Помешкання Переліт Оренда автомобілів Таксі в аеропорт

Нещодавні відгуки

• Nana and Alex's Guest House Оцінка за відгуками: 9,1

“Все: ) “

• Uptown Boutique Kazbegi Оцінка за відгуками: 8,9

“Неймовірне розташування - в самому центрі Степанцміди. Дуже привітний персонал, чисті номери, свіжа білизна, гарний вид з вікна. Тихо.“

• Tamila Guest House Оцінка за відгуками: 8,9

“Зручне розташування щоб оглянути церкву. Тераса з гарним видом. Чисто в кімнатах. Зручні ліжка.“

• OISHE Boutique Hotel Оцінка за відгуками: 8,7

“Вид. Ліжко. Готель. Двір.“

• Cherry Оцінка за відгуками: 8,7

“Зручне розташування - дуже красивий вид на гори з балкону номера. Свіжий ремонт, чисто, кухня з усім необхідним, зручні ліжка. Перебували одну ніч, було повністю зручно і комфортно.“

• Dali Guest House Оцінка за відгуками: 8

“За невелику оплату ми отримали можливість ночівлі та сніданок. Привітні та доброзичливі господарі.“

• North Kazbegi Оцінка за відгуками: 9,4

“Зранку вид на Казбек заворожує. Нове приміщення, співвідношення ціна/якість.“

• Veranda Guesthouse Оцінка за відгуками: 9,3

“Чудове розміщення з захоплюючи краєвидом на гору Казбек, гостинні господарі, комфортні умови проживання, зручна і затишна зона відпочинку“

• Vaso-Levani House Оцінка за відгуками: 9

“Чудове місце, дуже щирі хазяїва, Нана прекрасна, Казбек видно прямо з подвір'я, ліжко зручне, все чисте і нове. Сніданок можна замовити на будь-який час - дуже зручно, коли зранку збираєшся в гори. Нана, дякуємо вам!“

• Stancia Kazbegi Оцінка за відгуками: 9,2

“Розташування, особливо номери з видом на річку та Казбек (вид аналогічний терасі на першому поверсі). Рекомендую замовляти такі номери, ніж з видом на дорогу. Також сподобався сніданок.“

30 найкращих готелів - Степанцмінда

на основі 19 371 відгуків про готелі на Booking.com