2. Francja – opinie o hotelach
  3. Ile de France – opinie o hotelach
  4. Levallois-Perret – opinie o hotelu
Francja Levallois-Perret Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hôtel D'Anjou Ocena: 7,7

„Super lokalizacja. Pokoje malutkie ale czyste. Codziennie sprzątane. Blisko metro i sklep otwarty do polnocy.”

• Hôtel D'Anjou Ocena: 7,7

„Czystość - widać, że pokoje po remoncie. Bliskość do metra. Bliskość obiektów gastronomicznych.”

„Lokalizacja”

• „Wygodne łóżko i czystość”

• „Bardzo blisko przystanek autobusowy, sklepy. Możliwość przedłużenia pobytu aż do wyjazdu na samolot. Kuchnia z całym zaopatrzeniem. Było super!”

• „Hotel bardzo czysty, ciepło, wygodne łóżko, miła i pomocna obsługa, blisko metro.”

• „Świetna lokalizacja jeśli podróżujesz z Paris-Beauvais, 20min na przystanek z którego odjeżdża autobus lotniskowy. Bliskość metra. Bardzo miły i pomocny personel, dobrze wyposażona przestrzeń wspólna, pokój bardzo komfortowy. Zdecydowanie polecam!”

• „Hotel z retro atmosferą. Przyjazny personel. Wyjątkowa muzyka i bezpłatna kawa na sali odpoczynku. Wygodna lokalizacja: blisko restauracji, sklepy, metro z 30 minutowym połączeniem do wszystkich znakomitych miejsc Paryżu. Pokój mały, ale przytulny.”

• „Cisza w nocy to najważniejsza sprawa. Nawet jeśli hotel miał inne plusy, to nie mają one dla mnie znaczenia w sytuacji kiedy nie mogę się wyspać i jestem przez to zdenerwowany.”

• „Czystość, lokalizacja”

20 najlepszych hoteli w mieście Levallois-Perret