3. Νησιά Ιονίου κριτικές ξενοδοχείων
  4. Αλέξανδρος κριτικές ξενοδοχείων
Ελλάδα Αλέξανδρος Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• THEO Βαθμολογία σχολίων: 9,5

«Ήταν καταπληκτική η τοποθεσία, το χωριό, το βουνό, το σπίτι, όλα ήταν εξαιρετικά. Για όσους ενδιαφέρονται να έρθουν να μην εμπιστεύονται το GPS αλλά να ρωτάνε τους ντόπιους. Ήταν κατατοπιστικός ο οικοδεσπότης μας στο να μας καθοδηγήσει στο πως να έρθουμε, αλλά το GPS μας πήγαινε από στενούς δρόμους μέσα από τα χωριά. Η πρόσβαση στο σπίτι είναι κάπως δύσκολη αλλά τελικά ακόμη και μεγάλο αυτοκίνητο μπορούσε να μπει και να παρκάρει. Σίγουρα θα το ξανά επιλέγαμε για διαμονή!»

• Gianna's Villa Βαθμολογία σχολίων: 9,1

«Υπήρχαν τα πάντα στο κατάλυμα. Το σπίτι ήταν διακοσμημένο με απίστευτο γούστο και αρκετά ποιοτικά πράγματα. Οι οικοδεσπότες αρκετά ευγενικοί και άριστοι επαγγελματίες βοήθησαν να γίνει η διαμονή μας καλύτερη.»

• Ellen traditional House Βαθμολογία σχολίων: 9,2

«Πολυ τιμιο για τα χρηματα που ζηταει, πολυ καλος χωρος στο ισογειο καθιστικό και πλήρη κουζινα.Πρωτος όροφος δύο υπνοδωμάτια. Θέση πάρκινγκ στην αυλή ,γρήγορο ίντερνετ. Το καλύτερο όμως είναι η ησυχία της φύσης και τα τα μοναδικά μονοπάτια πεζοπορίας. Κάτι διαφορετικό από τη πεπατημένη,σίγουρα θα ξαναερθουμε.»

Τα 4 καλύτερα ξενοδοχεία σε Αλέξανδρος

βάσει 38 κριτικών για ξενοδοχεία στην Booking.com

Προβολή όλων των καταλυμάτων σε Αλέξανδρος