Doties uz galveno saturu
  4. Vietas Vitrole viesnīcu atsauksmes
Francija Vitrole Pārbaudītas īstu viesu atsauksmes par viesnīcām

Jaunākās atsauksmes

• Premiere Classe Marseille Vitrolles Aéroport Viesu sniegtais vērtējums: 6,7

„Tuvu ir lidosta, kas bija galvenais iemesls mūsu rezervācijai. Mums bija īrēta mašīnīte, un varējām "aizčāpot" ar to 5 min laikā līdz lidostai. Jā, biju palasījis citu atsauksmes pirms rezervācijas un daudz kam biju gatavojies. Reģistrēšanās, mūsu gadījumā, bija dažu soļu attālumā pāri laukumiņam esošajā restorānā, bet tas ir arī , pat skaidrā angļu valodā, norādīts pie viesnīcas durvīm. Istabiņā, protams, nebija trauku, bet mēs palūdzām turpat reģistratūrā kaut ko, un mums iedeva vienreizēji lietojamās glāzītes un dakšiņu komplektu (bez maksas) , lai apēstu pārpalikušos produktus un izdzertu atlikušo Provansas "pastis":) Bet tuvumā ir arī pārtikas veikals. Jā , un biju sagatavojies uz briesmīgām smakām, kā te minēts, bet šoreiz nesajutu. Vairāk bija jūtams, laikam, franču tīrīšanas līdzekļu aromāts.:) Un smuks bija iekārtojums virs gultas- apgaismojums ar aizvērtām actiņām.“

• „Patika kad bija lielāks numurs nekā rezerveju tad forši ir kad ir maza virtuvīte un visi virtuves piederumi.Ļoti tuvu dzelsceļa stacija. Kā ati līdz lidostai kādas 15 min ko iet.“

10 vislabākās viesnīcas vietā Vitrole

No 14 881 viesnīcu atsauksmēm Booking.com mājas lapā