Помешкання Переліт Оренда автомобілів Таксі в аеропорт

В'єтнам Відгуки про готель від справжніх гостей

Нещодавні відгуки про готелі у В'єтнамі

• Zephyr Suites Boutique Hotel

• Halong Plaza Hotel

Ha Long, В'єтнам

Середня оцінка за відгуками: 8,4
    • Позитивна частина відгуку

Місце розташування і вигляд з вікна - супер!

• Негативна частина відгуку

У нас був дуже ранній виїзд (до відкриття ресторану на сніданок), ввечері нам пообіцяли підготувати ланч-бокси натомість, але....забули

Відгук від 12 липня 2018 Дата проживання: Липень 2018
    Olga_Shustra Україна
  • Hoi An Coco Couple Homestay

Хойан, В'єтнам

Середня оцінка за відгуками: 8,7
    • Позитивна частина відгуку

Коли ми приїхали, хазяїв не було вдома. У Холлі ми знайшли на столі листа для нас з інструкцією і ключ від номера. Тож поселилися і пішли у справах))) Зранку вже поспілкувались з хозяйкою. Спасибі за можливість їздити на велосипедах, це теж включено у вартість за номер.

Відгук від 11 серпня 2018 Дата проживання: Серпень 2018
    Ira Україна
  • Song Anh 3 Hotel

Хошимін, В'єтнам

Середня оцінка за відгуками: 8,1
    • Позитивна частина відгуку

Розташування готелю, чудовий персонал- готові допомогти в любому питанні. Нам зарезервували квитки на спальний автобус. Номера простенькі Але дуже охайні. якість відносно ціни перевищили наші очікування. Дуже дякуємо!

Відгук від 3 вересня 2018 Дата проживання: Серпень 2018
    louvese Іспанія
  • Hanoi Avatar Hotel

• Позитивна частина відгуку

Готель супер рекомендую, близько до базару, до колій де проходить поїзд між будівлями - мітичне місце побачити у Ханоі. Укнтріше місця не найти. Шопінг, ресторанчики і вулична їда, барським все рядом. Кімнати чистота, кожен день змінюють рушники і ванні прилежності і залишають якийсь смачний сюрприз. Обов`язково беріть сніданок- все дуже смачно. Та насамперед перед Обслуговуючий персонал- щонайкраще готелю ! Дуже привітні, готові допомогти порадою куди піти що побачити- залежно ваших смаків. Моя подруга під час сніданку дуже вдарилася коліном до стола то весь персонал бігав- одні за льодом, другі в аптеку за маззю Тигра для розтерзання. В день виїзду ми в 6 рано залишали готель так як літак вилітав рано- то тільки за нас сніданок подавали в 5:30 (а не як звично)! Подорожували 25 днів В’єтнамом з півдня на північ- і самий кращий досвід! Гарно дякуємо персоналу готелю за такий теплий прийом!!!

Olga Іспанія
  • Oriental Motel

Ha Long, В'єтнам

Ще немає відгуків
    • Позитивна частина відгуку

Дуже близько порт, якщо ви збираєтеся на круїз по затоці Халонг. Готель має Терасу обладнану для сушки білизни (якщо ви подорожуєте по мінімуму речей ;) персонал дуже привітний.

olga Іспанія
  • Sa Pa New Villa

Sa Pa, В'єтнам

• Позитивна частина відгуку

Рекомендую цей готель, персонал дуже привітний і радий допомогти у всьому . Ще до приїзду на зазделегідь теренах було зарезервувати sleeper bus за SA Pa до бухти Халонн і нам це зробив менеджер готель все о перепису по електронній почті. Крім того нам дозволили залишити рюкзаки до ввечерав готелі до від’їзду . І ще ми сходили в душ уже в їх приватний і ще дуже приємна бабуся сім`ї на дала фруктів в дорогу! Дуже вам дякуємо !

Olga Іспанія
  • Tam Coc Bungalow

Ninh Binh, В'єтнам

Середня оцінка за відгуками: 8,5
    • Позитивна частина відгуку

Розташування бунгало найкраще , дуже близько до місця звідки відходить човника на пригокшянку по річці. Дуже рекомеддовано. На прокат велосипеди для прогулянок по місцевості. Дуже гарно і тихо. Не хотілося їхати звідти- можна релаксувати тиждень , місяць .. супер ! Персонал дуже привітний і готовий допомогти у всьому . Дуже рекомендую ці бунгало. Сніданок який входив в ціну дуже смачно - буфет.

• Негативна частина відгуку

Перед приїздом були трошки проблеми з комунікацією. Реєестратура відкрита з 7 ранку до 10 вечора . Якщо приіхажте вночі - впевніться і отримайте підтвердження що вас будуть чекати.

Відгук від 10 вересня 2018 Дата проживання: Серпень 2018

louvese Іспанія
  • Summer Place Hotel

Середня оцінка за відгуками: 8,7
    • Позитивна частина відгуку

Біля кожного ліжка є шторки, розетка і світильник. Тиха вулиця, вірніше це вже провулок вглиб. Поруч корейський супермаркет Circle K: якщо вийти з готелю на Ле Нам Де вулицю треба повернути наліво , перейти залізничну колію і ще метрів 30 по вулиці світильників, тоді його буде видно на перехресті

• Негативна частина відгуку

Коли курять, бо я не курю

Відгук від 12 жовтня 2018 Дата проживання: Жовтень 2018
    Tetiana В'єтнам