Németország Stuttgart Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Wyndham Stuttgart Airport Messe Értékelési pontszám: 8,2

„Szép modern tiszta ”

• „A transzfer ingyenesség és önmagában a hely :)”

• Neotel Stuttgart Értékelési pontszám: 8,2

„A város külső kerületében van, de közel az U-Bahn -hoz, ami kényelmes, gyors, így az elhelyezkedése nem túl nagy hátrány. Napi jeggyel utazva gazdaságosabb, mint autóval. A szállásban kellemesen csalódtam. A személyzet készséges, a szoba minden igényt kielégítő (mi az első emeleten laktunk), az ágy kényelmes, a fürdő tiszta és elég nagy méretú. A reggeli az fenséges. Minden igényt kielégítő. Ár érték arányban szuper!!!”

• Hotel Pflieger - Superior Értékelési pontszám: 7,8

„Egy éjszakát ott, mert utaztam tovább, de arra tökéletes volt. A szoba tiszta, felszerelt. A fürdőszoba tágas és világos. A személyzet rendes és segítőkész. Elégedett voltam.”

• Hotel Mautner Értékelési pontszám: 7,7

„A reggeli családias jellegű volt, mindent megtaláltuk amit szerettünk volna. Az ágy kényelmes volt és megfelelő nagyságú. A recepción is nagy segítőkészséget tapasztaltunk és minden kérdésre szívesen válaszoltak.”

• a&o Stuttgart City Értékelési pontszám: 7,4

„Hatalmas szobák, akár 4 gyerekkel is meg lehet szállni. Központi elhelyezkedés. Kedvező ár stuttgarti viszonylatban. Kedves, rugalmas személyzet.”

• Hotel Hansa Értékelési pontszám: 7,1

„Rettenetes volt. A recepció segítökészsége 0. A reggeli órákban a liftet nem lehet használni, mert a takarító személyzet foglalja le. Èn fel tudok menni, le tudok jönni az ötödik emeletröl, de egy szívbeteg, egy idös ember NEM! Soha többet nem megyek oda. Ilyen árban máshol sokkal jobban tud pihenni az ember.”

• Park Inn by Radisson Stuttgart Értékelési pontszám: 8,6

„A szoba tágas, szép, tiszta és jól felszerelt volt. A reggeli remek, bőséges választékkal és sok finomsággal. A fitness area kardio gépekben erős, a hozzá tartozó tetőteraszon kellemes az ejtőzés.”

• Hotel am Friedensplatz Értékelési pontszám: 7,1

„A városközpont és a sörfesztivál közel van és könnyen megközelíthető. Kérésünk szerint földszinti szobát kaptunk.”

Stuttgart 30 legjobb szállodája

120 163 Booking.comos hotelértékelés alapján