2. Németország hotelértékelések
  3. Szászország hotelértékelések
  4. Plauen hotelértékelések
Németország Plauen Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• DORMERO Hotel Plauen Értékelési pontszám: 7,8

„Frappáns és modern, de mégis elegáns hotel. A hotel Manager , nagyon barátságos, frappáns és nagyon rugalmas! Mindent egyszerűen és tökéletesen elmondott, jól esett ahogy a figyelmessége.”

• Martin Boutique Hotel Értékelési pontszám: 7,9

„Mindennel meg voltunk elégedve! Egy kicsit lehetett volna melegebb.”

• Ambiente Hotel garni Értékelési pontszám: 8,3

„Tetszett a beléptető automata rendszer.”

• Hotel Heinz Értékelési pontszám: 8,1

„A reggeli várakozáson felüli volt, többféle meleg étel színesítette a bőséges hidegétel választékot. A szállodához tartozó pékség rendkívül finom és változatos pékáruval látja el a szállodát, de választhattunk különböző süteményekből is. A hosszú kávé mellett rendelhettünk többfajta kávékülönlegességből és mindezeket felár nélkül. Italok tekintetében sem lehetne többet kínálni, nagyon sokféle rostos ital állt a vendégek rendelkezésére. A zöldség és gyümölcsválaszték szintén nagyszerű volt. Az étkezőhelyiség és lépcsőház húsvéti dekorációja is nagyon tetszett. Az utcára néző szobák csendesek voltak, ingyenes parkolóhelyet minden nap találtunk az épület mellett. Mindenhol ragyogó tisztaság volt a szállodában, szívesen visszatérünk.”

• Ambiente Hotel garni Értékelési pontszám: 8,3

„nagyon tetszett az érintésmentes bejelentkezés, így a késői érkezés sem volt probléma. az egész hotel hangulata nagyon barátságos, az étterem külön kedvenc a sok ablakkal és zöld környezettel. reggeli bőséges, a kedves személyzet mindent utántöltött”

Plauen 5 legjobb szállodája

9 093 Booking.comos hotelértékelés alapján