Ubytování Lety Pronájem aut Letištní taxi

Kosovo Recenze hotelů od skutečných hostů

Nové recenze ubytování v Kosovu

• Hotel Gracanica

Průměrné hodnocení: 9,3
    • Pozitivní část hodnocení

Čistý nový hotel, v moderním designu, krásný bazén, klidně poloha, milý personál

Vše bylo v pořádku

Hodnocení napsáno: 18. srpna 2018 Termínem pobytu byl srpen 2018
    Honza Česká republika
  • Smile Centre

Ðakovica, Kosovo

Průměrné hodnocení: 9
    • Pozitivní část hodnocení

Pěkná společenská místnost s vybavenou kuchyňkou, příjemný personál, byli jsme velmi spokojeni. Parta 6 motorkářů.

Hodnocení napsáno: 1. srpna 2018 Termínem pobytu byl červenec 2018
    Mirija Česká republika
  • Chalet Kujta

Peje, Kosovo

Průměrné hodnocení: 9,4
    • Pozitivní část hodnocení

Nejlepší ubytování v Kosovu. Čisto a útulno. Pršelo a na červenec byla zima, le při příjezdu na nás čekala vytopená chata s ohňem v kamnech. Pan domácí velice ochotný, doporučil nám a pomohl s dalším programem. Vřele doporučujeme!

Hodnocení napsáno: 10. července 2018 Termínem pobytu byl červenec 2018
    Jitka Česká republika
  • Hotel Antika

Prizren, Kosovo

Průměrné hodnocení: 8,4
    • Pozitivní část hodnocení

Snídaně byla vpořádku, velikost pokoje byla překvapující

• Negativní část hodnocení

Budova hotelu sloužila ve spodním patře jako skladiště kabelů. V koupelně bylo bidetové WC, ale mělo zničené ovládání spršky, takže bylo nepoužitelné. Dále v koupelně visel funkční větrák pouze na elektrických drátech. Ale jinak to nebylo špatné ubytování.

Hodnocení napsáno: 10. července 2018 Termínem pobytu byl červenec 2018
    Hana Velká Británie
  • D'apartments

Pristina, Kosovo

Zatím nejsou k dispozici žádná hodnocení
    • Pozitivní část hodnocení

Pan domácí pro nás musel přijet k obchodu, kde jsme čekali, jelikož jsme ubytování nemohli najít. Je v paneláku 9 patro. Parkování v podzemní garáži. Jinak ubytko v pohodě na přespání jednu noc jsme byli spokojeni. Priština je strašně velká a upřímně za tu chvilku co jsme tam byli tak jsme centrum ani nenašli, ale jinak velmi ochotní lidé a moc dobré jídlo. Jestli někdo bude v Prištině tak rozhodně doporučujeme restauraci HOME. Vynikající obsluha a moc dobře vaří.

Hodnocení napsáno: 10. srpna 2018 Termínem pobytu byl srpen 2018
    Andrea Česká republika
  • Stay Ok Prishtina

Průměrné hodnocení: 9,3
    • Pozitivní část hodnocení

Velmi vstřícný a sympatický hostitel, výborná snídaně. Poloha téměř v centru města, parkování zdarma přímo před vchodem.

Hodnocení napsáno: 13. srpna 2018 Termínem pobytu byl červenec 2018
    Ivan Česká republika
  • Guest House Velania

Průměrné hodnocení: 8,3
    • Pozitivní část hodnocení

I přes zdržení nebyl problém check-in o půlnoci. Možnost zaparkovat přímo u ubytování. Despite the delays at the border, there was no check-in problem at midnight. Possibility to park directly at the accommodation.

• Negativní část hodnocení

Při použití uvedených souřadnic mne navigace navedla do vedlejší ulice. Naštěstí ubytování bylo označeno cedulí a povedlo se jej najít. Using these coordinates, the navigation was brought to a secondary street. Fortunately, the accommodation was marked with a sign and managed to find it

Hodnocení napsáno: 19. srpna 2018 Termínem pobytu byl srpen 2018
    Josef Česká republika
  • Cima Apartment

Průměrné hodnocení: 9,8
    • Pozitivní část hodnocení

Obrovský apartment, přes ulici luxusní restaurace.

Hodnocení napsáno: 10. září 2018 Termínem pobytu byl září 2018
    Dana Česká republika
  • Sara Hotel

Průměrné hodnocení: 7,7
    • Pozitivní část hodnocení

Blízko do centra, relativně levné a vzhledem k tomu, že jsem to měl jen na umytí a přespání, případně vyřešení věcí po wifi, tak úplně bez problémů. Na Balkán to bylo asi i dost dobré, ale "evropský" standard je o kousek výš. :)

• Negativní část hodnocení

Ten kouřící chlap na recepci mě dost štval, ale jestli má za sebou všechny hrůzy týhle země za posledních 30 let, tak mu to promíjím a zvyšuju hodnocení.

Hodnocení napsáno: 15. září 2018 Termínem pobytu byl září 2018
    Martin Česká republika