Ubytování Lety Pronájem aut Letištní taxi

8,5

• WiFi za poplatek

5,1

100% autentická hodnocení

Skuteční hosté. Skutečné pobyty. Skutečné názory.

Zjistit více– otevře dialogové okno
Napsat hodnocení

zobrazeno 1 – 75

• Hodnocení napsáno: 14. února 2019

Doporučila bych dalším návštěvníkům.
    • 1 noc

Snídaně splnila naše očekávání. Okolí jsme znali z dřívější návštěvy, takže jsme věděli do čeho jdeme. Na recepci byla velice ochotná a vstřícná paní recepční.

• Hodnocení napsáno: 10. února 2019

Doporucujeme!
    • Posláno přes mobil

Na pokoji nam lehce zapachal odpad v koupelne, ale to jiste hotel co nejdrive vyresi :)

Velmi chutna snidane, velice jsme spokojeni s casem mozneho prijezdu, pokoje ciste, skvely pomer ceny a kvality, vyborne umisteni

• Hodnocení napsáno: 9. února 2019

Dobrý hotel dobra cena.
    • Posláno přes mobil

Určíte bych něco našel, ale radši hledám pozitiva.

Poměr cena / kvalita , blízko metra , parkování , perzonal OK. Nemám problém se zde znova ubytovat.

6,7
    Snídaně standardní, jen ta káva mohla být lepší.
    • 1 noc

Snídaně standardní, jen ta káva mohla být lepší. Zařízení pokoje jednoduché ale funkční, pokoj nadstandardně prostorný. Výborný poměr cena / výkon na Prahu, podpořený bezproblémovým parkováním a klidnou lokalitou. Doporučuji.

Ok :-)
    • 1 noc

Volná Wi-Fi se sekala, nešlo se připojit. Netušil jsem o možnosti si Wi-Fi zaplatit, ale byl bych raději, kdyby tato dnes standardní služba byla zdarma.

Vše dle předpokladů. Určitě využijeme i příště, pokud budeme na vícedenním turnaji, který se koná v části Chodov.

7,9
    Pohodlné a snadno dostupné ubytování v Praze.

Káva při snídani

Pohodlné a snadno dostupné ubytování v Praze. Kousek od metra, parkování. V této cenové relaci se v Praze moc hotelů nenachází... Využívám často.

• Hodnocení napsáno: 5. února 2019

Přijedem zase.
    • 2 noci

Nahradit matrace již proleželé. Lednice na pokoji scházela, dnes by to měl být již standart. Chybí šatní skříně jen police. Na pokoji č. 201 na umístění skříní byl prostor. Neskutečně hlučný větrák ve sprchovém koutě na pokoji č. 201.

Snídaně výtečná. Dostatek ručníku i osušek. Personál příjemný a vstřícný. Hotel blízko metra. Klidné prostředí v okolí hotelu. Za hotelem lesopark. Polštáře a peřiny OK. Na TV lze napojit externí HDD a přehrát obsah (pohádky pro děti).

• Hodnocení napsáno: 3. února 2019

Velmi dobré.
    • 2 noci

Odlehlejší část Prahy, hotel navazuje hned na sídliště, starší zařízení a vybavení v pokojích a v koupelně.

Hotel nabízí klid, soukromí, ochotný a pracovitý personál, čisté pokoje i veřejné prostory, dobré snídaně.

• Hodnocení napsáno: 2. února 2019

6,7
    Snídaně neurazila ale že by ohromila to zrovna ne.
    • 1 noc

V hotelu zřejmě v rámci úspor teče pouze vlažná voda, a když se těšíte na koupel ve vaně tak vás to moc nepotěší.... ato ani absence třeba minilednice na pokoji.

Snídaně neurazila ale že by ohromila to zrovna ne. Personál v jídelně se tvářil jak kdyby zde byl za trest.

• Hodnocení napsáno: 1. února 2019

8,3
    Pobyt zde byl příjemný. Užili jsme si ho.
    • 1 noc

Kdyby použili občas při mytí sprchového koutu Savo,nebylo by to na škodu. Na odvětrávání v koupelně se taky pěkně nekoukalo.

Příjemný personál v celém hotelu,dobrá restaurace. Bohatá snídaně. Z hotelu je blízko do přírody.

• Hodnocení napsáno: 28. ledna 2019

Super ubytování
    • 1 noc

Na pokoji bylo trošku chladno, I když docela maličký radiátor byl zapnutý naplno. Ale na spaní to bylo fajn. ( venku bylo cca - 5° )

Jako vždy vše super :) snídaně vynikající, pokoj čistý, zařízení pěkné. I když jsem byl sám, byl jsem ubytovaný ve třílůžkovém pokoji.

• Hodnocení napsáno: 27. ledna 2019

9,6
    Pohodlné nové matrace, možnost navštívit bar i restauraci...
    • 1 noc

Snídaňová káva byla hodně slabá a nachystaný jablečný džus nebo nápoj byla jen voda s nádechem jablka. Když se u snídaně sejde více hotelových hostů, je prostor pro nandání snídaně malý a všichni do sebe narážejí.

Pohodlné nové matrace, možnost navštívit bar i restauraci přímo v hotelu, výborná snídaně, celkově klid a příjemné prostředí.

• Hodnocení napsáno: 21. ledna 2019

Vynikající teplá snídaně.
    • 2 noci

Jako vždy horší parkování způsobené nedostatečným počtem míst.

Vynikající teplá snídaně. Pokoje spíš obyčejné, ale za tu ceny vynikající. Rozhodně doporučuju.

• Hodnocení napsáno: 19. ledna 2019

Už mám rezervovaný další pobyt a určitě se sem budu vracet i v budoucnu.

Nic mě nenapadá.

Využila jsem služeb tohoto hotelu opakovaně, hotel v přírodě, kde se dobře spí, bohatá nabídka snídaně. Ochotná a usměvavá obsluha na recepci i při snídani.

• Hodnocení napsáno: 18. ledna 2019

8,3
    Hodně muziky za málo peněz
    • 4 noci

Strategické místo, blízko dálnice, kousek od metra. Pokoje menší, základně vybavené, postele pohodlné, prostorné, čisto, uklizeno. Snídaně super, dostatek jídla, doplňují průběžně, slané i sladké varianty. Wifi moc dobře nefunguje, ta za příplatek je kvalitnější. Parking zdarma. Pro účely služební cesty, parádní volba. Hodně muziky za málo peněz.

• Hodnocení napsáno: 17. ledna 2019

moc prijemne recepcni.
    • 4 noci

snidane by mohli byt lepsi. chybi mi tam polevka a nejaky chutny zeleninovy salat. na pokoji jsem po cely tyden nebyl schopen chytit wifi, i kdyz to bylo nekolikrat reportovano. poniceny stul na pokoji

moc prijemne recepcni.

• Hodnocení napsáno: 16. ledna 2019

9,6
    v restauraci Terasa vyborna kuchyne a super obsluha.
    • 2 pokoje
    • Posláno přes mobil

pracovnik ostrahy byl patrne velmi silne posilen alkoholem. velmi omezeny vyber vin

v restauraci Terasa vyborna kuchyne a super obsluha. super vyber na snidani

• Hodnocení napsáno: 10. ledna 2019

SKVĚLÁ VOLBA NA OKRAJI PRAHY
    • 1 noc

v 7:00 se nedá nasnídat, protože je tam snad celý hotel :) ale za to samozřejmě hotel nemůže :). V 7:30 už je u většiny stolů volno :) . Parkování je na blátivé rozmoklé louce, asfaltové parkoviště bývá plné...

vše OK, jako vždy ... výborná snídaně, obrovský výběr, stále se doplňuje. Pokoj čistý a vytopený, mýdlo ve sprše :) !!. Na metro je to pár minut pěšky, výhled do lesoparku a v noci klid jako v kostele :) I když jsem byl sám ,dostal jsem 4-lůžkový pokoj. Televize funkční.

• Hodnocení napsáno: 10. ledna 2019

8,8
    Lokalita, blízkost lesoparku a obchodního centra Chodov.
    • 2 noci

Interní online rezervační systém na stránkách hotel-globus.cz . Aktuálně nenabízí žádná volná místa (přestože booking.com je uvádí a podle informací milých recepčních hotel není zcela zaplněn) a neumožňuje případné storno objednávky.

Lokalita, blízkost lesoparku a obchodního centra Chodov. Dopravní dostupnost (MHD i autem). Bohatá snídaně. Vstřícný personál.

• Hodnocení napsáno: 6. ledna 2019

6,7
    Výborná lokalita snídaně super.
    • Posláno přes mobil

Dobrý den, vsev pořádku ale chtělo by to lepší polštáře nedá se na nich spát. A vve sprše na pokoji malý tlak vody. Jinak bez problémů.

Výborná lokalita snídaně super.. A vybavení hotelu také dobré. Parkování také bez problémů. Děkuji

• Hodnocení napsáno: 31. prosince 2018

6,7
    Přes první komplikace jsme si nakonec pobyt užili a děkujeme.
    • 3 noci

Absolutně se nám nelíbilo čekání při ubytování, nájezdy autobusů a nedostatek personálu, recepční jsme litovali. Naše děti při dlouhém čekání také. Poté chaoz v systému, který se snad tedy zabíhal. Poté jsme dostali postýlku místo postele, která nám byla slíbena. Při reklamaci v 22.h. večer jsme byli odmítnuti a tudíž se první noc nevyspali. Následný den při výměně personálu se situace náhle bez problému vyřešila (děkujeme starší paní pokojské, která ihned a skvěle vyřešila situaci). Je zvláštní, že co je u jednoho problém, u druhého jde. Chtělo by to více zaměstnanců a nebo lepší komunikaci mezi lidmi, místo super systémů, které jsou očividně k ničemu. Bylo však milé, že jsme pak dostali čokoládu s omluvou.

Ochotný personál, což jsme čekali dle recenzí, výborná restaurace (jídlo, chutnalo dětem, což řešíme především) u hotelu a fajn snídaně. Bohužel, ne tedy komplet personál byl skvělý, ale tak je to asi vždy. Vyzvihla bych ochotu některých recepčních a obsluhy v restauraci.

• Hodnocení napsáno: 30. prosince 2018

7,5
    Příjemný a vstřícný personál, výborné snídaně.
    • Posláno přes mobil

Ve sprše skoro netekla voda. Sprchovací kout byl malý a nebylo příjemné, když se na nás nalepil sprchovací závěs.

Příjemný a vstřícný personál, výborné snídaně.

• Hodnocení napsáno: 22. prosince 2018

Vse.
    • Posláno přes mobil

Vzhledem k cene, za kterou se nam podarilo ubytovani sehnat, nelze mit zadnou vytku. Spuse co nas zarazilo, byl mirne zapachajici zachod, coz jsme vystrikali adidasem, a pavucina jako hrom v koupelne, kterou jsme tam tedy nechali.

Vse. Pokoj - cisty, prostorny, pohodlne matrace, klid. Sice nic moderniho, zadny luxus, ale pro normalniho cloveka k přespání a k valeni se po vylete bohate staci. Tv plocha. Snidane - vynikajici, od kafe, caje, pres pecivo, salamy, syry, vejce, parky, burty, ovoce, zeleninu, k buchtan a sladkemu. Personal kmital. Cena - treba jsme meli stesti, ale my jsme byli moc spokojeni nejen s ubytovanim, ale i s cenou. Nekomu by mozna mohlo vadit, že neni hotel hned u metra nebo tramvaje. Nam to vyhovovalo, naopak jsme ocenili klid a les tesne vedle hotelu.

• Hodnocení napsáno: 20. prosince 2018

Dobrý
    • Jednolůžkový pokoj Comfort s balkonem
    • 1 noc

Nevím. Třeba že od metra je to do kopce.

Jezdím do této části Prahy pravidelně a v tomto hotelu mají poslední dobou nejlepší poměr cena/výkon. Za 7 stováků kousek od metra se snídaní, no neberte to.

• Hodnocení napsáno: 20. prosince 2018

7,1
    Starší zařízení pokoje, ale na přespání dostačující
    • Posláno přes mobil

-Při snídani na některých stolech a na zemi docela nepořádek, asi nejsou lidi. Samotná snídaně ale s dostatečným výběrem a dobrá😊. -Bylo trochu složitější hotel večer za tmy od metra Roztyly najít, vyšli jsme jiným východem

Starší zařízení pokoje, ale na přespání dostačující Postel dobrá Příznivá cena za noc včetně snídaně

• Hodnocení napsáno: 19. prosince 2018

5,8
    Místo - parkování před hotelem zdarma a les na venčení psa...
    • Pobyt s domácím mazlíčkem
    • 2 noci

Vybavení pokojů je za zenitem, ale to lze omluvit cenou.

Místo - parkování před hotelem zdarma a les na venčení psa za hotelem je kombinace, pro kterou jsme se do tohoto hotelu vrátili. Poměrně velký poplatek za psa se vyváží parkováním zdarma - do krytého placeného parkoviště by se naše auto na výšku stejně nevešlo. Snídaně fajn, ale v úterý ráno už omezený bufet. Fajn je blízkost metra.

• Hodnocení napsáno: 18. prosince 2018

Obyčejné, čisté pokoje.
    • Posláno přes mobil

Strašná zima na pokoji, druhý den jsme na požádání dostali další peřiny a tepelný ohřívač, který celý den vytápěl pokoj aby tam byly příjemně.

Obyčejné, čisté pokoje.

• Hodnocení napsáno: 3. prosince 2018

7,9
    Snídaně byla dobrá,ale personálem obsluhy absolutně...
    • 1 noc

Snídaně byla dobrá,ale personálem obsluhy absolutně nezvládnutá.Plná restaurace, plné stoly špinavého nádobí, sklízel jen jeden číšník, nestíhal, ostatní servírky jen nečinně postávaly a nakukovaly z kuchyně. Rada pro management- v době 8-9,00 buďte na place a řiďte si své lidi, jinak se vám hosté určitě nebudou vracet!

• Hodnocení napsáno: 3. prosince 2018

9,6
    Moc moc fajn snídaně, i teplé, u hotelu za tuto cenu...
    • 1 noc

Trochu horší parkování, může se stát že člověk pro nalezení volného místa bude muset užít poměrně dost fantazie.

Moc moc fajn snídaně, i teplé, u hotelu za tuto cenu nevýdané. Pokoj pěkný čistý, co víc si přát. Navíc metro 5 minut chůze daleko.

• Hodnocení napsáno: 1. prosince 2018

9,2
    V hotelu Globus se ubytováváme již asi 12 let.

Momentálně nic negativního.

V hotelu Globus se ubytováváme již asi 12 let. Za poslední rok se kvalita hotelu neuvěřitelně zlepšila. Snídaně jsou na velmi dobré úrovni, pokoje jsou částečně zrekonstruované, personál je příjemný, cena přijatelná. Mám pocit, že se změnil majitel nebo vedení, které zlepšuje co se dá. Děkujeme, budeme stále Vašimi hosty

• Hodnocení napsáno: 30. listopadu 2018

8,3
    Hotel jsme využili již po několikáté, vždy spokojenost. Restauraci Terassa doporučuji.
    • 2 noci

Zařízení na pokoji, vše, co člověk potřebuje. Pestrý výběr na snídani, káva, kapučíno z automatu, vše dobré. Překvapila nás hotelová restaurace Terassa, měli velmi dobrá jídla na večeři.

• Hodnocení napsáno: 30. listopadu 2018

Zase přijedu :-)
    • 1 noc

Občas čekání na recepři při check-in kvůli autobusu turistů (souvisí s dobrou cenou a lokalitou v Praze), parkoviště bývá přeplněné.

Snídaně super, každý si vybere - dostatek zeleniny a ovoce, jogurty, saláty, uzeniny/šunky, sýry, vajíčka, buchty, několik druhů pečiva, výborná káva. Vše mi moc chutnalo. Pokoj je pěkný, funkčně zařízený, postel pohodlná. Dobře se mi spalo. Výborný poměr cena/výkon.

• Hodnocení napsáno: 24. listopadu 2018

6,3
    Dobrá snídaně, ale pokud zrovna odjíždí zájezd, tak je tam...
    • 3 noci

Hodně proleželá matrace postele. Celkově hlučnější hotel, což souvisí s klientelou.

Dobrá snídaně, ale pokud zrovna odjíždí zájezd, tak je tam trochu narváno už v 7h.

• Hodnocení napsáno: 24. listopadu 2018

Příště zas
    • Skupiny přátel
    • Posláno přes mobil

Sice skromně vybavené pokoje, ale čisté. A na přespání člověk ani víc nepotřebuje. Poměr cena/výkon naprosto bezkonkurenční. Za 8 lidí ve dvoulůžkových se snídaní (slušný bufet) těsně přes 3 tisíce. Metro asi 400 m od hotelu, jízda do centra 12 minut. Přímo u hotelu parkoviště pro hosty zdarma. A na večeři je tam restaurace, kde výborně vaří a černý na Prahu nejsou vůbec špatné. A asi kilometr je OC Chodov.

• Hodnocení napsáno: 23. listopadu 2018

7,5
    Příjemné prostředí a lokalita.
    • Posláno přes mobil

Doporučuji změnu repertoáru, který hraje při snídani. Beatles mám ráda, ale slyšet denně stejné album nemusím. Hlavně lituji personál, těm musí hrát v uších i mimo snídaně.

Příjemné prostředí a lokalita.

• Hodnocení napsáno: 21. listopadu 2018

Byli jsme maximálně spokojeni, určitě vaše služby v dohledné...

Nic.

Byli jsme maximálně spokojeni, určitě vaše služby v dohledné době využijeme. Snídaně v poměru ceny za pobyt byla skvělá. Všeho bylo dost a neustále doplňováno. Personál pohotově odebíral použité nádobí a udržoval neustále i čistotu stolů . Výborná byla i dostupnost metra, ocenili jsme ji při noční prohlídce historické části Prahy. Kdy jsme mohli ponechat auto přímo u hotelu.

• Hodnocení napsáno: 20. listopadu 2018

Snídaně vše zachránila !
    • Posláno přes mobil

Na tříůžkovém pokoji nám připravili jen 2 postele.Děti čekaly na postel až do 23h.Sprcha byla rozbitá ,takže to byla spíše fontána.

Snídaně vše zachránila !

• Hodnocení napsáno: 16. listopadu 2018

6,3
    Hotel se nachází v klidné lokalitě v blízkosti metra.
    • Rodinný pokoj
    • 1 noc

Na pokoji jsme měli postel, která už něco pamatuje....proležená. A paní recepční?? Při ubytování i při odjezdu jsme neměli štěstí na recepční, děvčata očividně neměla svůj den. Měli jsem pocit, že obtěžujeme.

Hotel se nachází v klidné lokalitě v blízkosti metra.... pouze cesta z metra k hotelu se mi po setmění nezdála až tak příjemná. Snídaně - slušný výběr na na 3*. Jediný hotel, který nám v tu dobu nabídl ubytování pro 5 osob,, což bylo skvělé a děkujeme.

• Hodnocení napsáno: 14. listopadu 2018

Skvělý poměr cena/výkon.
    • 1 noc

Vybavení pokoje bylo spíše strohé/jednoduché, ale funkční. Snídaně až od 7 hodin ráno - uvítala bych dřívější s ohledem na služební pobyt.

Bezplatné parkování přímo u hotelu. Dobrá snídaně - na 3* hotel poměrně široký výběr v rámci bufetu. Velké čisté pokoje. Pohodlná postel. V noci klid.

• Hodnocení napsáno: 11. listopadu 2018

Doporučuji.
    • Dvoulůžkový pokoj typu Comfort s oddělenými postelemi a balkonem
    • 1 noc

To hotel neovlivní - je to daleko od centra a ráno autem dojet do centra je pro mimopražského malý horor - ale s tím se musí počítat. Ostatní plusy toto převáží.

Výborný poměr cena a výkon. Ochotný personál, dobrá snídaně, čistota OK.

9,2
    Účelne a jednoducho zariadený hotel, čistota, každodenné...
    • 3 noci

Účelne a jednoducho zariadený hotel, čistota, každodenné upratovanie. Dobré raňajky a parkovanie pred hotelom v cene. K stanici metra cca.5 minút chôdze a obrovské nákupné centrum Chodov asi 10 minút chôdze.... výborný pomer ceny a kvality....odporúčam.....

9,2
    jako vždy, když jsem tady byl ubytován - vše v pohodě,...

není co napsat

jako vždy, když jsem tady byl ubytován - vše v pohodě, odpovídá ceně, čisto , teplo, TV funkční, wc a sprcha v pořádku. Snídaně opět vynikající - všeho dost a neustále se doplňuje...

8,3
    Hotel splňuje veškeré standarty.
    • 1 noc

Nedostačující parkoviště, stát jsem musel na ploše vyhrazené pro blízkou restauraci. Kde stálo dost dalších hostů. Nikdo nic nenamítal a vše bylo OK.

Hotel splňuje veškeré standarty. Na Prahu velice příznivá cena za jednu noc. Vybavení pokojů odpovídá stáří hotelu, ale nic nebylo rozbité a vše bylo plně funkční.

• Hodnocení napsáno: 7. listopadu 2018

9,6
    Snídaně mně chutnala, postel byla pohodlná.
    • 1 noc

Pokoj byl v těsné blízkosti výtahu, takže za dveřmi z chodby byl dost velký provoz. Kdybych si mohla vybrat příště, tak bych raději chtěla pokoj dále od výtahu.

Snídaně mně chutnala, postel byla pohodlná.

• Hodnocení napsáno: 1. listopadu 2018

9,6
    PERFEKTNÍ VOLBA NA PERIFERII PRAHY !!!
    • 1 noc

není co napsat, snad jen že ve sprše nebylo mýdlo, musel jsem použít mýdlo ze zásobníku nad umyvadlem ....

Je to můj osvědčený hotel, bydlel jsem zde již víckrát a opět vše v pohodě - milá recepční, výborná snídaně - švédské stoly s dostatečným výběrem , v noci klid a ticho - hotel je u lesoparku. Není problém s bezplatným parkováním před hotelem. I když jsem byl sám, měl jsem třílůžkový pokoj. Za tu cenu perfektní !!

• Hodnocení napsáno: 1. listopadu 2018

9,6
    Po všech stránkách jsem byly spokojené (cestovala jsem s...
    • 1 noc

Trochu nepříjemná paní recepční při příjezdu.

Po všech stránkách jsem byly spokojené (cestovala jsem s 15-ti letou dcerou), krásné místo na kraji parku, kousek od metra, hezké pokoje, čistota, snídaně s velkým výběrem.

• Hodnocení napsáno: 29. října 2018

Pěkný hotel, který vychází ze starší budovy.

Vše naprosto OK.

Pěkný hotel, který vychází ze starší budovy. Avšak moc pěkný, voňavý. Strava v rámci snídaně odpovídající třídě hotelu. Okolí, jako je park a hriště musí být v případě pěkného počasí super. Když pojedu do Prahy, tak s jistotou mířím na tento hotel. Překvapila mě cena vs. kvalita. solidně zařízený pokoj a velmi čistý. Je evidentně vidět, že se kvalitně uklízí. Žádný náznak nečistoty. Všem vřele doporučuji. Škoda, že jsme spali jen jednu noc.

8,3
    příjemný hotel, kvalitní snídaně i před koncem výdejní doby,...
    • 1 noc

Hotel sám stále zlepšuje, on ví....

příjemný hotel, kvalitní snídaně i před koncem výdejní doby, dostatek všeho, čísto, útulno. Poměr cena kvalita výkon výborná!

6,7
    Hotel v dobré dostupnosti od metra.
    • 1 noc

Ubytování kolejového typu - strohé, neútulné, sprchový kout s již hodně použitým závěsem. Snídaňové prostory připomínající spíše školní jídelnu .. přeplněno - tím pádem hluk, neuklizené stoly, zima, strava dostačující... ale absolutně nechutné a extrémně naředěné "džusy".

Hotel v dobré dostupnosti od metra. Čistota na pokojích. Pokud kupováno za smart cenu a pouze na 1 přespání - pak dostačující.

• Hodnocení napsáno: 26. října 2018

7,9
    Hotel u lesa kousek od metra (téměř celou cestu je to ale do...
    • Jednolůžkový pokoj Comfort s balkonem
    • Posláno přes mobil

Hotel u lesa kousek od metra (téměř celou cestu je to ale do kopce). Pokoj čistý, vybavený (např. super byly tmavé závěsy). Snídaně - velký výběr (např. několik druhů pečiva, ovesná kaše, ovoce, zelenina, sladké pečivo, ...).

• Hodnocení napsáno: 23. října 2018

Doporučuji.
    • 2 noci

Dlouhodobý problém s připojením na wifi - funguje v podstatě jen na recepci, v pokojích velmi špatně nebo vůbec. Byla jsem již ubytovaná v obou budovách a bohužel s připojením je opravdu problém všude.

Šlo o již několikátý pobyt v tomto hotelu. Hotel je čistý, personál nápomocný, snídaně vynikající. Hotel má výbornou lokaci - blízko metra a nákupního centra.

• Hodnocení napsáno: 5. října 2018

Pani recepční, bohužel si nepamatuji její jméno, ale byla...
    • Posláno přes mobil

By bylo fajn přidat do restaurace, kde se podávají snídaně, několik dětských židlicek. Trochu prolezele matrace

Pani recepční, bohužel si nepamatuji její jméno, ale byla velmi příjemná, milá a veselá! :) Čistota pokoje. Meli jsme mít dvoulůžkový pokoj a dostali jsme třílůžkový... S malým dítětem to bylo příjemné překvapení

• Hodnocení napsáno: 2. října 2018

8,8
    Bohatý výběr na snídani, ať teplé či studené kuchyně.
    • 2 noci

Vybavení nábytku na recepci je staršího data výroby, ale jelikož recepci rekonstruují, předpokládám, že bude brzy vyměněno.

Bohatý výběr na snídani, ať teplé či studené kuchyně. (mich. vejce, párky, buřty, fazole, jogurty, uzeniny, sýry, musli, buchty). Příjemný personál a čisté a útulné prostředí. Pokud někdy pojedu do Prahy ,zvolím opět tento hotel.

• Hodnocení napsáno: 1. října 2018

8,8
    Příjemný pobyt za dobré peníze.
    • 1 noc

Starší styl koupelny, postrádala jsem sprch. gel a fén.

Hotel pár metrů od stanice metra. Velice příjemný personál. Velký výběr na snídani, dobrá káva :-) Vysoké a pohodlné postele. V okolí možnost běhání, pro děti hřiště.

• Hodnocení napsáno: 19. září 2018

7,5
    Výborná snídaně-bohatý výběr,parkování u hotelu zdarma...
    • Posláno přes mobil

Proležená příliš měká postel,úzký sprchový kout-závěs se lepí na sprchujici se osobu,nefunkční odtok umyvadla

Výborná snídaně-bohatý výběr,parkování u hotelu zdarma,blízkost MHD-metra Roztyly

• Hodnocení napsáno: 15. září 2018

8,3
    ( +) Na 3 *** -čkový hotel veľmi dobre a chutné raňajky,...
    • Posláno přes mobil

(-) hotel pôsobí trochu starším dojmom, hlavne spoločne priestory sú také chladné

( +) Na 3 *** -čkový hotel veľmi dobre a chutné raňajky, ocenili sme rychlovarnu kanvicu na izbe, a aj neskorší check- out a to bez poplatku, hotel umiestnení v okolí centra Prahy, vdaka čomu je hotel pri lese a je pri ňom väčší kľud. Do centra Prahy sa dá vďaka blízkosti stanice metra ľahko dostať .

• Hodnocení napsáno: 14. září 2018

7,9
    Nejvíce jsme byli spokojeni s profesionálním přístupem...
    • 2 noci

Malý výběr zeleniny u snídaně. V době letní sezony by neměl být problém se sortimentem a cena je jistě dostupná.

Nejvíce jsme byli spokojeni s profesionálním přístupem recepční paní, nebo slečny Terezy Drašnarové. Patří jí dík.

• Hodnocení napsáno: 4. září 2018

S pobytem naprostá spokojenost
    • 2 noci

Chtěl jsem si objednat pobyt i příště a ceny jsou velmi dražší,na každý den hodně proměnlivé

Krásné prostředí, prostorné pokoje, vynikající snídaně, pozdní check-out

7,9
    Nemusíme mít luxus, s ubytováním jsme byli spokojeni, lepší...
    • 3 noci

Za dobu krátkého pobytu jsme se nesetkali s ničím, co bychom nějak kritizovali. Spokojenost.

Nemusíme mít luxus, s ubytováním jsme byli spokojeni, lepší průměr za dobré peníze. Snídaně byly chutné, každý si určitě vybral, jídlo bylo průběžně doplňováno. Takže vše splnilo naše očekávání a určitě se k Vám ještě podíváme.

• Hodnocení napsáno: 2. září 2018

Uplně idealní pobyt,pokoje cajk,a lobby bar až do dvou...
    • 1 noc

Uplně idealní pobyt,pokoje cajk,a lobby bar až do dvou hodin no pro nas ideal, a snídaně je luxus,široký vyběr a příjemné prostředí,doufam že opět příště najdu u vas ubytovaní,no naprosta spokojenost :)

8,8
    Dobre situovaný hotel v blízkosti metra v peknom pokojnom prostredí a dobrými službami.
    • 3 noci

Chýbala chladnička na izbe, chýbal informačný prospekt hotela, wifi na izbe slabá vypadávala.

Dobre situovaný hotel v blízkosti metra v peknom pokojnom prostredí. Parkovanie v areáli hotela, raňajky bohaté a chutné, ochotný personál. Izby čisté. Súčasťou hotela reštaurácia so záhradným sedením.

• Hodnocení napsáno: 30. srpna 2018

9,6
    Veliká spokojenost, rádi se tam vrátíme a budeme doporučovat vaše ubytování všem.
    • Posláno přes mobil

Moc tvrdé postele, ráno jsem byla i s manželem dolámaná a hrozně nás bolela záda. Jinak vše super.

Snídaně výborné, personál výborný, úžasné prostředí a okolí.

• Hodnocení napsáno: 21. srpna 2018

Vynikajicì..........
    • Dvoulůžkový pokoj typu Comfort s oddělenými postelemi a balkonem
    • Posláno přes mobil

Mozna ten kopec ,kdyz jsem sel na Metro a z Metra zpet...jinak na Hotel nemam nic.Dekuji.

Byly jsme velice spokojeni, snidane byly vyborne, chutnalo i nasemu 2 letemu Petovi, pokoje krasne vybavene, muzeme jen doporucit, priste kdyz do Prahy tak jedine k vam. Dekujeme

• Hodnocení napsáno: 16. srpna 2018

5,4
    S ohledem na vlastní zkušenost s ubytováním v pokoji č. 220 nemohu doporučit tento hotel svým známým
    • 2 noci

Naše ubytování v hotelu v pokoji 220 neodpovídalo avizovanému vybavení. Pokoj nemá telefon , mini ledničku a vysoušeč vlasů. Objednávali jsme nekuřácký pokoj, ale 220 byl kuřácký. Koberec byl na mnoha místech propálen od asi nedopalků cigaret. Sklo v oknech bylo neuvěřitelně špinavé. Závěsy na oknech taktéž. Pokrývky a polštáře na posteli byly asi silonové a díky vysoké teplotě v pokoji jsme se museli několikrát za noc převlékat, protože přikrývky byly neprodyšné. S ohledem na tropické teploty, by měli být pokoje vybaveny klimatizací. Také postele nebyly nikterak pohodlné. Protože neznáme vybavení dalších hotelových pokojů, lze vyvodit závěr, že pokoje, které nemají běžné vybavení jsou nabízeny agentuře se slevou, ale nakonec se o žádnou slevu nejedná, protože vybavení pokojů neodpovídá avizované kategorii 3*.

Hotel asi celkově odpovídá označení 3*. Personál neruší hosty. Snídaňový servis je na dobré úrovni. Díky blízké stanici M - Roztyly a tudíž rychlé spojení do centra Prahy, staví Hotel Globus do kategorie hotelů s velkým potenciálem jeho návštěvnosti z řad i zahraničních turistů.

• Hodnocení napsáno: 8. srpna 2018

8,8
    Pokoje jsou čisté, na snídani velký výběr, dobrá poloha u...
    • Posláno přes mobil

Na pokoji nebylo mýdlo. Dneska už s tím člověk celkem počítá.

Pokoje jsou čisté, na snídani velký výběr, dobrá poloha u metra. Dobrý poměr kvalita/cena.

• Hodnocení napsáno: 4. srpna 2018

9,6
    Pro nase potreby byla lokalita hotelu vyborna.
    • Posláno přes mobil

Pro nase potreby byla lokalita hotelu vyborna. Pesky je to 3 minuty z kopce na metro Roztyly, cca 5 minut do supermarketu Albert a cca 10 minut do nakupniho centra Chodov. Co se tyce hotelu, vse nam vyhovovalo. Bylo cisto a klid. Snidane velmi bohate. Urcite se budeme vracet, misto nam naprosto vyhovovalo. Parkovani bylo bez problemu, vzdy se misto naslo. Pred hotelem je velke sidliste s mnoha parkovacimi misty.

• Hodnocení napsáno: 3. srpna 2018

V kliduu...
    • Posláno přes mobil

Nějak se nedalo na hotel dovolat a spojit se s recepční, je to trochu.komplikovane se tam dostat v 23:00...

Snídaně supeeer, super koupelna, s prckem jsme si to užili...

• Hodnocení napsáno: 3. srpna 2018

8,8
    Protože hotel využívám často, tak mě velmi příjemně ...
    • 1 noc

Ještě by hotel mohl zainvestovat do židlí a křesílek na pokojích. Ale věřím, že postupně ...

Protože hotel využívám často, tak mě velmi příjemně překvapily invovace v hotelu. Příjemná vůně ve vestibulu hotelu, nové vybavení na snídani, nové televize, celkově hotel inovuje a stále zlepšuje. Navíc snídan jsou zde vždy sázkou na jistotu.

• Hodnocení napsáno: 30. července 2018

Jinak klidné okolí.
    • Posláno přes mobil

Na pokoji chyběla žárovka v lampicce. V sobotu ráno nás vzbudila skupina nevychovaný u hlučných Italů, ale za to personál nemůže.

Jinak klidné okolí. Přesto, že jsme byli v Praze, tak okolí připomínalo zátiší. Snídaně dobrá, bohatý výběr. Doporučuji

• Hodnocení napsáno: 25. července 2018

8,8
    Hotel na supr místě kousíček od OC Chodov.
    • 1 noc

Měli jsme pokoj pro vozíčkáře takže byla v koupelně nepohodlná úzká vana.

Hotel na supr místě kousíček od OC Chodov.Naprosto skvělá snídaně,pokoje pěkné,čisté.

• Hodnocení napsáno: 25. července 2018

8,3
    snídaně výborná, dobré postele neproležené, čistota,...
    • 2 noci

Zaplatili jsme si pokoj comfor z důvodu klidu, balkonu a wifi. . Na balkoně si nebylo na co sednout a v celém pokoji jedna židle. Wifi bylo šíleně pomalé. Kafe set měl být denně doplňován což nebyl. Lednice téměř nechladila. Takže příplatek za lepší pokoj byl absolutně zbytečný.

snídaně výborná, dobré postele neproležené, čistota, personál,

• Hodnocení napsáno: 18. července 2018

9,6
    Lokalita hotelu Globus je dobře situovaná.
    • 2 noci

Lokalita hotelu Globus je dobře situovaná. Jste bokem od ruchu velkoměsta, ale zároveň stačí hupnout na metro a za chvíli jste v centru. Hotel disponuje restaurací s velmi příjemným personálem, dobrým jídlem, které je na poměry v Praze příjemně levné. Milé je také jezírko hotelu a kompletně celý areál. Vřele doporučuji.

Termínem pobytu byl červen 2018

• Hodnocení napsáno: 18. července 2018

doporučuji
    • 1 noc

V hotelu Globus jsme již po několikáté. Hotel se nachází v klidné části Prahy. Dobrý a rychlí přístup na metro. Dobré snídaně a vyborná restaurace Koliba.

• Hodnocení napsáno: 17. července 2018

9,2
    Před lety jsme tu strávili pár dní na naší první společné...
    • Rodinný pokoj
    • 1 noc

Před lety jsme tu strávili pár dní na naší první společné dovolené. Po letech se vrátili a hotel nezklamal. Měli jsme rodinný pokoj, všude čisto, dobré matrace, výborně jsme se vyspali. Skvělý výběr při snídani, ochotná slečna recepční. Můžeme doporučit!

Termínem pobytu byl červen 2018

• Hodnocení napsáno: 12. července 2018

5,4
    Ubytovna na přespání
    • 1 noc

Pokoj nebyl hezký, staré záclony, dřevěná okna kde táhlo. Na koberci propálené díry a něčím pokapané noční stolky. Snídaně formou velice levných surovin (dost nevhodné). Cena za nabízenou kvalitu nestojí.

Hotel je kousek od metra a personál příjemný. V TV fungovali i české programy a v ovladači byly baterky.

zobrazeno 1 – 75

Rozdíl v ceně vyrovnáme
Rozdíl v ceně vyrovnáme
Nízké ceny • Žádné rezervační poplatky • Našel/našla jste se nižší cenu? Rozdíl v ceně Vám vyrovnáme!
Prohlédněte si fotografie ubytování Hotel Globus pořízené hosty

Hosté také napsali recenze na tato ubytování: