hotel

Średnia ocena: 8
    • Pozytywna część opinii

Sprzątają chyba kilka razy dziennie pokój. Bardzo pomocny personel! Bardzo dobra lokalizacja - bez hałasu! Hotel posiada windę.

Ocena dodana: 18 września 2018 Pobyt: Wrzesień 2018
    Grzegorz Polska
  • Saigon April Homestay

Średnia ocena: 9,4

Miła obsługa Ładny wystrój pokoi Dobra lokalizacja

• Negatywna część opinii

Niestety mieliśmy odwiedziny karaluchów W łazience była przerwa pod sufitem, przez co dobiegały hałasy z klatki schodowej i nie zapewniało to intymności

Margareta Polska
  • Silver Moon Villa Hoi An

Średnia ocena: 9,2
    • Pozytywna część opinii

Super lokalizacja blisko starego miasta Przyjemny basen

Margareta Polska
  • Ninh Binh Central Hotel

Ninh Binh, Wietnam

Średnia ocena: 9,1
    • Pozytywna część opinii

Super lokalizacja, pomocni i mili właściciele, dobre Wi-Fi, pyszne jedzenie, możliwość wypożyczenia skuterów, czysty i duży pokój.

Ręczniki do wymiany

Pawel Polska
  • Garden & Pool Signature Rivergate

Średnia ocena: 9,1
    • Pozytywna część opinii

Wyjątkowo pomocna obsługa, załatwią wszystko o co poprosisz... Podziękowania dla Lesile.

Dorota Wietnam
  • Lotus Hoi An Boutique Hotel & Spa

Basen Śniadania Restauracja Darmowy bus Bardzo pomocny personel

• Negatywna część opinii

Odległość od morza Bus powinien kursować częściej Prywatna plaża na której wypada coś kupić - jest to prawdopodobnie własność zaprzyjaźnionej restauracji, mały wybór dla osób nie lubiących seafood’u

Ocena dodana: 14 września 2018 Pobyt: Wrzesień 2018
    Anonimowy Polska

Hotele w Wietnamie wysoko oceniane przez Gości posługujących się językiem polskim.

• Grand Hotel Saigon

Średnia ocena: 8,7
    • Pozytywna część opinii

Świetna lokalizacja . W samym centrum ale okna na ulicę na której jest spokojniej. Obsługa rewelacyjna . Jak na standarty wietnamskiej świetnie radzą sobie po angielsku. Podryzowałam dużą grupą i wszyscy byli zadowoleni zarówno z obsługi jak i hotelu . Naprawdę polecam inne hotele w tej lokalizacji były zdecydowanie droższe.

Nic

Ocena dodana: 6 lutego 2017 Pobyt: Luty 2017
    Dorota Polska
  • Splendid Boutique Hotel

Średnia ocena: 9,2
    • Pozytywna część opinii

Wszystko! Takiej obslugi nie spotyka sie nawet w 5 gwiazdkowych hotelach.

Ocena dodana: 12 listopada 2016 Pobyt: Listopad 2016
    esiu Polska
  • Saigon Charming Hostel

• Pozytywna część opinii

Bardzo dobra lokalizacja, miły i pomocny personel. Rodzinna atmosfera w obiekcie.Dobry studyjnej ceny do jakości.

Ocena dodana: 17 kwietnia 2017 Pobyt: Marzec 2017
    Łukasz Polska
  • Hanoi Lucky Guest House 2

Średnia ocena: 7,9
    • Pozytywna część opinii

Bardzo przyjemny pensjonat, czysto i schludnie, dziewczyny z recepcji są więcej niż pomocne. Polecam!

Ocena dodana: 5 listopada 2016 Pobyt: Listopad 2016
    Karolina Polska
  • Central Palace Hotel

Średnia ocena: 8,5
    • Pozytywna część opinii

Lokalizacja w centrum ,blisko wszystkich atrakcji w dystrykcie 1,wieczorem spokój .Pokoj dobrze wyposażony ,czysty.Basen na dachu z panorama Sajgonu nocą Wow!!! Smaczne śniadanie .

• Negatywna część opinii

Hotel nie jest skończony ,trwają roboty czasami dość hałaśliwe ,awarie prądu .Przy basenie tylko 6 łóżek. U moich sąsiadów zle działała klimatyzacja,brak reakcji personelu.

Ocena dodana: 25 listopada 2016 Pobyt: Listopad 2016
    Ewa Polska
  • Ananda Resort

Mui Ne, Wietnam

Średnia ocena: 8
    • Pozytywna część opinii

wszystko idealnie, śniadania b. dobre, urozmaicone, pokoje eleganckie, obsługa sympatyczna, raj dla kiteserferów.

Ocena dodana: 29 listopada 2016 Pobyt: Listopad 2016
    Kinga Polska
  • The Scarlett Boutique Hotel

Hue, Wietnam

• Pozytywna część opinii

Świetne miejsce. Obsługa na naprawdę najwyższym poziomie, pokoje są bardzo komfortowe i elegancko urządzone.

Brak zastrzeżeń.

Ocena dodana: 13 grudnia 2016 Pobyt: Listopad 2016
    Zawadz Polska
  • Bao Quynh Bungalow

Mui Ne, Wietnam

• Pozytywna część opinii

Położony w niewielkim ale pięknym ogrodzie , własna bardzo ładna plaża. Położony w najładniejszej części Mui Ne .Pokoje przestronne , czyste i zadbane.Smaczne śniadania. Pomocny i bardzo miły personel. Zdecydowanie polecam

Nic

Ocena dodana: 17 grudnia 2016 Pobyt: Grudzień 2016
    Beata Polska
  • Nest Hotel ( formerly My Hotel)

Średnia ocena: 8,2
    • Pozytywna część opinii

Rewelacyjna lokalizacja w Dystrykcie 1 dzięki czemu byliśmy blisko wszystkich głównych atrakcji Sajgonu. Hotel tuż obok głównej ulicy gdzie można pysznie zjeść a wieczorem tętni nocne życie. Przesympatyczny, pomocny personel. Pokoje małe ale w zupełności wystarczające i komfortowe. W drodze powrotnej do kraju również tam nocowaliśmy. Polecam!

Ocena dodana: 16 lutego 2017 Pobyt: Luty 2017
    Maria Polska
  • Chien Hostel

• Pozytywna część opinii

Pomysł na to miejsce graniczy z idealnością. Happy hours-czyli 15 minut trzy razy w ciągu dnia,gdy zostaniesz poczęstowany piwem,jak to niesamowicie integruje społeczność hostelu.Ludzie ,którym chce się ze sobą pogadać.Wszelakie udogodnienia-nawet o mopie ktoś pomyślał,który stoi przy łazience. Zawsze możesz po skorzystaniu z prysznica ogarnąć przestrzeń. Proste ,ale fantastyczne śniadania. Personel był niezwykle pomocny. Nie było najmniejszych problemów z przechowaniem bagażu. I można tak wymieniać bez końca. Miejsce IDEALNE do tego cena? Aż zastanawialiśmy się czy i na czym hostel zarabia ? Doszliśmy do wniosku,że na zgubionych kluczach-może-25 dolarów ta przyjemność kosztuje :)

Ocena dodana: 22 lutego 2017 Pobyt: Styczeń 2017
    dagbur Polska
  • Thien Hai Hotel

• Pozytywna część opinii

Świetna lokalizacja Pokój mały, bez okien za to cichy i w zupełności wystarczy na nocleg. W dzień idziemy na miasto :)

Ocena dodana: 18 marca 2017 Pobyt: Luty 2017
    Grzegorz Polska
  • May Nui Sa Pa Hostel

Sa Pa, Wietnam

• Pozytywna część opinii

Rodzinny hostel, bardzo uczynni właściciele, właściwie pomagali w każdej sytuacji, zorganizowanie wycieczki, wypożyczenie skutera, rezerwacja autobusu czy taksówki. i jeszcze podgrzewane maty w łóżkach

• Negatywna część opinii

Zgrzeszyłbym gdybym na coś narzekał

Ocena dodana: 11 kwietnia 2017 Pobyt: Marzec 2017
    Marek Polska
  • Hanoi Marvellous Hotel & Spa

Średnia ocena: 9,6
    • Pozytywna część opinii

Świetny miejski hotel w samym centrum, kapitalna obsługa, restauracja- poezja.

• Negatywna część opinii

W pokojach od ulicy - dość głośno.

Ocena dodana: 30 kwietnia 2017 Pobyt: Kwiecień 2017
    Jerzy Polska
  • LePont Bungalow Hostel

Cat Ba, Wietnam

Średnia ocena: 7,8
    • Pozytywna część opinii

Lokalizacja obiektu zdecydowanie dużym plusem, widok z tarasu, balkonu super. Idealne miejsce na zachód słońca to skałki z miejscem na wypicie drinka, czy zjedzenie kolacji. Ciekawa zabudowa hostelu i położenie w bliskości plaży - 5 min spacerkiem podwyższa ocenę ogólną. Na plus możliwość zabukowania przez obiekt każdego rodzaju wycieczki, czy transferu z wyspy praktycznie do każdego miejsca w Wietnamie.

• Negatywna część opinii

Słabe śniadania, czystość w restauracji też mogłaby być lepsza.

Ocena dodana: 10 maja 2017 Pobyt: Maj 2017

Hotele w Wietnamie wysoko oceniane przez wszystkich Gości

• Hanoi Bella Rosa Suite Hotel

Średnia ocena: 9,6
    • Pozytywna część opinii

Swietna lokalizacja w samym centrum z super tarasem na dachu. Genialne sniadanie - baaaaaardzo duzy wybor, przemily chlopak Dzung(?) obslugujacy przy sniadaniu. Lucia(?) w recepcji bardzo mila. Ogolnie chyba nowy lub tuz po remoncie hotel. Bardzo slaba lazienka z plastikowa wanna:(

• Negatywna część opinii

Zarezerwowalam pokoj z oknem, pisalam i dzwonilam, aby je potwierdzic - niestety potwierdzono mi je, aczkolwiek nikt mi nie powiedzial ze owszem jest -tyleze z widokiem na korytarz wewnetrzny.. fakt moja wina powinnam zapytac precyzyjniej - czy okno jest w widokiem na "swierze" powietrze. .. po stwierdzeniu ze rezygnuje z rezerwacji zaproponowano mi inny pokoj... Bylam rozczarowana, szczegolnie po pobycie w innym hotelu w Hanoi, coz moja wina ze tam nie wrocilam ..

Ocena dodana: 25 maja 2017 Pobyt: Maj 2017

Ocena dodana: 13 grudnia 2016 Pobyt: Listopad 2016
    Zawadz Polska
  • Mama's House Hoi An Homestay

• Pozytywna część opinii

Wspaniale sniadanie, bardzo mila i pomocna wlascicielka

Ocena dodana: 7 stycznia 2017 Pobyt: Styczeń 2017
    Renata Wielka Brytania
  • Magnolia Garden Villa

Średnia ocena: 9,4
    • Pozytywna część opinii

Niesamowicie otwarta rodzina! Fantastyczni ludzie chętnie pomagają w każdej sytuacji. Wspaniałe śniadania. Ponieważ rowery są w cenie pokoju, nie ma problemu aby dostać się do miasta bądź na plażę (my jeździliśmy z 2 dzieci). Ciężko rozstać nam się z tym miejscem, ponieważ takiej atmosfery nie znajdzie się w całej azji. Bardzo gorąco polecamy!!!!!!!!!!!

brak!

Ocena dodana: 24 kwietnia 2017 Pobyt: Kwiecień 2017
    Darek Polska
  • Skybird Homestay

• Pozytywna część opinii

Nocleg wybrany przez przypadek ale nie żałujemy, było naprawdę warto. Właściciel wraz z żoną to dobrzy ludzie, a dzięki nim wydaje mi się, że w końcu poznaliśmy Wietnam od bardziej sympatycznej strony. Teraz trochę żałuję, że podczas naszej miesięcznej podróżny przez Wietnam był to nasz jedyny "homesaty". Dziękujemy.

Ocena dodana: 2 maja 2017 Pobyt: Kwiecień 2017
    Maciej Polska
  • CoCo Riverside Homestay

• Pozytywna część opinii

Właścicielka - cudowna osoba, która doradziła gdzie jechać, co zobaczyć. Do dyspozycji mieliśmy rowery, łódkę. Pokój codziennie był idealnie sprzątany. Obiekt jest przepięknie położony nad samą rzeką. Radzę wybierać pokoje wyłącznie z widokiem na rzekę.

nie było takiej rzeczy.

Ocena dodana: 8 maja 2017 Pobyt: Maj 2017