Németország Lübeck Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Hotel Vier Jahreszeiten Lübeck Értékelési pontszám: 8

„Az étterem a 8. emeleten vagy, így az egész belvárost lehet látni.Az ételek kiváló minőségűek.A személyzet nagyon kedves, segítőkész!!!!!! Van nagy parkolója és mélygarázs,mindig van benne sok szabad hely. A vendégeknek a parkolás ingyenes,csak a parkoló jegyet a portán érvényesíteni kell,amúgy 11 euró egy napra vagy 1 euro óránként. Az szobák szépek és tiszták.naponta kitakaritjàk. A szálloda elhelyezkedése egy forgalmasabb kereszteződésben van de a forgalom zaja nem hallatszik. A szálloda alatt kiváló Ázsiai étterem. Közel van a belváros,buszmegálló,boltok és Travemunde és a tenger! Lubeck egy nagyon szép város!!!!!”

• ibis budget Luebeck City Sued Értékelési pontszám: 7,2

„A reggeli bőséges volt. A szálló gyalogosan is közel volt a belvároshoz.”

• ibis budget Luebeck City Sued Értékelési pontszám: 7,2

„Csendes, a belváros zajától kieső kis szálloda. Ktyásoknak is ajánlom.”

• ibis Luebeck City Értékelési pontszám: 7,8

„Tiszta rendezett szoba.”

• Centro Hotel Kaiserhof Értékelési pontszám: 7,6

„A kastély melletti vendégházban kaptunk helyet. Tágas és fényes volt. Múlt század eleji berendezése nekünk nagyon tetszett. A fürdőben zuhanyzó volt, ami kisebb gyerekek számára kádként is használható. A reggeli kiadós és változatos volt. Mindenki megtalálhatja a számára tetszőt. Ajánlani a croassont tudom nagyon, isteni finom volt.”

• ibis budget Luebeck City Sued Értékelési pontszám: 7,2

„Nincs mindig recepciós, így egy automatával kell ilyenkor becsekkolni és fizetni, amivel nincs semmi baj, teljesen jól működött. Jó helyen van a város felfedezéséhez, van ingyenes parkoló.”

Lübeck 19 legjobb szállodája

42 948 Booking.comos hotelértékelés alapján