2. Dania – opinie o hotelach
  3. Hovedstaden – opinie o hotelach
  4. Kopenhaga – opinie o hotelu
Dania Kopenhaga Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Cabinn Copenhagen Ocena: 6,7

„Lokalizacja, łatwe połączenie z centrum, przystępna (jak na Kopenhagę) cena, ciepły pokój i wygodne łóżko.”

• Cabinn Copenhagen Ocena: 6,7

„Do hotelu mozna dojść spacerkiem z dworca kolejowego. Również spacerem w 20-30 minut mozna dojść do głównych atrakcji. Niedaleko centrum handlowe a w nim sklepy spożywcze, blisko IKEA. Po drugiej stronie ulicy deptak nad kanałem. Pokój czysty, łóżko wygodne, pokój choć mały to urządzony dość ergonomicznie, łazienka mała z prysznicem walkin za zaslonką. Okno na wewnętrzny dość spory szyb. W hotelu mozna w boksach/szafkach przechować bagaż. Jest tez odpłatna pralnia i suszarnia (nie korzystalam). Personel przyjazny. Hotel moloch ale nie czułam przytłoczenia. Przy recepcji dużo miejsca do odpoczynku. W recepcji można zakupić kanapki i przekąski. Hotel serwuje śniadania ale nie korzystałam z tej opcji. Nie korzystałam z wypożyczalni rowerów i sali fitness ale są dostępne.”

• where to sleep Ocena: 7,4

„Pokój wygodny, w dobrej lokalizacji, ale nie na dłuższy pobyt. I z pewnością nie z dzieckiem.”

• „Możliwość spędzenia czasu w fajny sposób poza pokojem - bary w hotelu, zorganizowane imprezy”

• „Śliczny, nowy hotel, śniadania dobre, blisko Lidl i Netto. Przepiękna okolica.”

• „Hotel zadbany i z bardzo dobrą lokalizacją, pokój mimo tego, że mały to sprawia wrażenie przestronnego poprzez odpowiednie zaprojektowanie przestrzeni w pokoju. Hotel godny polecenia.”

• „Hotel bardzo blisko stacjj Metra (10 minut) 3 przystanki do centrum. W pobliżu Lidl i Netto”

• „Lokalizacja i udogodnia (bar na dole, eventy dla mieszkańców, sala TV, sala do odpoczynku, kuchnia, szafki na bagaże).”

30 najlepszych hoteli w mieście Kopenhaga