3. Αττική κριτικές ξενοδοχείων
  4. Αγία Πελαγία Κύθηρα κριτικές ξενοδοχείων
Ελλάδα Αγία Πελαγία Κύθηρα Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Anesis Hotel Βαθμολογία σχολίων: 9,1

«Πεντακάθαρο, πρόσφατα ανακαινισμένο, σαν καινούριο. Καλή τοποθεσία μπροστά σε παραλία. Σαν τοποθεσία επίσης καλή. Ευγενέστατο προσωπικό, πάντα πρόθυμο να εξυπηρετήσει. Ευχαρίστως θα ξαναεπέλεγα το ίδιο ξενοδοχείο.»

• Απεραντο Γαλαζιο Βαθμολογία σχολίων: 9,4

«Εξυπηρέτηση, ευγένεια, παροχές, καθαριότητα»

• Ξενοδοχείο Βενάρδος Βαθμολογία σχολίων: 8,7

«Άνετο ξενοδοχείο, φιλικό περιβάλλον και καθαρά δωμάτια. Σε καλη τοποθεσια εχοντας αρκετα κοντά παραλία, μαγαζια, σούπερ μαρκετ, εστιατόρια και πάρκινγκ δωρεάν. Η εξυπηρέτηση πολύ καλή. Όλο το προσωπικό αλλά και οι ιδιοκτήτες πάρα πολύ ευγενικοί άνθρωποι και φιλόξενοι. Μας καλωσόρισαν με τον καλύτερο τρόπο και μας έδωσαν ότι πληροφορίες χρειαζόμασταν σχετικά με την ξενάγηση μας στο νησί. Καμία στιγμή δεν μας αντιμετωπισαν ως ένα πορτοφόλι, αντιθέτως νιώσαμε ζεστασιά. Το συστήνω ανεπιφύλακτα!»

«Όλα τελεια!»

• Romantica Apartments Βαθμολογία σχολίων: 8,8

«Η ευγενική εξυπηρέτηση ξεκίνησε με το καλημέρα! Ευγενέστατο προσωπικό, με μεγάλη προθυμία να καθοδηγήσουν και να προσφέρουν εξυπηρέτηση. Το δωμάτιο ήταν ιδιαίτερα μεγάλο, με θέα στη θάλασσα και πεντακάθαρο! Εξαιρετικό πρωινό δίπλα στη πισίνα. Η όλη εμπειρία ήταν τόσο ευχάριστη ώστε να σκεφτόμαστε πότε θα είναι η επόμενη φορά που θα έρθουμε στα Κύθηρα και θα το επιλέξουμε»

• Kythera Golden Sun Βαθμολογία σχολίων: 8,8

«Πολύ οργανωμένο κατάλυμα , καθαρό ότι πρέπει για τις τρεις μέρες που μείναμε !! Είχε και σίδερο για να σιδερώσεις τα ρούχα σου πράγμα σπάνιο στα δωμάτια στην Ελλάδα και γινόταν αλλαγή στις πετσέτες και ήταν πάντα καθαρές !!»

• Kythera Golden Sun Βαθμολογία σχολίων: 8,8

«Όλα ήταν υπέροχα. Ευχαριστούμε για την φιλοξενία!!!»

• Romantica Apartments Βαθμολογία σχολίων: 8,8

«Όμορφη τοποθεσία λίγα καφέ κ εστιατόρια ωραίο ξενοδοχείο.επαρκες στο φωτισμο με εξαιρετικά ευγενικά κορίτσια στην υποδοχή η θαλασσα πάντα με κύματα εκεί γιατί είναι βόρεια αν θες όμως ν δεις όλο το νησί είναι απομονωμένη.περιοχη εν σχέσει με το υπόλοιπο νησί κ πρέπει καθημερινά ν κάνει κανείς μεγάλες αποστάσεις κ της ίδιες κάθε μέρα καλιτερη τοποθεσία ν μεινη κανείς λιβάδι κ χώρα κ αβλεμωνα.Μια βελτίωση θα μπορούσε να υπάρξει στο ξενοδοχείο στο πρωινό δεν υπήρχαν φρούτα κ καλιτερο χυμό πορτοκάλι κ όχι με ανθρακικό καλιτερα κρουασάν κ πιο ποιοτικό κεηκ κ όχι τόσο πρόχειρα.»

• Sea Urchin Apartments 1st floor Βαθμολογία σχολίων: 9,2

«Το δωμάτιο ήταν πολύ ωραίο και άνετο με πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, μεγάλο κρεβάτι και ωραίο μπαλκόνι. Ο κύριος Σπύρος και η κυρία Κατερίνα που μας υποδέχτηκε ήταν πολύ φιλικοί, εξυπηρετικοί και μας βοήθησαν πολύ σε ότι και αν χρειαστήκαμε. Είμαστε πολύ ευχαριστημένοι από το δωμάτιο και γενικά από όλο το νησί και τους κατοίκους του. Ήταν όλοι πολύ φιλόξενοι. Σίγουρα θα προτιμήσουμε ξανά το νησί για επόμενες διακοπές!!»

• Pantonia Apartments Βαθμολογία σχολίων: 8,9

«Ένα υπέροχο συγκρότημα σε πολύ ωραία τοποθεσία με πολύ μεγάλη καθαριότητα κ υπέροχη θέα.Αν ξαναπάω Κύθηρα εκεί θα κανονίσω να μείνω.»

Τα 10 καλύτερα ξενοδοχεία σε Αγία Πελαγία Κύθηρα

βάσει 1.583 κριτικών για ξενοδοχεία στην Booking.com