2. Německo hodnocení hotelů
  3. Sasko hodnocení hotelů
  4. Hohnstein hodnocení hotelů
  5. Hodnocení ubytování Burg Hohnstein

Hodnocení – Burg Hohnstein Tato klasifikace je založena na tom, jak ubytování odpovídá standardům cestovního průmyslu týkajícím se ceny, zařízení a nabízených služeb a vychází z uvážení samotného ubytování. Zkuste si najít ubytování podle této klasifikace!

Markt 1, 01848 Hohnstein, Německo

8,2

• Hodnocení napsáno: 10. července 2023

bydlení na hradě
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Na hradě byla zrovna nějaká dětská akce. Personál neměl moc zájem se nám nějak věnovat. Najít recepci byl trochu herní úkol. Podle komunikace mezi personálem jsme pochopili, že tu moc dobré pracovní vztahy nefungují. V hotelu není wifi, což je sice na bookingu uvedeno, ale v dnešní době je to trochu nevýhoda.

Lokalita a bydlení na hradě, to má kouzlo.

• Hodnocení napsáno: 6. července 2023

• Služební cesta
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

ocenili bychom bohatější nabídku jídla na večeři i na snídani (klidně za vyšší cenu) spousta věcí působí trochu low-cost.. více péče a investicí by místo posunulo výrazně výše, ale za aktuální ceny je to odpovídající

úžasný personál, snažili se maximálně vyjít vstříc krásné prostory hradu, překvapivě přístupné pro hotelové hosty i po zavírací době

Termínem pobytu byl červen 2023

• Hodnocení napsáno: 6. července 2021

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Na snídani trochu chybělo sladké pečivo.

Termínem pobytu byl červenec 2021

• Hodnocení napsáno: 15. února 2023

4,0
    Ubytování takto bohužel nedoporučujeme
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Na domluvený čas příjezdu(ve 14 hodin) nebyl nikdo přítomen na recepci! Recepce byla zavřená a na dveřích byl přilepený papír pouze v němčině s informacemi, kam máme jít a kde je náš pokoj. Vše je to ve volně přístupném areálu, takže tyto informace si mohl přečíst kdokoliv! Veškeré doplňkové informace o pobytu a okolí jsou také pouze v německém jazyce. Celou dobu pobytu jsme nemohli využít ani se poptat na doplňkové služby, jelikož recepce byla uzavřena. Vše to kazilo dojem a přišli jsme si nežádoucí. Nikdo z hotelu ani nemohl vědět, koho vlastně na pokoji má. WiFi dostupná v areálu není, což je napsáno i zde na Bookingu. Televize měla špatný signál, takže neustále vypadávala a nebylo to možné s nikým řešit. Tento způsob ubytování jsme nikdy nezažili a nikdo to nechápe. A znovu to zažít nechceme. Hotel by měl o hosty projevit zájem a snažit se jim pobyt zpříjemnit, ne je nechat na vše samotné v opuštěném městě. I když se nejedná o hlavní sezónu, neměl by v tom být žádný rozdíl! Recepční mohla počkat na náš příjezd, když o tom byla dopředu informována.

Snídaně byla dobrá, chutnala nám. Poprvé jsme viděli i nějaký personál hotelu. Byli příjemní. Pokoj byl hezký, útulný a postele pohodlné.

Termínem pobytu byl únor 2023

• Hodnocení napsáno: 11. září 2023

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

V tomto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

• Hodnocení napsáno: 27. srpna 2023

4,0
    Zklamání
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

V tomto hodnocení není k dispozici žádný komentář.