2. Cypr – opinie o hotelach

9,5

• Ocena dodana: 26 lutego 2024

Apartament w sercu miasta
    • Apartament z widokiem na morze

Jeśli ktoś lubi ciszę to w sezonie moze byc słychać gwar uliczny z uwagi na położenie przy samym glownym deptaku, ale nam nie przeszkadzało.

Lokalizacja w samym sercu miasta, przy głównej promenadzie. Balkon w każdym pokoju z widokiem na morze i deptak, 4 pietro. Do apartamentu przypisany parking. Bardzo dobry kontakt z opiekunem. Bezproblemowe zameldowanie i wymeldowanie. Do najblizszych restauracji 50 metrow. Bardzo polecam to miejsce na pobyt.

• Ocena dodana: 19 lutego 2024

Bardzo udany pobyt. Chętnie wrócę ponownie:)

Wszystko ok.

Świetna lokalizacja- blisko plaży, sklepów, restauracji, promenady. Cudny widok z balkonu na morze, można podziwiać wschód słońca. Bardzo ładny i przestronny apartament, na wyposażeniu naczynia, garnki, przejściówki do kontaktów, suszarka do włosów, pralka, żelazko i deska, mikrofala. Zestaw kosmetyków, kawa, herbata oraz małe winko- to bardzo miłe:) Klimatyzacja oraz tv w każdym pokoju, wifi działa bardzo dobrze. Dobry kontakt z gospodarzem- zostaliśmy zakwaterowani wcześniej :) dostaliśmy rownież rekomendacje dot. restauracji wartych odwiedzenia. Wszyscy zadowoleni z pobytu, chętnie zostalibyśmy na dłużej.

• Ocena dodana: 28 stycznia 2024

Ok
    • Apartament z widokiem na morze

Trochę zniszczona i poplamiona kanapa, brak pilota do tv w salonie. W kuchni czuć pleśń. Szafki lata świetności mają za sobą. Niewygodne poduszki. W głównej sypialni wiało od okien co w styczniu przeszkadzało. Wieczorem hałas muzyki z restauracji na dole.

Apartament z widokiem na morze, dwie sypialnie. Na dole restauracje. Wyposażenie w kuchni było dobre, brakowało deski do krojenia. Kosmetyki w łazience też były i suszarka do włosów, pralka, żelazko. W każdym pokoju był telewizor. Dobre WiFi

• Ocena dodana: 21 stycznia 2024

Bardzo fajne miejsce - najpiękniejszy widok
    • Apartament z widokiem na morze

W weekendy nocą jest głośno, przez muzykę z lokali wokół budynku. Łazienka już jest trochę stara i wymagałaby remontu. Winda w budynku się zacina - lepiej używać schodów.

Przepiękny widok z okna prosto na plażę i morze! Wspaniały kontakt z właścicielem - szybkie odpowiedzi, pomoc w każdym przypadku, stały kontakt, pytanie czy u nas wszystko ok. Najlepsza lokalizacja - blisko plaży i blisko wszystkiego.

• Ocena dodana: 20 grudnia 2023

Polecam
    • Apartament z widokiem na morze

Świetny apartament. Salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie oraz dodatkowe pomieszczenie z dużą szafą w zabudowie. Wyjście na taras ze wszystkich pokoi. W każdym pokoju klimatyzacja. Fajny widok na morze. Lokalizacja super. Urokliwa okolica. Nieopodal bazarek z lokalnymi produktami (owoce, warzywa, pieczywo, przetwory, oliwa oraz pamiątki ) a także mnóstwo restauracji z pysznym jedzeniem.

• Ocena dodana: 14 marca 2023

świetny czas w fajnym miejscu
    • Apartament z widokiem na morze

Apartment jest idealnie położony, piękny widok i balkon z którego moża go podziwiać. Przyjazny i bardzo pomocny personel. Zawsze osiągalny telefonicznie. Nasz samolot był wieczorem i mogłyśmy zostać w apartamencie do popołudnia bez dodatkowej opłaty. Bardzo dziękuję. Nieskomplikowany check in i check out.

Pobyt: marzec 2023

• Ocena dodana: 23 grudnia 2022

• Apartament z widokiem na morze

System podgrzewania wody może być trochę niewygodny.

Przepiękny widok, dużo miejsca o dobra lokalizacja.

Pobyt: grudzień 2022

• Ocena dodana: 10 stycznia 2022

• Apartament z widokiem na morze

Lokalizacja mieszkania super !Widok z balkonu niesamowity ,szczególnie na wschód słońca.Wokół duży wybór knajpek z jedzeniem.Polecam wypożyczalnię samochodu Cosmos,Apartament umożliwia bepłatny parking.Wyjazd udany .polecam apartament.

Pobyt: styczeń 2022

• Ocena dodana: 6 lutego 2024