Помешкання Переліт Оренда автомобілів Таксі в аеропорт
Грузія Махінджаурі Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

Нещодавні відгуки

• Batumi Homestay at Tamar Mephe Avenue Оцінка за відгуками: 9,1

“Все сподобалося:) Привітні хазяї, чисто, охайно та затишно. По сусідству є хазяйка, яка дуже смачно і недорого готує. Нам її порадила хазяйка помешкання“

• Guest House TeNi Оцінка за відгуками: 9,8

“Сподобалося все! Вигляд на море, чистота, привітні хазяї, широка віранда з виглядом на море. До моря йти до 10 хвилин - пустий чистий пляж. Є кухні, до можна готувати. Хазяїн сам нас забирав до вокзалу і відвіз назад. Давав поради по всіх питаннях - дуже відповідальний, спокійний, чемний. Раджу!“

• TJ Guest House Оцінка за відгуками: 9,3

“Відпочивала удвох з 4-річною дочкою. Все зроблено зі смаком. Помешкання ідеальне для дітей: батут за вікном кухні, дитячий басейн, гамак, велика гойдалка. Скрізь чистота, на кухні є келихи для вина, турки для кави, у кімнатах – кондиціонери, на третьому поверсі, де ми жили,ще одна спільна кухня з мікрохвильовою/чайником/тостером, а ще - веранда з плетеним ротангом-гойдалкою, чудовим краєвидом одразу на місто, море й гори, та круглими столиками. На першому поверсі добре оснащена кухня з плитою, холодильник, де можна придбати воду й лимонад, у господарів можна купити домашнє вино. Будинок на узвишші й оточений садом з квітами й деревами, шлях до моря забере десь 7 хвилин і пролягає одною красивою звивистою вулицею, яка просто рай для тих, хто любить фотографувати. Поруч два супермаркети й безліч магазинів. Дуже дбайливий господар :) Забрав нас із аеропорту, дорогою зробив екскурсію і так само завіз назад, коли верталися.“

• Dom Merabi Guest House Оцінка за відгуками: 9,1

“Це ідеальний варіант, якщо плануєте відвідати Батумі та насолодитись спокійним відпочинком на пляжі. Будинок знаходиться в 10 хвилинах їзди на маршрутці до центру Батумі (маршрутки їздять дуже часто вартість 0,5 ларі). До пляжу 300 метрів! Пляж досить не поганий не так багато людей в порівняні із пляжами Батумі, що однозначно плюс. Номери просторі в хорошому стані. Було дуже чисто у номері та санвузлах. Окреме дякую господарям будинку Мерабі та Нелі - це дуже чуйні та привітні господарі, які завжди допоможуть при потребі. Ми ще додатково замовляли сніданки в господарів, це було просто незабутньо. Грузинська домашня кухня - дуже смачна та ситна, порції були великими. Якщо будете у даній садибі рекомендую замовити у господині Нелі хачапурі по аджарські, це мабуть найсмачніші хачапурі по аджарські, які я пробував). Однозначно рекомендую дану садибу, коли хочеться познайомитись із шумним Батумі, в поєднані із спокійним відпочинком на пляжі. Дякую власникам даної садиби за дуже гостинний прийом, якщо будемо у Ваших краях неодмінно заїдемо.“

• Junona Оцінка за відгуками: 9,3

“Відмінні чисті номери, приємний персонал, Відсутність загального телевізора або в номері скоріш плюс чим мінус, що дає можливість відключитися від різних новин. Затишній район дає можливість відпочивати в незалежності від часу доби. В цену включений сніданок, але є можливість отримувати обід та вечерю за окрему плату. За бажанням організовуються екскурсії. Приємний місцевий персонал сусіднього гостьового будинку надає будь яку допомогу в разі необхідності.“

• Wooden Cottage Оцінка за відгуками: 9,5

“Затишне спокійне місце, гарне розташування“

• Talo's Guest House Оцінка за відгуками: 9,4

“Близькість до центру селища, транспорту, магазинів та ринку, пляжу.“

30 найкращих готелів - Махінджаурі

на основі 1 672 відгуків про готелі на Booking.com