2. Česko hodnocení hotelů

7,4

8,9

8,6

• Hodnocení napsáno: 24. dubna 2024

Hezké ubytování za dobrou cenu
    • Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí a přístupem k bazénu

Nabídka jídel ve večerním bufetu je velmi slabá. Trochu více myslet v tomto na děti. Velké množství různých příloh ale k tomu vždy spíš jedna omáčka a ne vždy vhodná pro děti, druhé jídlo třeba čočka a uzené. Nebo se nám naopak rajská omačka opakovala tři dny v různých podobách. Na tomto opravdu zapracovat !

Krásně a vkusně provedená rekonstrukce, velmi milý personál. Prima zázemí pro děti, herničky i klubík, moc pěkný bazén.

• Hodnocení napsáno: 2. dubna 2024

Měly jsme ubytování s rodinou na Velikonoční vikend . Pokoj byl nový po rekonstrukci . Všechno čistí a pohodlně . Jediné

Večer moc rušno

Hotel je pěkný

Termínem pobytu byl duben 2024

• Hodnocení napsáno: 2. dubna 2024

• Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí a přístupem k bazénu

Špatné větrání - nepršelo, tak jsem nechala okno otevřené po celý pobyt a bylo příjemně, jinak v pokoji bylo horko a špatný vzduch.

Výborné stravování a ochotný personál. K dispozici velký bazén (na hotelové poměry) bez dětí po 19 hod. Navzdory mnoha dětem a psům velmi klidné ubytování (mimo restarurace ve špičkách, ale s tím člověk počítá).

Termínem pobytu byl duben 2024

Snídaně fajn

• Hodnocení napsáno: 29. března 2024

Ve směs spokojenost :)
    • Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí, balkonem a vstupem k bazénu

Špatná poloha parkoviště. Za 120,-/noc, bych očekávala parkoviště s lepší dostupností. Pro rodinu s malými dětmi to bylo příšerné. Za další se mi nelíbil přístup slečen co odnášejí u jídla prázdné talíře. S tím, že několikrát mi byl brán talíř, když jsem ještě dojídala. Není to pro hosta příjemné.

Pokoj byl krásný, čistý. Velmi se mi líbil přístup 90% personálu. Všichni příjemní, obzvláště obsluha na baru a pak starší pán na snídaních a večeřích. Hotel je n krásném místě :) Do centra Harrachova krásná prochazka. Bazén v hotelu - top věc. Velmi kvituji to, že při upozornění večer, že není mikrovlnné na ohřev dětského jídla v pořádku - bylo druhy večer ihned vyřešeno a i nám nabídnut ohřev jinde :) Snídaně i večeře byly výborné - ač bych u snidaně brala větší změny.. jist 4 dny to stejné bylo už trošku moc 😂

• Hodnocení napsáno: 26. března 2024

• Apartmá Standard se vstupem k bazénu

Venkovní parkování v bahně

Služby, restaurace a výběr jídla, personál

• Hodnocení napsáno: 20. března 2024

• Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí a přístupem k bazénu

Velmi špatný pokoj, plíseň v koupelně způsobena špatným odvětráváním, matrace na postelých šílený. Nutné investovat do pokojů. Na druhou stranu, na přespání stačí.

Super jídlo, skvělé snídaně, večerní program skvělý, zábava pro děti super, muzika pro dospělé, prostředí nádherné.

• Hodnocení napsáno: 12. března 2024

Rádi se vracíme hlavně kvůli lokalitě,dobrému jídlu a bazénu.
    • Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí a přístupem k bazénu

Přistýlky pro diltě velmi nepohodlné,parkování za 120,- za den na nehlídaném parkovišti.

Jídlo a bazén

• Hodnocení napsáno: 10. března 2024

Nevyhovující zastaralý pokoj a jeho vybavení.
    • Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí a přístupem k bazénu

Pokoj z 70 let. Celkové zastaralé pokoje.

Restaurace, snídaně

• Hodnocení napsáno: 3. března 2024

• Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí a přístupem k bazénu

Příjemný a ochotný personál. Většina hotelu moderně a vkusně zrekonstruovaná. Všude čisto. Snídaně i večeře velmi dobré. Oceňuji i animační program pro děti. V hotelu se bez problémů ubytujete se psem.

• Hodnocení napsáno: 29. února 2024

• Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí a přístupem k bazénu

Standartní pokoje jsou již staršího data a do hotelu se v současné chvíli už moc nehodí. Na přespání přes víkend dostačující, ale na nějaký delší pobyt by to již nebylo příliš komfortní. Na každém patře je salonek, kde můžete hrát například kulečník, stolní fotbálek nebo šipky. To je skvělé, ale cena 250 Kč za hodinu kulečníku nám přišla opravdu příliš. Pro hotelové hosty by tato služba měla být za trochu jinou cenu, dle našeho názoru. Personál na recepci byl nicméně vstřícný a alespoň nám půjčil klíč od salonku, kde jsme mohli večer posedět, na stejném patře, kde děti spaly, bez nutnosti kulečník hrát, za to děkujeme, protože nám nikomu na hotelové wifi nefungovaly chůvičky a bylo by to pro nás tedy jinak velice komplikované. Vstup do bazénu přes recepci a bar není nejlepším řešením, zvlášť když v hotelu nejsou k dispozici župany, ve kterých byste mohli přeběhnout. Ne každému je příjemné běhat v plavkách a s mokrou hlavou mezi lidmi, co jdou na večeři. V sobotu jsme v hotelu zrovna vychytali svatbu. V takovém případě chápu, že s tím personál nic moc neudělá, takže hluk, který díky svatbě byl, hodnotit nebudu, nebylo by to fér.

Lobby hotelu, restaurace a herny jsou nově zařízené a vypadají moc pěkně. Jídlo v restauraci, ať už snídaně nebo večeře jsou velice chutné. Herna pro děti dostačující. Bazén byl hezky teplý, takže vhodný pro děti. Lokalita je bezva, kousek od centra Harrachova a od obchodu. Na trase k Mumlavským vodopádům. Pokoje byly čisté a dobře zvukově izolované, neslyšeli jsme hluk z ostatních pokojů. Wifi fungovala dobře.

• Hodnocení napsáno: 26. února 2024

• Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí a přístupem k bazénu

Starší vybavení, jinak vše ok

Velice chutné snídaně i večeře, skvělá lokalita a moc milý personál :)

• Hodnocení napsáno: 25. února 2024

• Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí a přístupem k bazénu

Hotel je fajn, i když pokoje už trochu zastaralé. Každopádně jsme využili bazén a dětskou hernu. Snídaně a jídlo obecně docela dobré.

• Hodnocení napsáno: 18. února 2024

Tvrde postele

Personal

• Hodnocení napsáno: 5. února 2024

renovace ještě zbylé části hotelu by chtěla, zdarma celé wellness
    • Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí a přístupem k bazénu

přistýlka pro dítě měla ostrou hranu museli jsme krýt ručníkem, v bazénu plesnivé rukávky pro děti, ve standardu nebyl v ceně župan, vše se připlácelo (sauna 200 Kč/os., parkování 120 Kč den - navíc nebylo jeden den místo při příjezdu v 18h., župany 100 Kč/os.)

moc milý personál v rámci celého hotelu, krásný animační program (dětská diskotéka), příjemný bazén, dostatečný výběr u snídaní, výborná káva na baru, drinky, dětský koutek krásný

• Hodnocení napsáno: 3. února 2024

Bazén v hotelu je super
    • Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí, balkonem a vstupem k bazénu

Není nic co by se mi nelíbilo

Bazén

• Hodnocení napsáno: 24. ledna 2024

Pobyt v tomto hotelu velmi ráda doporučuji
    • Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí a přístupem k bazénu

Hotel je dog friendly a také familly friendly, což může některé osoby, co preferují pohodu a klid, lehce obtěžovat. Hotel je však dostatečně velký na to, aby si zde našel klidné místo každý.

I když se jedná o jeden z nejstarších hotelů v Harrachově, na vybavení a zařízení hotelu to vůbec není znát. Drží krok s dobou ve všech ohledech. Zrekonstruované pokoje, krásná wellness zóna (sauna má dokonce i ochlazovací bazének), "plavecký" bazén (je menší do 20m a mělčí, ale při troše šikovnosti se v něm dá sportovně plavat i s obrátkami), fitness je však pro kulturisty nepoužitelné, protáhnout se v něm ale dá. Jídlo bohaté a chutné. Poloha hotelu je skvělá, kousek od centra a přesto na hranici lesa v přírodě nedaleko od hlavní turistické trasy (v zimně běžkařská trasa). Na sjezdovku se člověk dostane asi za 10 minut pěšky z kopce, nebo může využít skibus.

• Hodnocení napsáno: 21. ledna 2024

Nevim o ničem .

Poloha hotelu, personál , snídaně , koupili jsme i večeře a vše bylo vynikající .

• Hodnocení napsáno: 21. ledna 2024

Vše ok.

Hotel naprosto super. Všude kousek jak na běžky tak do města. Vybavení pokoje ještě 80 léta ale čisto. Personál příjemný a ochotný. Jídlo naprosto super v četné drinků. Snídaně bohatá každý si vybere. Půjčovna lyží přímo v hotelu, wellnes jsme nevyzkoušeli.

• Hodnocení napsáno: 17. ledna 2024

• Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí a přístupem k bazénu

Trochu starší sauna, ale předpokládáme, že se bude teprve rekonstruovat. Parkoviště bylo vzhledem k probíhající rekonstrukci bazénu plné bláta, stejně tak i příchod ze zadních dveří do hotelu. Nicméně i tak jsme si to tam užili.

Výborná snídaně i večeře. Ubytování bylo ve starším typu pokoje, ale vše bylo čisté, udržované, včetně lahve vína na uvítanou. Pokoj prostorný, hodně odkládacího prostoru. V době pobytu byl rekonstruován bazén, jako odškodné jsme dostali spoustu kompenzací (parkování zdarma, sleva na pobyt, pobyt v sauně zdarma). Hotel prochází rekonstrukcí a společné prostory (jídelna, recepce, bar) jsou nádherné, moderní a útulné. Co se týká personálu - všichni velice ochotní a milí ve všech směrech.

Termínem pobytu byl prosinec 2023

• Hodnocení napsáno: 14. ledna 2024

• Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí a přístupem k bazénu

Organizace večeři, tvrdá matrace a slabý polštář. Měli jsme málo pod hlavou.

Užili jsme si krásný bazén vc. Baru. Masáž byla výborná, paní masérka skvělá.

• Hodnocení napsáno: 7. ledna 2024

O hotelu
    • Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí, balkonem a vstupem k bazénu

Při příjezdu k hotelu bych zlepšil orientování k zaparkování na parkoviště nějakou tabulí, protože když je tma, není to moc vidět. Také bych ocenil, kdyby na pokoji byla rychlovarná konvice a lednička.

Lehké orientování se v hotelu, k tomu příjemný personál, hlavně moc příjemná slečna s copánky, když jsme byli na jídle. ☺️

• Hodnocení napsáno: 24. prosince 2023

Fajn zimní pobyt

Koupelna byla celkem malá

Měli jsme Superior pokoj, který byl fajn. Za zpoždění dokončení rekonstrukce bazénu jsme dostali jako kompenzaci polopenzi (fér přístup). Výběr byl jak na snídani, tak i na večeři široký.

Termínem pobytu byl prosinec 2023