2. Німеччина: відгуки про готелі
  3. Південний Рейн-Вестфалія: відгуки про готелі
  4. Ахен: відгуки про готелі
  5. Відгуки про ibis Aachen Marschiertor - Aix-la-Chapelle

Відгуки про ibis Aachen Marschiertor - Aix-la-Chapelle Це офіційна кількість зірок, присвоєна цьому помешканню незалежною сторонньою компанією Hotelstars Union. Цей готельний об'єкт оцінили за стандартами готельної галузі, враховуючи ціни, зручності та послуги. Використовуйте кількість зірок як підказку при виборі помешкання!

Friedlandstrasse 6-8, 52064 Ахен, Німеччина

7,8

8,8

8,1

• Відгук від 6 вересня 2023

Взагалі мені все сподобалось. Планую повернутись сюди ще.
    • Двомісний номер

Ремонт ліфта (користувалась сходами, але й було тихо). Швидкість вайфаю низька.

Розташування для мене було дуже зручне, бо я подорожувала по справах. До центра міста близько 10-15 хвилин пішки. Обслуговування супер. В моєму номері блимала лампа та я про це скзала на рецепції. Поки я ходила по справах лампу вже замінили. Вайфай працював не дуже швидко, але мене влаштовувало. Коли я приїздила не працював ліфт та всі користувались сходами. Для мене це було не проблема бо мій номер був на 2 поверсі. Можливо це буде не дуже зручно для деяких групп людей, але сподіваюсь вони скоро це полагодять. У дворі готелю є парковка, 10 евро за ніч. Місця можуть бути зайняті та зарезервувати місце заздалегідь не можливо. Вікна мого номеру виходили на двір та паркінг, було тихо вночі. В номері було також двоє дверей що додатково зменшувало звуки з загального коридору. Завтрак в iBis мені довподоби: омлет, бекон, варені яйця, різні види сирів, фрукти та овочі, йогурти та мюслі, булочки завжди свіжі, соки, кава та чай, вафлі яки можно зробити самостійно. Також на рецепції можливо оформити рахунок за проживання для роботи. На рецепції можна взяти чайник (під заставу 10 евро) та праску. Чай/каву/цукор беріть з собою, бо крамниці можуть бути закриті та їх ще треба знайти :)

• Відгук від 13 січня 2024

• Двомісний номер

Гарне розташування, привітний персонал. Парковка від готелю 10€, перед готелем на вулиці 3.5€/год (зона W) та 1,5€/год (зона А), але безкоштовно з 21.00 до 9.00. До центру пішки 10-15 хв. Бар/кафе працює цілодобово.

• Відгук від 23 жовтня 2023

• Двомісний номер з 2 односпальними ліжками