Καταλύματα Πτήσεις Ενοικίαση αυτοκινήτου Ταξί αεροδρομίου
  1. Αρχική σελίδα κριτικών ξενοδοχείων
  2. Ελλάδα κριτικές ξενοδοχείων
  3. Μακεδονία κριτικές B&B και πανδοχείων
  4. Παλαιός Άγιος Αθανάσιος κριτικές B&B και πανδοχείων
Ελλάδα Παλαιός Άγιος Αθανάσιος Επαληθευμένα σχόλια για B&B και πανδοχεία από πραγματικούς πελάτες

Πρόσφατα σχόλια

• Traditional Guesthouse Siantsis Βαθμολογία σχολίων: 9,7

«Υπέροχο κατάλυμα! Ζεστό, φιλόξενο, καταπληκτικό το δωμάτιο και ιδιαίτερα φιλόξενοι οι ιδιοκτήτες... Σίγουρα η επιλογή μας για διαμονή και στις επόμενες εκδρομές!!»

• Rachati Kaimaktsalan Βαθμολογία σχολίων: 9,3

«Καταπληκτική τοποθεσία, ακριβώς στο κέντρο, φαγητό ποτό μινι μάρκετ δίπλα σου! Το δωμάτιο ζεστό, καθαρό, νερό καυτό όλη μέρα, αφθονα ξύλα για το τζάκι το οποίο αν χρειαστείς βοήθεια για να το ανάψεις, ο παππους Χρόνης είναι πάντα δίπλα σου. Το πρωινό πλούσιο, πίτες δικες τους, αυγόφετες κ πολλά άλλα!Το προσωπικό κάτι παραπάνω απο φιλόξενο, μας φιλέψανε φεύγοντας παραδοσιακά προιόντα! Σίγουρα θα ξανάρθουμε με μεγάλη μας χαρά! Ευχαριστούμε όλη την οικογένεια για όλα! Παππούς Χρόνης κ Μπάμπης οι καλύτεροι!»

• Guesthouse Toitos Βαθμολογία σχολίων: 9,4

«Πραγματικα χωρις υπερβολες ολα ηταν τελεια πολυ ωραια δωματια ζεστα κ ανετα τα παιδια που το εχουν ειναι πολυ ευγενικοι κ προθυμοι μαλιστα μας βοηθησανε σ ενα προβλημα με το αμαξι με τα χιονια θα το ξανα προτιμησουμε κ το προτεινω ανεπιφυλχτα σε ολους»

• Xenonas Thea Βαθμολογία σχολίων: 8,7

«Ζεστός και άνετος χώρος με τέλειο κρεβάτι άνετο πάρκινγκ και κοντά στο κέντρο του χωριού..εξυπηρετικος οικοδεσπότης!!»

• Chalet Asteras tou Vorra Βαθμολογία σχολίων: 9,4

«Φανταστικο πρωινο»

• Filoxenia 1 & 2 Βαθμολογία σχολίων: 8,6

«Ωραία τοποθεσία»

• Νόστος Βαθμολογία σχολίων: 9,2

«Πολύ καλή»

• Guesthouse Papastoikou Βαθμολογία σχολίων: 9

«Ανετο και ομορφο κατάλυμα καθως επισης και καθαρο οπως ακριβως απεικονιζεται στις φωτογραφιες.Ευγενικο και εξυπηρετικο προσωπικο. Το προτεινω ανεπιφυλακτα.»

Τα 10 καλύτερα B&B και πανδοχεία σε Παλαιός Άγιος Αθανάσιος

βάσει 1.478 σχολίων για B&B και πανδοχεία στην Booking.com