2. Чехія: відгуки про готелі

8,5

8,3

• Відгук від 30 грудня 2023

• Двомісний номер Делюкс із пакетом оздоровчих спа-послуг

Ми проживали в двомісному номері делюкс із пакетом оздоровчих послуг та повним пансіоном (тобто шведський стіл зранку,обід та вечеря) В номері чисто, є кава і різні смаки чаю +чайник і прибирання кожного дня. На рецепції привітний персонал. На процедурах в спа теж дуже ввічливий персонал. Особливо приємна в спілкуванні пані Дарина. Розмовлять чеською,англійською, російською та українською мовою. Щодо обіду та вечері будь те готові, що при повному пансіоні Вам доведеться за напої каву або чай платити додатково. Кава зранку безкоштовно. Їжа смачна, проте персонал не дивиться за наявністю їжі, поки ви про це не озвучите. Персонал в ресторані на 5му поверсі не компетентний і байдуже ставиться до своїй роботі. Якщо Ви прийшли пізніше на пів години або годину від початку, то на «шведському столі» їжі може і не бути. Вперше з таким зіткнулися. Ми заїхали 27 грудня, а з 29 грудня персонал в ресторані змінився і стало краще. Хоча б їжа на шведському столі була. Якщо Ви звикли подорожувати, то цей готель із своїм так званим«шведським столом» Вам не сподобається. В номері ви знайдете міні бар в якому немає навіть води. Плюсом готелю є тільки зручність розташування і чистота в номері. А величезним мінусом є звукоізоляція і персонал в ресторані.

• Відгук від 24 жовтня 2023

• Покращений двомісний номер

Все сподобалось. Харчування та проживання на висоті.

• Відгук від 13 серпня 2023

Прекрасне місце
    • Суперлюкс

Була здивована, що в номері люкс не було халатів. На сніданок хотілось би бачити більше різних страв. Все решта було чудово!

Місце розташування готелю просто ідеальне! Біля готелю знаходиться станція фунікулера, яка підіймає вас одразу до паркінгу, а отже немає необхідності паркувати авто поруч з готелем. Прекрасний вид на річку і фонтани вам гарантовано! Чисто, привітно, великі номери. Є все необхідне. Залишились задоволені перебуванням, будемо рекомендувати однозначно.

• Відгук від 28 серпня 2022

гарне місце, доступне по ціні, навкруги багато кафе і ресторанів, зручне розташування
    • Покращений двомісний номер

прибирання тільки після нагадування, відсутність парковки, найближча платна через 1 км вгору.

розташування, сніданок, номер, вид з вікна, можливість снідати

Дата проживання: Серпень 2022

• Відгук від 5 січня 2024