2. Francja – opinie o hotelach
  3. Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże – opinie o hotelach
  4. La Garde-Freinet – opinie o hotelu
Francja La Garde-Freinet Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Duży, piękny dom z obszerną działką z mnóstwem drzew. Przemili i bardzo pomocni właściciele. W różnych drobnych kwestiach otrzymaliśmy pomoc. Przez cały pobyt mieliśmy wrażenie, że Jane i Alban dbają o to, czy niczego nam nie brak. Jeszcze nie miałem okazji zjeść tak elegancko przygotowanego śniadania. Po śniadaniu otrzymałem wskazówki, jak poruszać się po okolicy i co warto zobaczyć. W salonie dostępne są broszury z informacjami o aktualnych wydarzeniach oraz o tym, co można robić w okolicy. Pięknie urządzone i czyste pokoje. Duża i komfortowa łazienka. Moskitiery w oknach. Piękna droga dojazdowa pośród drzew oraz najbliższe miasteczko.”

• „Trudny dojazd samochodem, ale naprawdę warto. Wspaniałe, klimatyczne miejsce, i cudowni gospodarze. Domek idealnie czysty z widokiem na basen, śniadanie na, słodko z konfiturami robionymi przez gospodynię. Pyszna kawa. Cisza i spokój. Polecam z całego serca”

• The Nut House Ocena: 8,7

„Klimatyczny dom z fajnym wnętrzem, urocze miasteczko z wieloma knajpkami , sklepami.”

• „Lokalizacja idealna dla każdego kto chce poznać życie francuskiej prowincji i lubi bliskość natury. Stosunkowo krótki dojazd na wybrzeże (20 minut) w St. Maxime bardzo malowniczą, krętą drogą. Można korzystać z dobrze oznaczonej, górskiej trasy pieszej biegnącej przy samym domu. Widok z tarasu niezapomniany. Na wyposażeniu wszystkie niezbędne sprzęty. Gospodarz szybko reagował na nasze potrzeby.”

5 najlepszych hoteli w mieście La Garde-Freinet