Ubytování Lety Pronájem aut Letištní taxi

• Poměr ceny a kvality

7,2

• WiFi zdarma

100% autentická hodnocení

Skuteční hosté. Skutečné pobyty. Skutečné názory.

Zjistit více– otevře dialogové okno
Napsat hodnocení

zobrazeno 1 – 75

• Hodnocení napsáno: 11. ledna 2019

8,8
    Snídaně ,večeře moc dobré.
    • Posláno přes mobil

Pokoje malé.. ale útulné a čisté

Snídaně ,večeře moc dobré. Personál moc milý, dětský koutek super, kousek na sjezdovku a do centra, doporučuji pro děti, u hotelu dětská sjezdovka

• Hodnocení napsáno: 25. září 2018

Pohodlná postel
    • 3 noci

Vysoká vlhkost - z vedlejší nevyužité postele vylézalo v noci při rozsvícení mnoho brouků - ryběnek Úklid ne úplně dokonalý - na koberci nás přivítaly vlasy po předchozích návštěvnících Vybavení zcela neodpovídá bežnému standardu *** hotelu, ale nic zásadního (např. chybějící osoušeč vlasů apod.)

Pohodlná postel Výborná snídaně Pěkný dětský koutek na patře Hezký výhled a dobré umístění

• Hodnocení napsáno: 15. září 2018

Bezproblémový pobyt
    • 5 nocí

Vše bylo v pořádku, snídaně dostatečná, pestrá a dobrá, postele nám vyhovovaly. Veškerý personál ochotný, vstřícný. Poloha hotelu je super, všude blízko.

Termínem pobytu byl září 2018

• Hodnocení napsáno: 30. srpna 2018

6,3
    Snídaně byli dobré a všeho bylo dostatek.
    • Posláno přes mobil

Neustále někdo na patře dupal a třískal dveřmi. Na pokoji chyběli dveře mezi předsíňkou a pokojem.

Snídaně byli dobré a všeho bylo dostatek.Ochotny personál.

• Hodnocení napsáno: 29. srpna 2018

8,8
    Velice milý personál, nic nebylo problém.
    • Skupiny přátel

Nemám co vytknout

Velice milý personál, nic nebylo problém. Pokoje čisté, snídaně super. Nic nám nechybělo. Musím pochválit i ochotu personálu po příjezdu domů. Zapomněla jsem si v hotelu boty a od personálu nebyl problém boty zaslat na mou adresu.

• Hodnocení napsáno: 20. srpna 2018

Milý a ochotný perzonál.
    • Posláno přes mobil

Nelíbilo se mi, že ubytování dle nabídky mělo být bezbariérové a nebylo tomu tak. Již při vstupu do hotelu vás čekají schody. V pokoji prahy. Sotva se z vozíkem v pokoji otočíte. A největší problém je koupelna, wc, vozíčkář je bez šance. Tento pokoj jsem si přes Booking rezervovala jako bezbariérový

Milý a ochotný perzonál. Výborné snídaně, i večeře. Všude čisto

• Hodnocení napsáno: 18. srpna 2018

7,9
    Skvělá lokalita, hotel je umístěn u hlavní ulice, ale...
    • 5 nocí

Koupelna by si zasloužila modernizaci, starší vybavení.

Skvělá lokalita, hotel je umístěn u hlavní ulice, ale zároveň je zde klid. Výhled na skokanské můstky a Čertovu horu. Restaurace s možností posezení na zahrádce.

• Hodnocení napsáno: 6. srpna 2018

Čistota !
    • 1 noc

Do pokojů je z chodeb absolutně vše slyšet, a my trefily rodiny s malými dětmi, takže ranní i večerní křiky jsme měli jakoby byli s námi na pokoji. Dvěře jsou snad papírové :_((((((((((

Čistota !

• Hodnocení napsáno: 13. července 2018

určitě doporučuji navštívit
    • 1 noc

Restaurace brzo zavírá, ve 20 h nebylo možné si posedět u něčeho dobrého. Ale to se dá pořešit jinde v okolí.

Moc milý personál, pokoj čistý a voňavý, WC a sprcha naprosto v pořádku. Snídaně - velká spokojenost ! Navíc hotel má výbornou polohu - není to daleko k vodopádům, do centra kousíček a lanovka v podstatě za rohem ;-)

Termínem pobytu byl červenec 2018

• Hodnocení napsáno: 6. dubna 2018

5,8
    pro krátkodobý nenáročný pobyt asi vhodné,ale rozhodně se nestravovat v hotelové restauraci!
    • 3 noci

Strašná kvalita jídel, nechutné! Plíseň v koupelně. Zápach v prostorách hotelu včetně cigaretového kouře. Nekvalitní matrace postele.

personál vstřícný a ochotný, lokalita dobrá včetně místa na parkování.

• Hodnocení napsáno: 3. dubna 2018

9,6
    doporucuji pro rodinu s detmi
    • 3 noci

ideální hotel a lokalita pro pobyt s dětmi, hotel se starsim zarizenim, ale children friendly, coz pro nas bylo dulezite - cisto a chutna strava, personal jednicka s hvezdickou 2x podtrzena :)

• Hodnocení napsáno: 3. března 2018

7,9
    Vhodné pro rodiny s dětmi, není zde herna pro děti..
    • 4 noci

Hluk na hotelu, který nikdo neřešil..ale nestěžovali jsme si. Což je otázka spíše sebereflexe a tolerantnosti hostů k ostatním ubytovaným než hotelu.. Chodby hotelu sloužily často jako hřiště, možná by baly dobrá místnost - herna pro děti. :-)

Postel byla pohodlná, snídaně odpovídající očekávání, milý a vstřícný personál.. Kousek od lyžařských vleků, dětský vlek za budovou..

• Hodnocení napsáno: 23. února 2018

7,1
    Snídaně standartní, až na kvalitu uzenin, jinak ochotný...
    • 4 noci

Velmi malý pokoj pro 4 lidi, 1 malá skříň, měkké postele.

Snídaně standartní, až na kvalitu uzenin, jinak ochotný personál, velmi milá paní uklízečka, výborná poloha. Na obědy ani večeře jsme nechodili. Povlečení kvalitní, teplo.

• Hodnocení napsáno: 17. února 2018

Tak trochu zklamání
    • 4 noci

Pokoje mají extrémně měkké postele, do kterých se až boříte. Mezi ložnicí a předsíňkou jsou vymontované dveře. Což je problém, neboť hlavní dveře pokoje jsou velmi tenké a z chodby je vše neuvěřitelně slyšet. Zvlášť ve druhém patře, kde je dětský koutek a jakási společenská místnost s barem a kde jsou lidi schopni hulákat do noci. Všechno je pak slyšet do pokoje.Důvod, proč bych už do hotelu nejela.Rozhodně ne s dětmi. Hotel by si také zasloužil trochu investice.Některé balkony jsou v dezolátním stavu, nelze na ně stoupnout. Také lyžárna na mě nepůsobí zrovna bezpečně, skříňky se dají otevřít i bez klíčku...Je to škoda. Hotel má skvělé místo a bezvadný personál. Majitelé by se měli zamyslet.

V hotelu je velice příjemný a vstřícný personál! Také poloha hotelu je skvělá.Všude blízko, ale zároveň je místo klidné. Ihned u malé sjezdovky na učení jízdy na lyžích.

• Hodnocení napsáno: 2. února 2018

9,2
    Až na tu nefunkční wifi byl pobyt krásný a užily jsme si ho celá rodina
    • 2 noci

Hrubý nedostatek nefunguje wifi po celé budově mně jsem pokoj č. 4. a musel jsem posílat fotky a vydea z užasného pobytu z recepce. Bylo my trapně a určitě to ovlivní mé rozhodování o příštím pobytu u vás

Personál,jídlo, poloha hotelu,společenské prostory hotelu a jeho služby (lyžárna,restaurace,atd.)

• Hodnocení napsáno: 29. ledna 2018

6,3
    vyborna poloha - blizko lanovky, ochotny personal,...
    • Posláno přes mobil

Naprosto nevyhovujici postele, ktere se svoji mekkosti vyrovnaly snad jen vodni posteli. Po dvou nocich jsem mel naprosto znicena zada. S ohledem na vybaveni je pomer cena/vykon pomerne nadsazena.

vyborna poloha - blizko lanovky, ochotny personal, standardni snidane

• Hodnocení napsáno: 14. ledna 2018

9,2
    Skvělá poloha hotelu, parkování přímo před hotelem, dětský...
    • 1 noc

Skvělá poloha hotelu, parkování přímo před hotelem, dětský vlek přímo u hotelu, večerní běžkování u hotelu, poloha blízko lanovky (dá se k ní dojet na lyžích). Dobře vybavená společenská místnost (kulečník, fotbálek).

• Hodnocení napsáno: 8. ledna 2018

7,1
    Velmi pekný pokoj a pohodlna postel.
    • 2 noci

V hotelove restauraci je umisteno mnoho stolu takze když prijde hodne lidi tak se neda projit a tezko se dostava na nektera mista

Velmi pekný pokoj a pohodlna postel.

• Hodnocení napsáno: 31. srpna 2017

9,2
    Hotel je výborně položený, kousek od lanovky.
    • Posláno přes mobil

Tenke stěny,bylo slyšet z vedlejších pokojů,ale to je problém mnoha ubytovacích zařízení.

Hotel je výborně položený, kousek od lanovky.Pokoj sice nebyl extra velký ani super moderně vybavený,ale pro rodinu s 2 dětmi dostačující a spalo se nám dobře.Snídaně i večeře v rámci polopenze dostačující,chutné.Moc milý a vstřícný personál.Určitě se rádi vrátíme.

• Hodnocení napsáno: 23. srpna 2017

9,6
    Snídaně i večeře formou bufetu.
    • 6 nocí

Snídaně i večeře formou bufetu. Vybral si každý. Naše dítě ocenilo nejvíc nutellu :-) Večeře výběr ze 3 jídel, salátový bufet a vždy nějaký zákusek. Naprostý luxus. Pokoje čisté, vkusně a prakticky zařízené. Velice milý a vstřícný personál. Přijedeme určitě znovu :-)

• Hodnocení napsáno: 10. srpna 2017

6,3
    Recepce,kuchyň a restaurace je velice slušná,Jídlo chutné.
    • Posláno přes mobil

Neochotná paní uklízečka,která nebyla schopná přinést židli.A neumí ani uklidit.Silně zapáchající toaleta.Koupelna zastaralá,bylo nepříjemné se tam koupat.Značně chybí údržba

Recepce,kuchyň a restaurace je velice slušná,Jídlo chutné.

• Hodnocení napsáno: 25. července 2017

9,2
    Poměr cena / kvalita super!
    • 2 noci

chyběla nám lednice na pokoji, velmi vysoké ceny za pití (porovnáváno s několika dalšími restauracemi v Harrachově), jednou jsme využili možnost večeře za poplatek- na recepci nám bylo předem sděleno, že 3,5letá dcera platit nebude, v restauraci nám ale byla naúčtována plná cena.

skvělá poloha hotelu, pokoj v naprostém pořádku, postele pohodlné, snídaně bohatě dostačující (jen být ubytování na více jak 2 dny, asi by nám vadila minimální obměna), super koutek pro děti, před hotelem další dětské hříště. celkově spokojenost a doporučujeme.

• Hodnocení napsáno: 21. července 2017

Jídlo velmi dobré,chutné.
    • 2 noci

Foto z bookingu ani v nejmenším neodpovídá realitě,je nafocený pouze jeden pěkný pokoj a ostatní jsou katastrofální.Nikdy jsem neviděla údržbáře, aby pracoval zároveň i jako číšník a provozní hotelu zároveň jako snídaňová servírka.Asi se zde hodně ušetří na mzdách, ale podle toho také vypadala úroveň stolování,čistoty a hygieny.

Jídlo velmi dobré,chutné.

• Hodnocení napsáno: 16. července 2017

7,1
    Slušný výběr dobrého jídla v rámci polopenze (švédské stoly).
    • 1 noc

Interiér hotelu Harrachov Inn má svá nejlepší léta již za sebou, připadali jsme si tam spíš jak na ubytovně. Velmi nepohodlné byly vysoké a měkké molitanové matrace, na kterých se téměř nedalo usnout.

Slušný výběr dobrého jídla v rámci polopenze (švédské stoly). Milý a vstřícný personál.

• Hodnocení napsáno: 14. července 2017

Krásná dovolená
    • 4 noci

Co nás překvapilo,že na fotkách je inzerován velký pokoj,zřejmě rodinný a jiné pokoje nejsou vyfoceny,trochu nás pokoj zklamal, ale jelikož jsme tam chodili jen spát tak dobrý.

Snídaně nám chutnala,postele měkké ale spalo se nám dobře.Balkon super,výhled na skokanské můstky

• Hodnocení napsáno: 5. dubna 2017

Dovolená v Harrachově
    • 5 nocí

Nebyla nám nabídnuta modrá karta, museli jsme si ji vyžádat, když jsme se o její existenci dozvěděli na internetu.

Vynikající jídlo, velké porce, dobré ceny, blízkost sjezdovky.

Termínem pobytu byl duben 2017

• Hodnocení napsáno: 13. března 2017

Zachránil to personál, který byl milý a ochotný
    • 3 noci

Kvalita ubytování, znám tento hotel již cca 20 let a mám pocit, že se tam zastavil čas. Cena neodpovídá kvalitě vybavení a komfortu. S manželkou jsme chtěli s jít večer někam posedět, restaurace do 8 hodin a bar neměl otevřeno vůbec. Jinými slovy nebylo kam jít s ohledem na fakt, že máme malé děti a ty nemůžeme opustit jináč než do vzdálenosti "chůvičky"

Zachránil to personál, který byl milý a ochotný

• Hodnocení napsáno: 9. března 2017

5,8
    Pan kuchař vařil výborně, mohli jsme si nandat, co jsme...
    • 7 nocí

Malý pokoj - byli jsme tři dospělí a dítě, postele byly dospělé jen dvě a třetí kratší (přistýlka pro dítě by byla placená navíc a ještě by byla místo stolu a židlí). Okna netěsnila, velmi jimi táhlo, sprchový kout silně protékal. Navíc si hotel strhnul celou částku dopředu bez možnosti aspoň částečného storna. + byli jsme ve druhém patře, kde byl i večerní bar, kde polští hosté nechali děti běhat a pokřikovat ještě po 11 hodině. Vysoká částka za pobyt opravdu neodpovídala kvalitě ubytování.

Pan kuchař vařil výborně, mohli jsme si nandat, co jsme snědli. Saláty byly chutné a celkem pestré. Výběr jídel bych celkem bohatý, ale mně osobně nevyhovovalo, že nebylo na výběr z hlavních jídel něco zdravého, bezmasého. Personál byl velmi ochotný a příjemný. Zařízení jídelny/restaurace bylo příjemné, ale trochu stísněné.

• Hodnocení napsáno: 6. března 2017

3,3
    Absolutně nic.
    • 3 noci

Cena vůbec neodpovídá kvalitě. Upřímně řečeno jsme v horším hotelu nikdy nebyli. Na pokoji zima, nakonec nám půjčili přímotop, ale zásuvka byla rozbitá, takže jsme museli mít prodlužovák. Pokoj malinký, že jsme se skoro museli chodit převlékat na chodbu. Okno nešlo otevřít, tudíž vyvětrat nebylo možné. JEDNOZNAČNĚ NEDOPORUČUJI

Absolutně nic.

• Hodnocení napsáno: 5. března 2017

8,3
    Dětský lyžařský vlek poblíž hotelu.
    • 1 noc

Zastaralá dlažba ve sprchovém koutě.

Dětský lyžařský vlek poblíž hotelu. Dostupné obchody. Sjezdovky pro malé i velké v těsné blízkosti hotelu. Dostatek jídla.

• Hodnocení napsáno: 1. března 2017

... česky standart....
    • Posláno přes mobil

Cena není úměrná k nabízenému zázemí, bez výtahu, sauny, bazénu.....

Snídaně standart, postel k nespani, prosteradlo všude možné jen ne ve stabilní poloze!!!!! Matrace jak trampolína!!!

• Hodnocení napsáno: 16. února 2017

8,3
    Trochu opotrebene zarizeni vyvazil opravdu mily personal,...
    • Posláno přes mobil

Pristup booking.com, nasla jsem cenu levnejsi a nedalo se dovolat, pisemnou stiznost nikdo neresil.

Trochu opotrebene zarizeni vyvazil opravdu mily personal, opravdu se snazili.

• Hodnocení napsáno: 11. února 2017

8,3
    Příjemný hotel s velmi ochotným personálem a chutným jídlem
    • 3 noci

Matrace na přistýlce byla velmi měkká, téměř jako vodní postel, trochu z toho bolí záda.

Výborná poloha hotelu, kousek od lanovky, velmi chutné jídlo i když výběr skromný. Personál velmi ochotný a příjemný. Doporučuji

• Hodnocení napsáno: 18. ledna 2017

Týna a Ivoš z Pardubic
    • 1 noc

Personál velice příjemný jak na recepci tak i v kuchyni a musim podotknout i po dlouhe dobe jsme zažily i velmi příjemnou obsluhu .Velmi vstricné jednaní :-)Na jaře opět zavítame .

Termínem pobytu byl leden 2017

• Hodnocení napsáno: 9. ledna 2019

9,2
    Blízkost lanovky, vstřícnost personálu a dobrá kvalita za...
    • 2 noci

Malé a ne příliš funkční skříňky v lyžárně.

Blízkost lanovky, vstřícnost personálu a dobrá kvalita za slušnou cenu.

• Hodnocení napsáno: 6. ledna 2019

Super ubytování, velice příjemný personál.

Super ubytování, velice příjemný personál. Prostě TOP hotel! Všem doporučujeme

Vše bylo bez závad.

Ano vše bylo v pořádku.

• Hodnocení napsáno: 12. září 2018

8,8
    Pobyt jsme si užili, hned vedle hotelu dětské hřiště, louka, resturace, super.
    • 2 pokoje
    • 4 noci

Celý hotel je ve starém stylu, udržovaný ale nic moderního.

Snídaně bufetového typu, vždy bylo co vybrat a nikdy nic nedošlo.

• Hodnocení napsáno: 3. září 2018

Vřele doporučuji.
    • 2 noci

Vřele doporučuji. Byla jsem zde s dětmi a byli jsme všichni moc spokojení. Velmi ochotný a milý personál hotelu. Celý pobyt byl skvělý. :)

• Hodnocení napsáno: 27. srpna 2018

Poloha hotelu
    • 2 noci

Daleko starší interiéry než jsou prezentovány

Poloha hotelu

• Hodnocení napsáno: 6. července 2018

Velice přátelský a vstřícný personál.
    • Posláno přes mobil

Trochu měkké postele, ale je to jen subjektivní názor

Velice přátelský a vstřícný personál. Bezva dětský koutek, kde se zabaví i roční dítě

Termínem pobytu byl červenec 2018

• Hodnocení napsáno: 20. června 2018

9,2
    Personal ochotny a velice prijemny.
    • Posláno přes mobil

Personal ochotny a velice prijemny. Krasny vyhled na MAMUTA.

Termínem pobytu byl červen 2018

• Hodnocení napsáno: 11. dubna 2018

7,1
    Celkově vynikající strava (byli jsme na večeři a snídani).
    • 1 noc

Celkově vynikající strava (byli jsme na večeři a snídani).

• Hodnocení napsáno: 27. března 2018

Prostorný dětský koutek, dětská sjezdovka hned za hotelem,...

Malé prostory snídárny.

Prostorný dětský koutek, dětská sjezdovka hned za hotelem, možnost posunutí času odjezdu

• Hodnocení napsáno: 20. března 2018

8,3
    Hotel má skvělou polohu blízko lanovky, měli jsme krásný...
    • Rodinný pokoj
    • 2 noci

Hotel má skvělou polohu blízko lanovky, měli jsme krásný výhled na skokanské můstky, velký pokoj.

• Hodnocení napsáno: 19. března 2018

Strava chutná a pestrá.
    • 3 noci

Strava chutná a pestrá. Postel by mohla být tvrdší, ale to je individuální pohled.

• Hodnocení napsáno: 13. března 2018

9,6
    Byla to úžasná dovolená a personálu hotelu moc děkujeme. Rádi se vrátíme.😊
    • Posláno přes mobil

Jídlo super i snidane, postel úžasná, personál úžasný.

• Hodnocení napsáno: 12. března 2018

Skvělá lokalita.
    • 2 noci

Skvělá lokalita...asi 3 minuty od sjezdovky, milá obsluha a výborně vaří !

• Hodnocení napsáno: 3. března 2018

Výborný personál,hlavně Terezka na recepci.
    • Posláno přes mobil

Výborný personál,hlavně Terezka na recepci.Jsme zde již podruhé a vše super.

• Hodnocení napsáno: 25. února 2018

Super pozice u sjezdovky
    • Posláno přes mobil

Plisen na pokoji a spatne jidlo

Super pozice u sjezdovky

• Hodnocení napsáno: 24. února 2018

8,8
    Starší vybavení jinak vše ok

NIC

Ideální pozice hotelu.

• Hodnocení napsáno: 4. února 2018

Ochotný personal.

Nic

Ochotný personal. Poloha hotelu.

• Hodnocení napsáno: 3. února 2018

Jídlo bylo dobré, velký výběr a obsluha byla milá a vstřícná.
    • Posláno přes mobil

Jídlo bylo dobré, velký výběr a obsluha byla milá a vstřícná.

• Hodnocení napsáno: 7. ledna 2018

7,9
    Vzdálenost od sjezdovky byla excelentní.
    • Posláno přes mobil

Vzdálenost od sjezdovky byla excelentní.

• Hodnocení napsáno: 26. prosince 2017

8,8
    Ubytování ani poloha hotelu nemělo chybu též jídlo bylo vynikající
    • 4 noci

snidaně vynikající a večeře též

• Hodnocení napsáno: 23. prosince 2017

Skvělé ubytování, milý personál a úžasné jidlo v restauraci

Skvělé ubytování, milý personál a úžasné jidlo v restauraci

• Hodnocení napsáno: 15. září 2017

7,5
    průměrné ubytování, odpovídající poměru cena x výkon

neosobní pokoj

skvělá snídaně

• Hodnocení napsáno: 15. září 2017

strava byla chutná,

chyběla lednička

strava byla chutná,

• Hodnocení napsáno: 23. srpna 2017

6,7
    Restaurace zavírá ve 21 hod.
    • 2 noci

Restaurace zavírá ve 21 hod.

• Hodnocení napsáno: 22. srpna 2017

5,0
    U snídaně bylo slyšet kuchaře jak se sněkým hádá a nebyla...
    • Posláno přes mobil

U snídaně bylo slyšet kuchaře jak se sněkým hádá a nebyla nouze o slova kokot atd...

• Hodnocení napsáno: 16. srpna 2017

Wifi připojení na pokoji bylo slabší.
    • 2 noci

Wifi připojení na pokoji bylo slabší.

• Hodnocení napsáno: 28. července 2017

Skvělá ochota personálu, vynikající stravování, čistota...
    • Posláno přes mobil

Malinké mínus pro abnormálně měkké matrace a slabý signál wi-fi

Skvělá ochota personálu, vynikající stravování, čistota ubytování

• Hodnocení napsáno: 27. července 2017

5,0
    Hotel má naprosto jinou polohu, než na mapě na booking.
    • Služební cesta
    • 1 noc

Hotel má naprosto jinou polohu, než na mapě na booking.com !!!!!!!!

• Hodnocení napsáno: 21. července 2017

Personál ochotný.

Personál ochotný.Jídlo dobré.

• Hodnocení napsáno: 14. července 2017

9,6
    Super. S nasi 10m dcerou idealni. Zarizene pro deti.
    • Posláno přes mobil

Vrzajici dvere. Hlucnost pokoju. (Je slyset co si povidaji vedle v pokoji.

Jidlo vyborne. Pokoj i cely hotel cisty.

• Hodnocení napsáno: 4. května 2017

ano, postel ok.
    • Služební cesta

ano, postel ok.

Termínem pobytu byl květen 2017

• Hodnocení napsáno: 28. února 2017

2,5
    Již po několikáté pro nás neměli pokoj.
    • Posláno přes mobil

Již po několikáté pro nás neměli pokoj. Opět prý selhal rezervační systém. Tam už nikdy. Jezdím s malým klubem a nechci spát na ulici.

• Hodnocení napsáno: 20. února 2017

7,1
    Ideální vzdálenost a dostupnost sjezdovek.
    • 2 noci

Nedostatek míst k parkování.

Ideální vzdálenost a dostupnost sjezdovek.

• Hodnocení napsáno: 9. února 2017

Strav, personál.
    • 5 nocí

Velikost pokoje. Dvoulůžkový pokoj se dvěma přistýlkami vydáván a účtován jako objednaný čtyřlůžkový pokoj.

Strav, personál.

• Hodnocení napsáno: 21. ledna 2017

Úžasné
    • Posláno přes mobil

Hotel celkově je moc krásný a čistý. Personál je přímo okouzlující. Jídlo výborné. Určitě se vrátíme.

Termínem pobytu byl leden 2017

• Následující hodnocení byla napsáná před více než 24 měsíci, a proto se již nepočítají do průměrného hodnocení ubytování. Mohou však být nadále užitečná při hledání ideálního ubytování.

• Hodnocení napsáno: 19. března 2016

9,2
    Skvela poloha hotelu v centru Harrachova cca 150m od...
    • Pár

Skvela poloha hotelu v centru Harrachova cca 150m od sjezdovky, vynikajici pomer ceny/kvality, mily personal,chutne jidlo v restauraci.Hotel odpovoda kategorii ***.

• Hodnocení napsáno: 16. března 2016

7,1
    Výborná snídaně, skvělá recepční a personál hotelu.
    • Pár

Rezervovali jsme si pokoj s balkonem, výhledem a tv. Dostali jsme malý pokoj v přízemí s výhledem na parkoviště, televizi přeskakoval zvuk. Nad ránem rušno, hluk na ulici i v hotelu. Ceny na místě jsou citelně nižší přes booking !!! V aplikaci booking, při zobrazení trasy, Vás navigace navede úplně jinam, na druhou stranu Harrachova. Při pobytu na jednu noc dostačující, nicméně příště bych zvolila jiné ubytování. Poměr cena / výkon - zklamání.

Výborná snídaně, skvělá recepční a personál hotelu. Nebyl problém s pozdějším odjezdem. Dobrá poloha hotelu.

• Hodnocení napsáno: 10. března 2016

snídaně bufetová, dobrý výběr
    • Rodina s malými dětmi

chyběla lednička, nebo alespoň malý minibar pokoj byl dost těsný - malý

snídaně bufetová, dobrý výběr postel čistá pohodlná, bylo tam hezky teplo hezký výhled na skokanské můstky

Máme také 63 hodnocení bez textu. Tato hodnocení mají vliv na celkové bodové ohodnocení.

zobrazeno 1 – 75

Rozdíl v ceně vyrovnáme
Rozdíl v ceně vyrovnáme
Nízké ceny • Žádné rezervační poplatky • Našel/našla jste se nižší cenu? Rozdíl v ceně Vám vyrovnáme!

Hosté také napsali recenze na tato ubytování: