Ubytovanie Lety Prenájom áut Letiskové taxi
  1. domovská stránka hodnotení hotelov
  2. Česko - hodnotenia hotelov
  3. Juhomoravský kraj - hodnotenia bed and breakfasts a penziónov
  4. Lednice - hodnotenia bed and breakfasts a penziónov
Česká republika Lednice Overené hodnotenia Bed & Breakfast a penziónov od skutočných hostí

Aktuálne hodnotenia

• Restaurace a Penzion U Fábů Priemerné hodnotenie: 8,9

„Pekny dreveny zrub nedaleko zamku. Na prizemi restauracia. Co viac si priat. Izby pekne ciste a clovek ma pocit ze je v zalesackom zrube v divocine :). Slecna co nas ubytovavala bola fajn.“

• Penzion U Bohuša Priemerné hodnotenie: 9,4

„V penzione sme boli ubytovani 2 noci a boli sme maximalne spokojni. Majitelia neboli akurat doma, ale starala sa o nas pani Bozka, ktora tu super atmosferu doplnala telom aj dusou. Neskutocne dobra a ochotna pani, ktora nam pripravila vynikajuce, chutne, kvalitne ranajky a nechybal vyborny domaci kolac. Cokolvek sme potrebovali, bola vzdy ochotna a mila. Izby su velmi vkusne zariadene a maximalne ciste. Zahrada penzionu je tiez krasna, nechybal rybnik, altanok, minigolf a k tomu vsetkemu mily psik. Chceme sa tymto podakovat majitelom penzionu a tiez pani Božke za to, ze nas predlzeny vikend v Ledniciach bol aj vdaka nim uzasny. Urcite sa sem niekedy radi vratime. Uprimne vsetkym odporucame penzion u Bohusa.“

• penzion Sluneční dům Priemerné hodnotenie: 9

„Uzasna domaca, uzasne ranajky, pekna a cista izba, vino, pivo a zapalene sviecky na izbe. Proste perfekt. Dakujeme a urcite sa vratime.“

• Penzion Farma Priemerné hodnotenie: 8,7

„Pacilo sa nam. Ranajky chutili, majitelia su mili. Pekny dvor.“