Dominikai Köztársaság Punta Cana Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• „Csodás szálloda, csodás személyzet, minden meseszép ”

• „Angolul beszél mindenki többet kevesebbet nem kell a spanyol nyelv tudás. Időközben úgy is tanítják az embert! Szóbából érdemes a közép osztályt megcélozni de beregisztráláskor úgy is beajánlanak magasabbat, felárért cserébe !nagyon szép a hotel területe. Folyamatosan kertészeket látni hogy formálják látképet. Jattolni érdemes az elején az éttermekben. Onnantól kezdve nagyon figyelnek az emberre! 14 nap "paradicsomban"”

• Be Live Collection Punta Cana Értékelési pontszám: 7,3

„A reptér melletti egyik legközelebbi szálloda, egy falu méretű resort, ahol elvarázsolt a környező buja (elhagyagolt) pálmaerdő és a csodás fehér part, amin órák hosszat lehetett sétálni úgy, hogy emberrel nem találkozunk. Ez kifejezetten jól esett, mert bent több ezer szállóvendéggel kellett osztozni. A szórakozási lehetőségek és az étkezés igénybevétele mindezek ellenére gördülékeny volt, a svédasztalos étterem mennyiségben és változatosságban is megállta a helyét, pedig folyamatosan teljes terheléssel működött. Több étterem volt ezen kívül, de csak egyiket próbáltuk ki, mert nem volt szükség rá. Ennyi ananászt és ismeretlen zöldséget még soha nem fogyasztottunk, ahogy koktélt se, az all inclusive durván megéri az árát :) A part és a főmedence is bőven nyújtott elég helyet, napágyat és szórakozási lehetőséget. Az animátorok külön dícséretet érdemelnek, Mr. Spaghetti a csúcs! A szobák a mi épületünken nem voltak a legújabbak, de tisztaság volt, a szobalányok egész nap elérhetőek. A személyzet mindenhol nagyon keményen dolgozik, hogy csodás kikapcsolódásban lehessen része mindenkinek. Mindent megkaptunk, családosként is egy igazi oázis volt ez a hotel ebben a szegény országban. Egy percet se unatkoztunk!”

• Catalonia Punta Cana - All Inclusive Értékelési pontszám: 8,6

„Kedves volt mindenki Minden a maximálisan legjobb volt Két dolog hiányzott Wc kefe Fogpiszkáló 😀”

• „Tetszett a strand közelsége. Előre leszögezem, hogy.. Igazából nagy félelemmel indultam neki a szallasnak, amiket olvastam róla, aztán rájöttünk a helyszinen ezek nagy része egyeltalán nem igaz. Az összes alkalmazott nagyon kedves, segítőkész. A szálloda tiszta és a medencék is nagyon tiszták, nagyon tetszett mind a park mind a kertek gondos rendbentartása. Tetszett, hogy mind a felnőtteknek és mind a gyerekeknek folyamatosan voltak a szállodában belül foglalkozások. Az esti show műsorok jól koreografáltak színvonalasnak voltak. A medencék bárjaival is meg voltunk elégedve. Biztos visszatérünk!”

• Hotel Cortecito Inn Bavaro Értékelési pontszám: 6,6

„Szuper a belső pihenő tér.”

• Art Villa Dominicana Értékelési pontszám: 8

„A reggeli jó volt....csak éppen nem mindig precízen tálaltak. Elvben minden nap volt valamilyen juice (narancs, ananász, papaya), külön pár szelet gyümölcs, kávé...,kb. fél dl kókusztej (?) és 2 fő részére összesen 3 db háromszögletű kicsi szendvics, azaz 1 főre másfél :) Volt olyan reggel, amikor nem kaptuk meg a juicet vagy a gyümölcsöt, vagy a kókusztejet, vagy többet közülük. Igaz, akkor nagyon sokan voltak reggelizni. Egyébként nagyon rugalmasak voltak, bármit kértünk, rögtön teljesítették (plusz párna, takaró). Tetszett, hogy minden szoba elnevezése valóban a művészethez kötődött. Volt törülköző, szappan, WC papír folyamatosan. A tetőn volt terasz, ahol tudtunk közösen étkezni. A szobában volt konyha, hűtő, mikró, így mindent meg lehetett csinálni helyben :)”

• Art Villa Dominicana Értékelési pontszám: 8

„Nagy szoba,fenti terasz,segítőkész személyzet.”

Punta Cana 28 legjobb szállodája

23 510 Booking.comos hotelértékelés alapján