Naktsmītnes Lidojumi Automašīnu noma Lidostas taksometri

Dienvidāfrika Īstu viesu atsauksmes par viesnīcām

Nesenas atsauksmes par viesnīcām Dienvidāfrikā

• Ndiza Lodge and Cabanas

St Lucia, Dienvidāfrika

Vidējais viesu sniegtais vērtējums: 8,7
    • Atsauksmes pozitīvā daļa

Lieliska vieta kur apmesties uz pāris dienām lai apsekotu tuvākos dabas parkus! Salīdzinoši klusa vieta, netālu no pilsētiņas centra un okeāna. Tīri nummuriņi un lielisks personāls. Pie katrā apartamentā ir speciāli kamīni un galdi pikniku vajadzībām, bet ņemiet vērā, ka pārtiku uz galda bez uzraudzības nevar atstāt! Ja atstāsiet, tad pērtiķi to ātri likvidēs, vai aiznesīs. Starp citu! Bez pērtiķiem kuru šeit ir ļoti daudz, vakarā pie viesnīcas vārtiem paviesojās arī nīlzirgs, kurš pa naktīm mēdzot paklejot pa St Lucia ielām!

• Atsauksmes negatīvā daļa

Viss bija labi, izņemot vāju wi-fi, kurš darbojās tikai administraciajs telpu tuvumā.

Atsauksme uzrakstīta: 2018. gada 31. janvāris Nakšņošanas laiks: 2018. gada janvāris
  • River Crossing

Bergview, Dienvidāfrika

Vidējais viesu sniegtais vērtējums: 9,1
    • Atsauksmes pozitīvā daļa

Klusa ainaviska vietiņā, lielisks personāls. Tīri apartamenti. Plaša teritorija ap viesu namu. Tuvākā apkārtne bagāta ar pasakainām ainavām! Pirms ierašanās viesu nama saimnieki vairākkārt sazinājās ar mums, sniedza noderīgu informāciju un deva vērtīgus padomus par tuvējiem tūrisma objektiem.

• Atsauksmes negatīvā daļa

Viss patika, izņemot to, ka wi-fi it kā ir par maksu. Galu galā saimnieki mums pieslēdza i-netu bezmaksas, bet apgrūtinoši bija tas, ka ik pa laikam nācās lūgties lai iedod jaunus wi-fi pieejas kodus, jo uz katra koda ir ļoti mazs Mb apjoms.

• Pearl Paradise

Durbana, Dienvidāfrika

Vidējais viesu sniegtais vērtējums: 9,2
    • Atsauksmes pozitīvā daļa

Plašas tīras telpas, lieliska panorāma uz Indijas okeānu. Tuvumā atrodas promenāde un rajons, kur atrodas daudz restorānu un veikaliņu.

• Atsauksmes negatīvā daļa

Mūs izmitināja ne tajos apartamentos, kuri tika norādīti booking com informācijā. Tātad ne Pearl Paradise, bet kaimiņu viesnīcā. Vai mūs izmitināja līdzvērtīgos apartamentos? Par to mums grūti spriest, jo Pearl Paradise viesnīcā mēs nebijām. Vienīgais spriežot pēc ārējām pazīmēm, mums paredzētā viesnīca Pearl Paradise izskatījās daudz greznāk nekā tā, kurā mūs izmitināja. Jeb kurā gadījumā, mūsu apartamentam arī nebija ne vainas. Izņemot: wi-fi strādāja ļoti slikti un mums paredzētie baiti ātri beidzās. Persona kas mums izsniedza atslēgas, solīja ka mums pieslēgs papildus baitu apjomu i-netam, vēlāk nebija sazvanāma!

Atsauksme uzrakstīta: 2018. gada 31. janvāris