Vienna House Andel's Berlin – opinie Jest to oficjalna liczba gwiazdek, która została przyznana obiektowi przez niezależną organizację Hotelstars Union. Kategoria ta jest przyznawana na podstawie wytycznych branżowych i w oparciu o ceny, udogodnienia i usługi oferowane w obiekcie. Skorzystaj z kategorii gwiazdkowej, aby wybrać właściwy obiekt!

Landsberger Allee 106, Lichtenberg, 10369 Berlin, Niemcy

• Stosunek jakości do ceny

8,4

• Bezpłatne WiFi

Opinie sprawdzone w 100%

Prawdziwi Goście. Prawdziwe wyjazdy. Prawdziwe opinie.

Więcej informacji- otwiera okno dialogowe
Napisz opinię

Wyświetlono 1 - 72

• Ocena dodana: 9 listopada 2018

8,3
    Dobra lokalizacja tuz przy stacji metra
    • 1 nocleg

Na sniadanie zeszlismy o 9ej i niestety restauracja byla przeludniona. Zabraklo cieplego jedzenia. Trzeba bylo czekac z pol godziny zanim doniesli nowe. Powinni byc swiadomi ilu gosci moga sie spodziewac na sniadaniu i przygotowac odpowienia ilosc. Szkoda rowniez, ze parking nie byl w cenie pokoju.

Hotel na wysokim standardzie. Nowoczesny wystroj. Pokoje czyste i zadbane. Nie mielismy okazji skorzystac z sauny i zobaczyc widoku z tarasu. Zaleta jest podziemny parking (niestety platny) oraz stacja metra tuz na przeciwko. Symatyczn aobsluga.

Pobyt: Październik 2018

• Ocena dodana: 18 czerwca 2018

Świetna lokalizacja ,po drugiej stronie ulicy przystanek...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Świetna lokalizacja ,po drugiej stronie ulicy przystanek tramwajowy do centrum Berlina. Sky bar z widokiem na miasto i świetne drinki :)Polecam „Moulin Rouge „ Pyszne śniadania,świetna obsługa . Nie mam się do czego przyczepić mogę tylko polecać na 100%💎

Pobyt: Czerwiec 2018

• Ocena dodana: 5 maja 2018

6,3
    fajny hotel, niezłe miejsce, ale oczekiwałem trochę więcej...
    • 2 noclegi

trochę mała łazienka; woda w prysznicu co chwila gorąca albo zimna

"fantastyczne śniadanie" to gruba przesada; nie pamiętam, kiedy ostatnio widziałem tak beznadziejną jajecznicę (dla mnie - podstawa menu śniadaniowego w hotelu); wybór dań marny; mocna strona to uczynny i miły personel

• Ocena dodana: 12 kwietnia 2018

8,3
    Lokalizacja, miły personel, możliwość bezpłatnego...
    • 1 nocleg

Pokój na stronę gdzie znajduje się metro, pociągi- nie można było spać w nocy

Lokalizacja, miły personel, możliwość bezpłatnego przedłużenia doby hotelowej (wymeldowania) do godziny 14:00, bardzo dobre śniadania

Pobyt: Kwiecień 2018

• Ocena dodana: 15 marca 2018

9,6
    Jestem zadowolony z pobytu w tym hotelu. Niesamowite drinki i widok ze SKYBAR.
    • 2 noclegi

Pokoje komfortowe, wygodne łóżka. Śniadanie było bardzo dobre. Niesamowity widok ze SKYBAR. Przepyszne unikalne drinki. Super obsługa. Nie udało nam się niestety spróbować dań z restauracji SKYKITCHEN - wymagało rezerwacji z dużym wyprzedzeniem ale sam pobyt uważam za bardzo udamy.

Pobyt: Luty 2018

• Ocena dodana: 21 lutego 2018

6,5
    Ciekawy obiekt wymagający dopieszczenia
    • 1 nocleg

W wannie były włosy... Personel restauracji praktycznie nie komunikował się w języku angielskim, co było znaczącym problemem prosząc o dietę bezglutenową. Mało komfortowe jest przesiadanie się pomiędzy windami z garażu do lobby i dalej z lobby do pokoju, bardzo duże odległości pomiędzy windą a pokojem.

Ładny, ciekawie urządzony pokój, choć strasznie daleko od windy. Bardzo pomocny personel HK podczas naszego pobytu

Pobyt: Luty 2018

• Ocena dodana: 23 stycznia 2018

Udany pobyt

łAzienka niedokładnie posprzątana (włosy w wannie), płatny parking 17 Euro

Bardzo dobre śniadanie, kompetentna I pomocna obsługa, duże pokoje, pokoje dla palących

Pobyt: Grudzień 2017

• Ocena dodana: 13 stycznia 2018

9,6
    Hotel oceniam jako godny polecenia
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Musicie prosić o pokój blisko windy. Jeżeli dostaniecie daleki numer to wyjście z hotelu np. na papierosa może zmienić się w wyprawę.

Super śniadanie. Blisko tramwaj. Nie trzeba kupować zielonej karty

• Ocena dodana: 8 stycznia 2018

Wszystko OK.
    • 1 nocleg

Wszystko OK. Niestety zatrzymaliśmy się w rancho tylko na 1 noc, przejazdem, w zimie. Przypuszczam, że najładniej jest tam w okresie wegetacji roślin. Niełatwo tam trafić, ale po wskazówkach właściciela znaleźliśmy drogę (nawigacja "kazała" nam parkować dość daleko od obiektu). Przyjechaliśmy po północy i obudziliśmy gospodarza, ale mimo to przyjął nas miło. Polecam!

• Ocena dodana: 2 stycznia 2018

Bez porywu
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Jedzenie średnie nie będąc wybrednym, sprzątaczki nawet nie odkurzyli podłogi podczas pobytu, dali pokój dla inwalidy nawet nie prosząc ich o to co nie podobało nam się zbytnio, pokój pomimo wielu wolnych pokoi był z widokiem na dziedziniec gdzie nic nie ma, suszarka do włosów kicha wyłączała się co chwila jakby miała już 20lat, na taras nie można było wejść poza kombinowaniem ponieważ karta nie otworzy drzwi do pomieszczenia z tarasem gdzie inni mogą wchodzić swobodnie i każdy czekał aby wychodzacy otworzył drzwi. Drzwi przeciw pożarowe że ślepymi klamkami nie można wejść na piętro a jeżdżąc winda strasznie duże przeciążenia powodując odruchy wymiotne u każdego. Hotel klasy 4 moim zdaniem ma wiele zastrzeżeń aby być ta klasa. Sredniak naprawdę średniak

Miejsce i panorama na Berlin, spa na miejscu super!

• Ocena dodana: 29 listopada 2017

7,5
    Straciłem dużo czasu na ustalenie błędu płatności z personelem hotelu.
    • 2 noclegi

Pomyłka nazwiska przy chech-in co skutkowało pobranie drugi raz zawieszonej na karcie płatniczej opłaty (wizyta opłacona miesiąc wcześniej). Trudności z każdorazowym wejściem do pokoju (błąd kart elektronicznych).

Dobre śniadania, dobra lokalizacja i dobry skybar. Bezpłatne parkingi wokół obiektu.

• Ocena dodana: 12 listopada 2017

Hotel jest bardzo fajny jestem w nim po raz kolejny
    • 2 noclegi

po raz pierwszy odkąd tam byłem ekipy sprzątającej nie było aby ogarnąć pokój z dnia na dzień. Pierwszy raz coś takiego miało miejsce.

Hotel jest bardzo fajny jestem w nim po raz kolejny

• Ocena dodana: 27 października 2017

9,6
    dobry wybór na weekend w Berlinie
    • 1 nocleg

Hotel dość duży ale mimo tego zapewnia wystarczającą intymność, niezłe śniadanie, czyste pokoje, wygodne łóżka, podziemny parking, przystanek tramwajowy przed wyjściem, cóż więcej chcieć?

Pobyt: Październik 2017

• Ocena dodana: 30 września 2017

Polecam, nowoczesne wnętrze, śniadanie smaczne, dobra komunikacja do centrum
    • 2 noclegi

To raczej był przypadek ale ktoś zwymiotował na korytarzu w nocy a o 10 00 rano jeszcze nie było posprzątane a personel się kręcił.

Śniadanie smaczne, fajny nowoczesny pokój ( zaraz przy stacji- tramwaju ) 6 przystanków do Alexanderplatz. nie leży w strefie eko ( ja nie potrzebowałam zielonej naklejki )

• Ocena dodana: 26 września 2017

7,5
    Nowoczesny look a przy tym z zachowaniem klimatycznego nastroju w obszarze lobby, kominek, pianino
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Z pietra II czyli strefy wellnes na pozostale pietra w tym czesci wiezowej jezdzi sie winda wspolna, jest to wyjatkowo niekomfortowe gdy wracasz z wellnes w szlafroku, a w windzie ful eleganckich gosci do restauracji i Sky baru.

Personel mily i pomocny nie tylko hotelowy, ale takze w restauracji i w Sky Barze, a przede wszystkim w stefie Wellnes (bardzo mila blondyneczka a przy tym dyskretna).

• Ocena dodana: 18 września 2017

wspaniały pobyt weekendowy ze znajomymi
    • 2 noclegi

Świetny nowoczesny hotel, przestronne pokoje, dobrze urządzone. Na 11 piętrze SKY BAR, z super widokiem na Berlin.

Śniadanie bardzo dobre, duży wybór. Kelnerzy bardzo kulturalni, szybko reagujący na życzenia klientów.

• Ocena dodana: 20 sierpnia 2017

Jeden z najlepszych Hoteli w Berlinie o ile nie najlepszy...
    • 2 noclegi

Jeden z najlepszych Hoteli w Berlinie o ile nie najlepszy porównując jakość do ceny. Super Parking podziemny, wyśmienite śniadanie oraz restauracja hotelowa. przyjazny personel. Bardzo lubię sieć Andel's. I tym razem się nie zawiodłem. Już jutro tam wracam :)

• Ocena dodana: 16 lipca 2017

7,5
    Pomijając wszystkie negatywne uwagi, pobyt w Berlinie zaliczamy do udanych, byliśmy zadowoleni.
    • 4 noclegi

Przy rezerwacji prosiliśmy o pokój w cichszej części hotelu - dostaliśmy pok.459, położony nad torami kolejki elektr. S-Bahn, a więc o spaniu przy otwartych oknach, do czego jesteśmy przyzwyczajeni, nie było mowy. Ponadto pokój zlokalizowany w najdalszej części budynku w stosunku do windy - nie przesadzę, jeśli powiem, że chyba ponad 100 m trzeba było iść korytarzami. Rezerwacja była na 3 osoby dorosłe, ale pokój nie był przystosowany dla 3.osób - bardzo ciasno z trzecim, chociaż bardzo wąskim, łóżkiem, brak wieszaków, zarówno w szafie, jak i łazience dla 3.osoby, że nie wspomnę o kosmetykach łazienkowych, w przedpokoju też tylko 2 wieszaki na wierzchnie okrycia. Mała wąska szafa, bez półek na rzeczy - miejsce tych półek zajmuje lodówka i sejf. W pokoju brak jakichkolwiek innych szafek, czy szuflady, gdzie można byłoby położyć swoje rzeczy i drobiazgi. Generalnie więc wszystko leży na wierzchu lub w walizkach, co utrudnia pobyt. Jeśli ktoś nocuje jedną noc, to nie ma to znaczenia - my nocowaliśmy 4 noce i ciągle czegoś szukaliśmy w tej ciasnocie. Podkreślam też brak w łazience wieszaków na ręczniki dla 3.osoby. Hotel chyba nie kładzie nacisku na ochronę środowiska - ręczniki były wymieniane nawet gdy nie były rzucone na podłogę, a pościel wymieniono nam w przeddzień odjazdu, czyli bez uwzględnienia harmonogramu pobytu gości, co świadczy o braku jakiejkolwiek współpracy ekipy sprzątającej z recepcją.

Dobra lokalizacja - pod hotelem przystanek tramwajowy (7 przystanków do Alex), peron S-Bahn w odległości 100 m, ok.100 m od hotelu sklep Aldi i niedaleko też Burger King (którego raczej nie polecamy). Śniadania obfite, duży wybór. W pokoju jest barek - czajnik z możliwością zrobienia kawy lub herbaty i lodówka zaopatrzona w napoje i przekąski. Parking duży, z wystarczającą ilością miejsc, płatny dla gości hotelowych w recepcji dodatkowo za dobę. Pokój nowocześnie wyposażony, w łazience ładny design, wszystko sprawia dobre wrażenie, gorzej z użytkowaniem.

Pobyt: Czerwiec 2017

• Ocena dodana: 1 lipca 2017

7,1
    Duży hotel położony blisko stacji S-Bahn, a w nim do...
    • 4 noclegi

Od razu przy rezerwacji zgłosiliśmy życzenie specjalne z prośbą o dwa łóżeczka dziecięce. Niestety potwierdzenie tej prośby zajęło kilka dni (brak odpowiedzi ze strony hotelu albo odpowiedzi niepełne) i niestety oznaczało konieczność dopłaty do większego pokoju. Co gorsza po przyjeździe w naszym pokoju NIE BYŁO łóżeczek, które mieliśmy potwierdzone, a ich wstawienie zajęło personelowi 1,5 godziny i wymagało aż 3 interwencji w recepcji. Do tego brak porządnych dozowników mydła/szamponu w łazience. Dla rodzin z małym dziećmi - odradzam ten hotel!

Duży hotel położony blisko stacji S-Bahn, a w nim do dyspozycji przestronne pokoje, dobre śniadania, podziemny parking i 3 rodzaje saun.

Pobyt: Czerwiec 2017

• Ocena dodana: 27 lutego 2017

8,8
    Bardzo komfortowy, ładnie urządzony!
    • 2 noclegi

Śniadanie zostało przecenione przez booking😄 Było bardzo dobre, ale zabrakło czegoś. Nie było kucharza, który usmaży jajko sadzone, jajecznica również była dostępna w formie bufetu, a nie indywudalnie. Ze strefy spa/jacuzzi korzystamy w negliżu, również nie wszystkim to odpowiada

Wielkość pokoju, Wyciszenie pokoju Wystrój - przepiękny

• Ocena dodana: 14 lutego 2017

9,6
    Lokalizacia- transport,poziom,sniadanie- 4* Warto!
    • 7 noclegów
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Sauna dla ludzi ktorzy nie chca! Byc nagi I patrzyc na nagich....

Wybor ciwkawy, swierze produkty ale...wszystko sie powtazalo coddziennie! I stalo sie trochw.. Nudno! Kelnerze troche "zagubioni" czekalismy aby podali kawa...nie sprzatali stol obok nas...

• Ocena dodana: 12 lutego 2017

6,7
    Świeże i smaczne posiłki na śniadaniu, przestronny pokój i...
    • 2 noclegi

Podczas zameldowania recepcjonista zażądał wyższej stawki niż zarezerwowana przez booking.com. Pokój na drugim piętrze od ulicy bardzo hałaśliwy, tramwaje jeżdżące od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora nie pozwalają spać. W pokoju brak darmowej wody do picia co w wielu pensjonatach 2* jest już standardem.

Świeże i smaczne posiłki na śniadaniu, przestronny pokój i łazienka, kompleks saun, świetny Sky Bar oraz bliskość do stacji S-bahn.

• Ocena dodana: 21 grudnia 2016

Super hotel!
    • 1 nocleg

Świetna lokalizacja (naprzeciwko przystanek linii M5 i M6, które jadą na Alexanderplatz). Super obsługa. Duże pokoje. Bardzo czysta łazienka z wanną i prysznicem. Śniadanie też bardzo dobry wybór. Polecam i na pewno wrócę jak tylko będę miał znowu okazję odwiedzić Berlin

• Ocena dodana: 28 listopada 2016

Polecam :-)
    • 1 nocleg

Wystrój pokoi nie odbiega od tych na zdjęciach. Czysto. Bardzo wygodne duże łóżko. Smaczne śniadania. Kameralny pub z panoramicznym widokiem na miasto. Bardzo dobrze działające wi-fi wliczone w cenę pokoju.

Pobyt: Listopad 2016

• Ocena dodana: 3 września 2018

Wszystko na najwyższym poziomie.
    • 1 nocleg

Wszystko na najwyższym poziomie. Bardzo polecam!!!!

Pobyt: Wrzesień 2018

• Ocena dodana: 15 lipca 2018

Prima und extra toll
    • 3 noclegi

Bardzo obfite i zróżnicowanie śniadanie.

Pobyt: Lipiec 2018

• Ocena dodana: 21 maja 2018

8,3
    Bardzo dobre śniadania, miła obsługa, kameralna, ale bardzo...
    • 1 nocleg

Bardzo dobre śniadania, miła obsługa, kameralna, ale bardzo przyjazna strefa Spa.

• Ocena dodana: 7 maja 2018

9,6
    Świetna lokalizacja na weekendowy wypad do Berlina
    • 2 noclegi

pyszne śniadania, wygodne łóżka, bardzo dobrze wyposażone i ciche pokoje, profesjonalna obsługa, wygodny parking

• Ocena dodana: 12 kwietnia 2018

Polecam.
    • 2 noclegi

brak informacji kiedy restauracja jest najbardziej oblegana.

wszystko ok

Pobyt: Kwiecień 2018

• Ocena dodana: 18 marca 2018

Dobry wybór
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Mimo wszystko brak obsługi w j. polskim.

Mila obsluga. Czysty przytulny pokój z własną łazienką o wysokim standardzie. Blisko do tramwaju i S-bany.

Pobyt: Marzec 2018

• Ocena dodana: 28 listopada 2017

7,5
    Gorąco polecam;szczególnie tym uczestniczącym w imprezie,w koncercie w velodromie.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Lekkie zmeczenie obsługujących w recepcji

Atrakcyjny wystrój;ladna lazienka

• Ocena dodana: 5 listopada 2017

7,1
    Pobyt był krótki i intensywny nastawiony na udział w kongresie.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Brud pod kanapą, którą dosunęłam do łóżka żeby dziecko w nocy nie spadło. Dziecko jest raczkujące.

Idealna lokalizacja hotelu.

• Ocena dodana: 12 października 2017

Zwiedzalismy Berlin na rowerach wypożyczonych w hotelu. Wszystko było super

Piękne, przestronne pokoje,

• Ocena dodana: 3 października 2017

9,2
    Wysoki standard, dobry pobyt. Super restauracja i lokal z widokiem na miasto-14 piętro!

Parking-dojazd, niewygodny.

Śniadania i wszystko na medal.

• Ocena dodana: 18 września 2017

9,6
    Śniadanie bardzo dobre :) Pokój przytulny i komfortowy z...
    • 1 nocleg

Śniadanie bardzo dobre :) Pokój przytulny i komfortowy z bardzo wygodnym łożkiem!!

• Ocena dodana: 11 września 2017

odpoczynek i zwiedzanie
    • 3 noclegi

Lokalizacja, czystosc, pyszne sniadania

• Ocena dodana: 8 września 2017

Idealny weekend polecam 🤗
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Piękne wnętrza i pyszne jedzonko

• Ocena dodana: 4 września 2017

Smaczne śniadania, bardzo dobre jedzenie w restauracji,...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Smaczne śniadania, bardzo dobre jedzenie w restauracji, czysto przyjemnie po raz kolejny.

• Ocena dodana: 16 maja 2017

wszystko

wszystko

Pobyt: Kwiecień 2017

• Ocena dodana: 12 grudnia 2016

Świetnie położony hotel.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Świetnie położony hotel. Genialne śniadania.

• Ocena dodana: 5 grudnia 2016

Pyszne śniadanie

Brak basenu

Pyszne śniadanie

• Ocena dodana: 22 listopada 2016

7,1
    Fajny pobyt mimo kiepskiej pogody.

Basen przydałby się.

Pobyt: Październik 2016

• Ocena dodana: 14 listopada 2016

Spa

Dezinformacja o obiekcie

Spa

Pobyt: Listopad 2016

• Poniższe opinie napisano ponad 24 miesiące temu. Nie są one już wliczane do ogólnej oceny obiektu, ale wciąż mogą pomóc Ci w wyborze idealnego miejsca na nocleg.

• Ocena dodana: 16 maja 2016

7,9
    bardzo wygodne łóżka, smaczne posiłki, dobra lokalizacja
    • Grupa

Pan w recepcji bez entuzjazmu - w trakcie obsługi odchodził, załatwiał inne sprawy, trochę chaos

bardzo wygodne łóżka, smaczne posiłki, dobra lokalizacja

• Ocena dodana: 16 kwietnia 2016

4,2
    Dobry internet
    • Podróżujący w pojedynkę

traktowanie gości z booking jako drugiej kategorii. Zapłaciłem przy rezerwacji za parking a recepcjonistka twierdził ,że nic nie wpłynęło.

Dobry internet

• Ocena dodana: 29 marca 2016

8,8
    Wygodny i komfortowy hotel, bardzo wygodne łóżka, pyszne i...
    • W parze

Odpoczynek zakłóca nieco pobliski tramwaj, może przeszkadzać tym co mają słabszy sen.

Wygodny i komfortowy hotel, bardzo wygodne łóżka, pyszne i urozmaicone śniadania. Życzliwy i pomocny personel.

• Ocena dodana: 16 lutego 2016

7,9
    Sniadania bardzo smacne , ja korzystalem z exequyiw room...
    • W parze

Bylem trzy noce i pierwszego dnia nie zmieniono poscieli

Sniadania bardzo smacne , ja korzystalem z exequyiw room wiec mailed wybor pomiedzy restauracja na pietrze a ogolna.Super jest cigar room

• Ocena dodana: 7 listopada 2015

9,2
    Mieszkałam w pokoju Suite (1012) - bardzo duży i wygodny.
    • Podróżujący w pojedynkę

Śniadanie bez szału, ale OK. Wszystko świeże. Brakowało mi warzyw: sałaty, ogórka... Ale bez dwóch zdań od tego jeszcze nikt nie umarł ;) Niestety kawa - tragiczna :( No ale nie można mieć wszystkiego.

Mieszkałam w pokoju Suite (1012) - bardzo duży i wygodny. Łazienka wyposażona zarówno w wannę, jak i prysznic. Wszystko nowocześnie i gustownie urządzone. Przemiły personel na recepcji - zwłaszcza jeden młody człowiek, który pomógł mi w zaparkowaniu busa w podziemnym garażu ;) Nigdy nie wiem, czy jest dość niski, by wjechać ;) Wspaniały widok z 14 piętra (z baru) - Berlin nocą jest taki piękny!

• Ocena dodana: 27 października 2015

Hotel fajny .
    • W parze

Już przy meldunku rudy recepcjonista skasował nas za cały pobyt + depozyt 50 euro i orżnął nas na 11 euro.

Hotel fajny .Pokój i łazienka duża.Dobrze wyciszone drzwi i ściany,Wielkie i wygodne łóżko Wifi bez zarzutu.Śniadania bardzo pyszne.

• Ocena dodana: 7 sierpnia 2015

8,3
    - lokalizacja blisko tramwaju i kolejki miejskiej
    • W parze

- otrzymaliśmy pokój poniżej poziomu parteru; - brak darmowej wody mineralnej w hotelu czterogwiazdkowym jest nie do zaakceptowania; - recepcjonistka przy zameldowaniu nieuprzejma;

- lokalizacja blisko tramwaju i kolejki miejskiej - bardzo dobre śniadanie

• Ocena dodana: 4 sierpnia 2015

5,4
    Przestronny hotel ,dostępność do spa
    • Rodzina ze starszymi dziećmi

Wiele do życzenia pozostawia czystośc,dodatkowo mało kompetentny personel ?pomimo iż dwukrotnie zaznaczyłam ze miejsce parkingowe było juz wliczone w cenę pokoju w recepcji pani skasowała mnie drugi raz twierdząc ze rezerwacja jest tylko na pokój !

Przestronny hotel ,dostępność do spa

• Ocena dodana: 21 maja 2015

8,3
    Czysto, nowocześnie, przestronnie, dużo światła.
    • Rodzina ze starszymi dziećmi

Trochę głośno od strony ruchliwej ulicy. Personel średnio sympatyczny.

Czysto, nowocześnie, przestronnie, dużo światła. Śniadania smaczne, wybór OK. Sky Bar i bar na dole świetne!

• Ocena dodana: 5 maja 2015

Pokój duży w porządku.
    • W parze

.. Braki w naprawach klamek do łazienki ... Brudne fotele...uszkodzone lampy nocne ,,,. nie wypada...Mini bar Slaboda wyposazony.... Defekte Badklinke, schmutzige Sesel und relativ schwaches Minibar....Frühstück nichts besonderes... Oft Chaos, keine Teetasen usw...

Pokój duży w porządku.... Ladnie urządzony... Zimmer goss und gut Möbliert.... Angenehme Atmosphäre...Personal Ok:))

• Ocena dodana: 4 maja 2015

Bardzo dobra lokalizacja , moja ocena Hotelu jest celująca
    • Rodzina ze starszymi dziećmi

Bardzo dobra lokalizacja , moja ocena Hotelu jest celująca Polecam wszystkim pokoje na 5 i 6 piętrze z darmowym wstępem do salonów a.lounge oraz Habanos Smokers Lounge z tarasem na dachu

• Ocena dodana: 31 marca 2015

9,2
    Hotel komfortowy, parking w garażu, choć napisano, iż...
    • Podróżujący w pojedynkę

Hotel komfortowy, parking w garażu, choć napisano, iż kosztuje 15 euro za dobę okazał się bezpłatny. Bardzo dobre śniadania, świetnie działające WiFi. Łazienka świetnie wyposażona, dobra lokalizacja tuż przy linii tramwajowej, dzięki której w 10 minut można dojechać do Alexanderplatz

• Ocena dodana: 5 marca 2015

8,8
    Zawsze biore pietro exeqtiwe ,jest dostep do restauracji ,a...
    • Podróżujący w pojedynkę

Zarezerwowalem pobyt duzo wczesniej i potrzebowalem przedluzyc pobyt o jeden dzien dostalem duzo wyzsza cene za ten sam pokoj

Zawsze biore pietro exeqtiwe ,jest dostep do restauracji ,a takze do cigar room z piekna panorama.

• Ocena dodana: 17 lutego 2015

Bardzo mila obsluga,pokoje wysokiej jakosci,telewizja...
    • W parze

Bardzo mila obsluga,pokoje wysokiej jakosci,telewizja podstawowa,hotel warty swojej ceny,mam zamiar przy nastepnej okazji skorzystac z pobytu w tym hotelu

• Ocena dodana: 30 stycznia 2015

8,8
    Byłam w pokoju executive z dostępem do całodziennego...
    • W parze

W pokoju nie było fotela z folderów o hotelu, ale i tak nie było czasu na siedzenie w nim.

Byłam w pokoju executive z dostępem do całodziennego jedzonka i picia. Fajny, kameralny nastrój na wieczorne pogaduchy. Cenię sobie ciszę, mimo hotelu-molocha.

• Ocena dodana: 6 stycznia 2015

9,6
    Hotel polecam wszystkim co chcą wypocząć, zjeść dobre...
    • W parze

Hotel polecam wszystkim co chcą wypocząć, zjeść dobre śniadanie i mieć dobry pilnujmy wypadkowy do zwiedzania miasta. Plus ze można przyjechać z psem, nawet z Dogiem Niemieckim :)

• Ocena dodana: 17 maja 2016

9,6
    Bardzo smaczne śniadanie, super obsługa, polecam!
    • Podróżujący w pojedynkę

Bardzo smaczne śniadanie, super obsługa, polecam!

• Ocena dodana: 16 kwietnia 2016

bezpłatny publiczny parking, bardzo dobre śniadanie
    • Grupa

wejście do hotelu po schodkach to utrudnienie jeżeli masz ciężkie walizki

bezpłatny publiczny parking, bardzo dobre śniadanie

• Ocena dodana: 12 kwietnia 2016

Mało nocuję w hotelach więc nie mam porównania.
    • W parze

Mało nocuję w hotelach więc nie mam porównania. Dla mnie super.Polecam.

• Ocena dodana: 29 marca 2016

9,6
    Pyszne śniadanie, każdy znajdzie coś dla siebie.
    • Grupa

Pyszne śniadanie, każdy znajdzie coś dla siebie.

• Ocena dodana: 20 grudnia 2015

Wszystko, dobra lokalizacja, blisko komunikacji, w okolicy...
    • Podróżujący w pojedynkę

Wszystko, dobra lokalizacja, blisko komunikacji, w okolicy dużo sklepów irestauracji.

• Ocena dodana: 15 grudnia 2015

Śniadania słabe jak na hotel tej klasy

Śniadania słabe jak na hotel tej klasy

• Ocena dodana: 5 listopada 2015

5,4
    Ciekawy widok z restauracji na 14 pietrze.
    • W parze

W hotelu brak klimatu. Wystrój typowo konferencyjny

Ciekawy widok z restauracji na 14 pietrze. Dobre śniadania.

• Ocena dodana: 22 października 2015

8,8
    Drogi parking,w recepcji dość często za mało pracowników
    • W parze

Drogi parking,w recepcji dość często za mało pracowników

• Ocena dodana: 29 września 2015

9,6
    Bardzo dobry hotel i dogodne polozenie wzgledem s-bahn.
    • Rodzina z małymi dziećmi

Bardzo dobry hotel i dogodne polozenie wzgledem s-bahn.

• Ocena dodana: 17 czerwca 2015

Evrything was perfect!
    • W parze

Evrything was perfect! :)

• Ocena dodana: 13 czerwca 2015

Czystość, obsługa
    • Rodzina ze starszymi dziećmi

Położenie, ilość pokoi i związany z nią brak kameralności

Czystość, obsługa

• Ocena dodana: 5 maja 2015

9,6
    Łóżka, bar na 14 piętrze ze świetnym widokiem.
    • W parze

Łóżka, bar na 14 piętrze ze świetnym widokiem.

• Ocena dodana: 23 kwietnia 2015

9,6
    Nowoczesny hotel, wygodne łóżka, super pościel, piękne...
    • Grupa

Nowoczesny hotel, wygodne łóżka, super pościel, piękne wnętrza, piękny widok na Berlin z baru na ostatnim piętrze hotelu - polecam !!!!

Obiekt ma także 62 opinie, które nie zawierają tekstu. Mają one jednak wpływ na ogólną ocenę.

Wyświetlono 1 - 72

Goście ocenili również te obiekty: