3. Baleary – opinie o hotelach
  4. Portocolom – opinie o hotelu
  5. Opinie o obiekcie Hotel Vistamar - Adults Recommended - by Pierre & Vacances

Hotel Vistamar - Adults Recommended - by Pierre & Vacances – opinie 4-gwiazdkowy

Hermanos Pinzon,18, 07670 Portocolom, Hiszpania

Nr 22 z 46 hoteli w mieście Portocolom

8,7

8,5

• Ocena dodana: 20 września 2023

Polecam i kiedyś odwiedzę ponownie:)

Brak czajnika w pokoju.

Super/czysty hotel, przyjazna obsługa, dobre śniadania, fajne dwa baseny. Cisza, spokój, położony przy samym porcie i niedaleko plaży. Dobry punkt wypadkowy w różne zakątki wyspy. Polecam.

• Ocena dodana: 20 sierpnia 2023

Polecam ten hotel na wypoczynek na Majorce.
    • Pokój dwuosobowy – częściowy widok na morze

Śniadania były bardzo smaczne i urozmaicone. Restauracja hotelowa z pięknym widokiem na zatokę. Do najbliższej plaży Cala Marcal mniej niż 15 minut spacerem.

• Ocena dodana: 22 lipca 2023

• Pokój jednoosobowy

Łóżko w single room miało twardy materac i było słychać hałas z korytarza

Bardzo dobra lokalizacja, do plaży około 8 min na piechote, wokół dużo restauracji i duży market, bardzo dobre jedzenie w hotelu, hotel odnowiony niedawno

• Ocena dodana: 8 czerwca 2023

pokoje czyste, łóżko wygodne, dodatkowy plus za żele pod prysznicem, miły personel, śniadania smaczne (do wyboru różne w

wszystko mi się podobało

obiekt położonym niedaleko morza, restauracji, czysto, schludnie, miły personel

• Ocena dodana: 16 września 2023

Przyjemny
    • Pokój dwuosobowy

Śniadanie poza hotelem w restauracji po drugiej stronie ulicy, baseny również po drugiej stronie ulicy.

Fajna lokalizacja

• Ocena dodana: 8 września 2023

Wyobrażałam to sobie lepiej.
    • Apartament typu Junior Suite

Wybraliśmy opcję tylko ze śniadaniami i żałujemy. W tej cenie zdecydowanie bardziej opłaca się wyjść na miasto niż męczyć się w takim gwarze przy spożywaniu posiłku. Jedząc słyszałyśmy non stop strzelanie talerzami przez panie sprzątające, za dużo gości w porównaniu do stolików sprawia ze trzeba czekać aż ktoś zje zanim usiądziemy. Jedzenie BARDZO słabej jakości, jadłyśmy dosłownie tylko owoce i warzywa.. nawet widok nie rekompensuje tego doświadczenia. Z rzeczy nieprzyjemnych również białe firany w pokoju jak i pokrowce na łóżka były brudne kiedy przyjechałyśmy. Brak parkingu dla gości.

Świetna lokalizacja hotelu sprawia ze jest to dobra baza wypadowa do zwiedzania wyspy. Ładny widok na port z balkonu. Bardzo miły personel, piękna i zadbana zieleń w okolicy, pokoje duże, jasne i codziennie sprzątane.

• Ocena dodana: 11 czerwca 2023

2,0
    niezadwolona
    • Pokój dwuosobowy

jestem strasznie zamiedzona wyborem tego noclegu. na szczęście tylko na 3 doby. ale wspomnienia zostaną. kierowałam się ze przewaga jest dobry ale niestety nie… na początku nie brałam do siebie negatywnych opinii innych os o tym hotelu. Po 1 dramat - Ściany w pokoju są wykonane z regipsu, dosłownie wszystko słychać!!!! Co dzieje się u sąsiadów za ściana, zwykle rozmowy, jest strasznie głośno, drzwi od pokoju na korytarz posiadają widoczna szczelinę także również głośno. Ostatni dzień pijani Anglicy puszczali muzykę z głośnika o 1 w nocy przez godzinę nikt nie przyszedł zwrócić im uwagi. Przy takich ścianach proszę sobie wyobrazić jak było głośno. Po 2 Śniadania - straszny chaos i gwar jak na początek sezonu, do tego obsługa trzaska talerzami, nie wydawali się sympatyczni. nie można posiedzieć spokojnie i cieszyć się widokiem na port, bo aż chce się uciekać, na sali śniadaniowej jak w typowej stołówce, pozostając w kwestii śniadania, jakość produktów jest naprawdę niska, wyciskany sok z pomarańczy nie stał obok świeżego soku, straszny smak. widok szynek- dramat, pozostałe produkty na bardzo niskim standardzie niestety nic dobrego. po 3 Basen - minus za to ze obydwa baseny hotelu znajdują się przez przejście przez ulice… 2 basen z widokiem na port (tylko to zachęciło mnie w tym hotelu widok podczas kapieli)- basen zamknięty jak na początek czerwca to słabo, brak możliwości skorzystania, byłam zawiedzona z racji ze hotel odpisał na wiadomość e-mail priv iż zapewnia ze będzie otwarty na czas przyjazdu w którym będę tak się nie stało, oszustwo. Hotel stary ale odnowiony na niskim standardzie na pokaz, zdj na booking ładne, jakość ścian to porażka powinno zostać coś z tym zrobić …. lodówka - słabo chłodzi

poduszki, płaskie i wygodne duże okno na balkon przez co jasno w pokoju balkon Ok, nie za mały lokalizacja, dobra na inne miejscowości do zwiedzania wschodniej części wysypy, jeśli masz auto, autobusy nie mam pojęcia jak tutaj ładny port w miejscowości na spacer, sporo knajp ale jest to typowo kurortowa miejscowość, ogólnie to miasto starych ludzi

• Ocena dodana: 25 września 2023

• Apartament typu Junior Suite z widokiem na morze