Ubytování Lety Pronájem aut Letištní taxi
  3. Královéhradecký kraj hodnocení penzionů a B&B
  4. Deštné v Orlických horách hodnocení penzionů a B&B
  5. Hodnocení ubytování penzion Šťastnej kopec

Hodnocení – penzion Šťastnej kopec

Deštné v Orlických horách Deštné v Orlických horách 155, Deštné v Orlických horách, 517 91, Česká republika

Průměrné hodnocení

9,4

• Poměr ceny a kvality

• WiFi zdarma

100% autentická hodnocení

Skuteční hosté. Skutečné pobyty. Skutečné názory.

Zjistit více– otevře dialogové okno
Napsat hodnocení

zobrazeno 1 – 23

• Hodnocení napsáno: 30. ledna 2019

7,9
    - vynikající kuchyně
    • Rodinný pokoj s vlastní koupelnou
    • 2 noci

- na pokoji pro 7 lidí byla koupelna, kterou nešlo větrat (majitel zakázal otvírat střešní okno kvůli mrazu a sněhové nadílce a koupelna nemá ventilátor). Koupelnu jsme používali omezeně, byli jsme ohleduplní k členům výpravy obývající pokoj sousedící s koupelnou, taky nevětratelný. Nebyli jsme na to upozorněni předem, nebyla nám nabídnuta sleva. - pocelém objektu jsou různě rozmístěny cedulky s penalizací za poškození či porušení řádu (rozbité sklo za 1000, každá další hodina za 500 a podobně.,Neustále jsme byli pod dozorem, množství instrukcí se přibližovalo školnímu výletu, včetně snídaně.

- vynikající kuchyně - čistota - místo

• Hodnocení napsáno: 27. ledna 2019

7,5
    Prijemný přístup personálu
    • Rodina s malými dětmi
    • Rodinný pokoj s vlastní koupelnou a toaletou
    • Posláno přes mobil

V období zimy bylo nefunkční odvětrání kanalizace a bylo velmi nepříjemně cítit v pokoji, kde spali děti. Bohužel se nedalo větrat z důvodu sněhu na střešních oknech.

Prijemný přístup personálu

• Hodnocení napsáno: 3. srpna 2018

6,7
    Ochotní majitelé penzionu, snaha vyhovět.
    • Rodina s malými dětmi
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a vlastní koupelnou a toaletou mimo pokoj
    • 3 noci

Koupelna přes chodbu. Penzion se zamyká, bohužel jsme neměli klíč od hlavního vchodu, ale byli jsme nuceni procházet lyžárnou. Rovněž přezouváni pod schody nám příliš nevyhovovalo. Nevyrovnaná úroveň jídla.

Ochotní majitelé penzionu, snaha vyhovět. Výborné polévky.

Termínem pobytu byl červenec 2018

• Hodnocení napsáno: 29. července 2018

postel byla tvrdší,ale je to otázkou zvyku.
    • 7 nocí

postel byla tvrdší,ale je to otázkou zvyku.Druhou noc mi to již nevadilo. Přístup manželů Juřicových byl ke všem zákazníkům bez rozdílu příkladný.Strava velmi dobrá.Pastviny se stádem koní byl příjemný doplněk k horskému koloritu ubytování.Pokud budu mít možnost rád přijedu znovu.

Termínem pobytu byl červenec 2018

• Hodnocení napsáno: 9. května 2018

Ubytování se nám moc líbilo, člověk si připadá jako u přátel...
    • 3 noci

Ubytování se nám moc líbilo, člověk si připadá jako u přátel, kteří se mu snaží se vším vyjít vstříc. Manželé Juřicovi, kteří penzion vedou, jsou opravdu velice přátelští a schopní. Chutnaly nám snídaně i večeře.

Termínem pobytu byl květen 2018

• Hodnocení napsáno: 22. ledna 2018

Pohoda v Deštném
    • 2 noci

Pension má tenké stěny, takže své sousedy poznáte někdy víc, než byste chtěli ;)

Když se blížíte k penzionu, vítá vás cedule "Vařeno, teplo, pohoda" - a to přesně shrnuje charakter ubytování. Velké čisté pokoje, výborná domácí kuchyně, herny pro děti, výhled na hory, žoviální majitelé. Děkujeme.

• Hodnocení napsáno: 29. listopadu 2017

9,6
    v hodnocení dávám samé nej byla jsem opravdu moc spokojená
    • 2 noci

Toto léto jsme penzion navštívili ( ještě pod názvem Orličan ) Sama jsem byla zvědavá,cože se změnilo s novými provozovateli a novým názvem Šťastnej kopec. Opravdu vše ! Ten rozdíl je vidět doslova na každém kroku. Všude uklizeno,útulno - pokoje v novém a povedeném designu,všude teplo a voňavo. A navařeno bylo exelentně.. dlouho jsem tak vynikající bramboračku nejedla.. A o svíčkové ani nemluvě.. Ráda potvrzuji doslova rodinnou pohodu. Líbilo se nám moc,v únoru se rádi vracíme. Děkujeme na Šťastnej kopec.

• Hodnocení napsáno: 21. listopadu 2017

9,2
    Majitelé nás přivítali v krásném, útulném a hlavně čistém...
    • 1 noc

Majitelé nás přivítali v krásném, útulném a hlavně čistém penzionku. Bohatá snídaně, bezkonkurenční večeře. Pan majitel nám ochotně doporučil výlet po krásném okolí, kde je možné i mimo krásné přírody vidět nádherné koně. V blízkosti penzionu je možno navštívit malou keramickou dílnu, kde si můžete zakoupit ručně vyráběné výrobky z keramiky. Super sjezdovky a vleky a přímo za penzionem sáňkařská dráha .Vřele doporučujeme všem milovníkům jak zimních tak letních sportů. Lyže i sáňky :-) turistika, cyklistika. Rodinný penzion Šťastnej Kopec je super. Díky

• Hodnocení napsáno: 18. listopadu 2017

Výborná a opravdu luxusní snídaně ve formě švédského stolu...
    • 2 noci

Výborná a opravdu luxusní snídaně ve formě švédského stolu,spousty ovoce a zeleniny,opravdu nic nechybělo,večer skvělá kuchyně ,milá a zábavná obsluha,útulný pokojík,všude čisto,krásné místo. Pojedeme znovu a rádi.

• Hodnocení napsáno: 14. listopadu 2017

9,6
    Vřelé uvítání, všude čisto a útulno, prostě skvělé domácí...
    • 1 noc

Vřelé uvítání, všude čisto a útulno, prostě skvělé domácí prostředí. Kuchařské umění paní majitelky je neodolatelné, její domácí dezerty a kynuté knedlíky vypovídají, že vše dělá s láskou. Okolí je okouzlující, příroda a čerstvý vzduch nám dodal energii na další pracovní shon. Moc děkujeme L. a M. Juřicovým za prima strávené volno a už teď se těšíme na další navštěvu . Doporučujeme každému, kdo chce jen tak vyrelaxovat. Ideální prostředí. :-) :-) :-)

• Hodnocení napsáno: 12. února 2019

5,4
    neodpovídá hodnocením,které nabízí

povlečení - flekaté,umělé barevné plachty

snídaně dobrá ,staré pečivo

Termínem pobytu byl únor 2019

• Hodnocení napsáno: 28. ledna 2019

+ Majitelé jsou úžasní, velice vstřícní!
    • Posláno přes mobil

+ Majitelé jsou úžasní, velice vstřícní! + Výborné jídlo. + Krásná lokalita.

• Hodnocení napsáno: 28. srpna 2018

9,6
    Vynikající zkušenost, můžeme jen doporučit.
    • 2 noci

Ručníčky na pokoji by mohly být větší :-), ale jinak super.

Vynikající zkušenost, můžeme jen doporučit.

Termínem pobytu byl srpen 2018

• Hodnocení napsáno: 11. srpna 2018

Velmi příjemný a vtipný personál
    • 4 noci

Velmi příjemný a vtipný personál

Termínem pobytu byl srpen 2018

• Hodnocení napsáno: 26. dubna 2018

Velmi skvělý penzion, rodinná atmosféra, skvělé jídlo a super místo. Doporučuji😊

Líbilo se nám vše.

4,2
    Čisté pokoje,teplo
    • Skupiny přátel
    • Posláno přes mobil

Přístup a lenost personálu,lhaní a neustále kontroly na pokoji ,staré pečivo k snídani

Čisté pokoje,teplo

• Hodnocení napsáno: 8. ledna 2018

Super k rodinné dovolené

nic

Výborná snídaně, personál super ,vstřícný

• Hodnocení napsáno: 4. prosince 2017

Výborná kuchyně. Čistota a pořádek na 100%

Vše naprosto ok

Skvělý personál a výborná domácí kuchyně.

• Hodnocení napsáno: 23. listopadu 2017

9,6
    Krásné nové čisté pokoje,výborná kuchyně,přátelský a...
    • 1 noc

Krásné nové čisté pokoje,výborná kuchyně,přátelský a vstřícný personál. Vše bylo ok určitě se rádi vrátíme.Děkujeme

• Hodnocení napsáno: 22. listopadu 2017

Za dobré peníze výborná obsluha
    • Posláno přes mobil

Když jsme se musí rozloučit

Jidlo výborný a prostředí úžasný.Dobrá parta hodných lidiček

• Hodnocení napsáno: 19. listopadu 2017

9,6
    Doporučuji - má představa o odpočinkovém pobytu byla 100% naplněna.

Nemám co vytknout.

Snídaně perfektní, obsluha příjemná, vše k plné spokojenosti. Krásné prostředí, naprostá pohoda a klid.

• Hodnocení napsáno: 13. listopadu 2017

Vše bylo skvělé!
    • 1 noc

Vše bylo skvělé! Personál na jedničku, vše čisté a uklizené. Jídlo výborné!

Termínem pobytu byl listopad 2017

Máme také 6 hodnocení bez textu. Tato hodnocení mají vliv na celkové bodové ohodnocení.

zobrazeno 1 – 23

Rozdíl v ceně vyrovnáme
Rozdíl v ceně vyrovnáme
Nízké ceny • Žádné rezervační poplatky • Našel/našla jste se nižší cenu? Rozdíl v ceně Vám vyrovnáme!