Görögország Benícesz Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Eros Beach Hotel Értékelési pontszám: 9

„Gyönyörű kilátás kifogástalan tisztaság ágyneműk törölközők rendszeres cseréje és nagyon kedves kiszolgálás a reggelinél. Nagyon finom reggeli házi süteményekkel és kívánságunk szerint mindennel.”

• Art Studios Benitses Értékelési pontszám: 8,1

„A szobák hangulata nagyon tetszett, mindegyik más volt, színes, falszínnel harmonizáló ágyneművel. Van egy kis konyha, illetve az erkély is nagyon hangulatos. Közel vannak a boltok, és a strand is csak pár lépés.”

• Bella Vista Beach Hotel Értékelési pontszám: 9,2

„Nagyon hangulatos, kis csaladi szalloda a tengerpartra meroleges utcaban. 30 lepes a part. Rendkivul udvarias szolgalatkesz es - lenyeg - sok, fokent diakmunkas segito szemelyzet, akik sok nyelven beszelnek. Minden kivansagunk teljesult. Bravo The hotel's atmosphere is really familiar, The staff truly takes care of you. You served a lot of students in vacation speaking all languages. All our wishes come true”

• Aronis Apartments Értékelési pontszám: 8,5

„Gyönyörű helyen van, fantasztikus a panoráma, és a nyugalom. A medence tiszta, és nagy. Mi már negyedszer voltunk itt.”

• El Greco Hotel Értékelési pontszám: 7,7

„Nagyon kedvesek voltak. A kilátás a tengerre fantasztikus volt. A reggeli bőséges volt.”

• Litharia Apartments Értékelési pontszám: 8,1

„A kilatas gyonyoru, az agy kenyelmes, a szemelyzet segitokesz, a szoba tiszta volt.”

• Elli Marina Studios and Apartments Értékelési pontszám: 8,7

„Szép kilátás az erkélyről, megfizethető és közel van a parthoz.”

Benícesz 20 legjobb szállodája

5 245 Booking.comos hotelértékelés alapján