Németország Brannenburg Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Posthotel Brannenburg Értékelési pontszám: 7

„A szobából a kilátás szép, nagyon közel szupermarket, bank, étterem. Hatalmas terasz. Legközelebbi sípálya kb. 15 km egy hegyi úton megközelítve, 3 Euro oda-vissza költséggel.”

• COR-Resort Értékelési pontszám: 9,4

„Jó a szállás elhelyezkedése, közel van a főúthoz, átutazáshoz tökéletes választás, de több napra is szívesen maradtunk volna. Az épület szép nagy, tágas terek jellemzik, egy korábbi korban épült, DE teljes körűen felújították és a legmodernebb dizájn-nal szerelték fel. Egyszerű, de nagyszerű, engem elvarázsolt, a stílusa nagyon tetszik, a személyzet csillagos 10-es, nagyon kedvesek, segítőkészek, nem probléma a késői érkezés, mosolyogva várnak éjfélkor is az ajtóban. A reggeli bőséges, ízletes, mindenből lehet kérni utánpótlást, mindig van kihez fordulni, lesik a kívánságainkat. Hatalmas, nyugalmat árasztó kert áll a rendelkezésre, itt-ott elhelyezve leülő alkalmatosságokkal az esti borozáshoz vagy a reggeli kávé elfogyasztásához, olvasáshoz. Merem ajánlani bárkinek, akár átutazáshoz, akár egy pár napos kikapcsolódáshoz. A vidék is fantasztikus.”

• Berggasthaus Kraxenberger Értékelési pontszám: 7,8

„Minden szuper volt. A kiszolgálás és figyelmesség a csúcson volt, nagyon tetszett a kilátás és a reggeli egyaránt. Számomra nagyon fontos a tiszta szoba, itt minden reggel takarítottak, beágyaztak ha úgy hagytam, és ezt akkor, mikor éppen a programunkat töltöttük. A tisztaság tökéletes, kényelem is pompás, mindennel meg voltam elégedve. Amit kínáltak, azt teljesítették is.”

Brannenburg 5 legjobb szállodája

1 408 Booking.comos hotelértékelés alapján