Egyesült Királyság Manchester Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• ibis Styles Manchester Portland Értékelési pontszám: 8,6

„Központi helyen, minden 5 perces sétával elérhető!”

• Holiday Inn Express Manchester City Centre Értékelési pontszám: 8,1

„Kitűnő helyen, jó közlekedési lehetőségekkel, a belvárostól néhány száz méterre. A szoba berendezése kitűnő volt, különösen a fürdőszoba mérete és felszereltsége volt jó minőségű és igényesen tiszta. A reggeli bőséges és változatos. A személyzet kedves és segítőkész.”

• The Gardens Hotel Értékelési pontszám: 7,7

„Nagyon zajos volt a a szoba kintről a világosság Eget a villany függönyt nem lehetet. Elhúzni. Aludni a zajtól és semi pihenés nem volt .......taxit kertem és 4 órai ébresztes. nem kaptam meg . Szerencsém volt hogy nem kestem le a repülő gépet.... a számlát is kérni kelet hogy el tudjam hozni magammal hogy fizetve volt minden.Koszonom De majd más helyet foglalók Ha újra Manchesterben kell mennem Maria”

• Luther King House Értékelési pontszám: 8,3

„Belvárostól 20 percre busszal, hagyományos, régebbi stílusú, tetszetős szállás. A személyzet rendkívül kedves és segítőkész, a szoba jó, minden volt benne amire szükség volt, tiszta, rendezett. Nem luxus, de nem is volt rá igényem. Egy nagyon rendezett szállásnak mondanám. A reggeli is bőséges, több választásos, az ebédnél is több lehetőség volt, finom volt az étel.”

Manchester 30 legjobb szállodája

231 619 Booking.comos hotelértékelés alapján