2. Франція: відгуки про готелі
Франція Монтеврен Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Appartement DisneyLand Paris Оцінка за відгуками: 8,2

“Близько та легко дістатись Діснейленд“

• Residhome Val d'Europe Оцінка за відгуками: 8,3

“Все було дуже комфортно та гарно“

• Moxy Paris Val d'Europe Оцінка за відгуками: 8,7

“Привітний та дружелюбний персонал завжди готовий домогти, чисті та охайні номери хоч і не великі, смачний сніданок, готель розташований не далеко від центру і торгового центру, поряд метро“

• Moxy Paris Val d'Europe Оцінка за відгуками: 8,7

“готель близько до діснейленду, поруч є крамничка. працівники милі, сам готель дуже стильний та комфортний. прибирання кожного дня на відмінно. ліжка то окрема насолода. є збір, який оплачуєте при заселенні, і якщо у номері все гуд, гроші повертаються назад на картку, але цей збір треба оплатити з фізичної карти.“

• Residence Alassa Оцінка за відгуками: 8,2

“Ми не зустрічалися з господарями, в наявності був посуд, посудомийка, гарне красиве житло... Дуже великий душ .“

• Residhome Val d'Europe Оцінка за відгуками: 8,3

“Можна з хатніми тваринами, є парковка, поруч метро“

• “Дуже дякуємо за відпочинок, особливо велика подяка за допомогу з речами🙏😊 щоб ми не гуляли останній день з речами по Діснейленду, нам привезли наши речі вечором під вокзал. За що величезна подяка! В квартирі все як в описі, гарна квартира,багато місця, є все що потрібно,до Діснейленду автобусом їхати хвилин 20, гарний район, біля магазину.“

• Disneyland 5 min -Paris 35 min -2/4 personnes Оцінка за відгуками: 9,3

“Апартаменти дуже зручні та комфортні. Вони мають все необхідне для проживання родини: холодильник, мікрохвильова піч, чайник... Приміщення чисті та затишні. Розташування також дуже зручне: всього 40 хвилин на таксі з аеропорту. Поруч є супермаркет, де можна купити все необхідне, включаючи їжу та напої. До Діснейленду всього 15 хвилин. Ми мали вечірній виліт, і щоб уникнути необхідності носити багаж, домовилися з власницею про залишення його за додаткову плату в апартаментах. Це було дуже зручно, і ми змогли відвідати великий торговий центр та океанаріум, які знаходяться поруч. Нам все дуже сподобалося.“

• Blue Pearl By Plaza Оцінка за відгуками: 9,3

“Все сподобалося. Рекомендую!!!!!“

• Appartement Proche DisneyLand Paris Оцінка за відгуками: 8

“Хороше розташування. Від Діснейленду кілька хвилин на авто. Було усе необхідне на кухні та у ванній кімнаті. Зручно що є парковка, але незручно, що машину потрібно залишати в одному місці, а йти до квартири з речами ще 5 хв в іншу будівлю.“

30 найкращих готелів - Монтеврен