Görögország Herszonisszosz Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Cleopatra Apartments Értékelési pontszám: 9,6

„Az apartman elhelyezkedése jó, közel van minden ( vízpart, sétány , üzletek stb... ) Napi szinten volt takarítás és törölköző csere. Cleopatra az apartman tulajdonosa nagyon rugalmas, kedves, segítőkész, korrekt.”

• Village Heights Golf Resort By Diamond Resorts Értékelési pontszám: 9,2

„Szép, nagy és tiszta, valamint jól felszerelt studió. A személyzet kiemelkedően segítőkész és kedves.”

• Hotel Velissarios Értékelési pontszám: 8

„Ennèl központibb helyen nem is lehetne, élelmiszerboltok a közelben és rengeteg vacsorázási lehetőség. A szoba egyszerű,de jól felszerelt,minden nap takarítottak.Első este azt hittük,szemhunyást se fogunk aludni,de a kintről beszivárgó zene mellett is kiválóan lehetett aludni a kényelmes ágyban, a légkondi pedig jó szolgálatot tett az augusztusi forróságban. A személyzet kedves és segítőkész volt, mindennap kaptunk egy kedves mosolyt. Mi nagyon jól éreztük itt magunkat,mindenkinek ajánlani tudom a szállodát, ár-érték arányban tökéletesen megfelel.”

• Arlen Beach Hotel Értékelési pontszám: 9,6

„Nagyon kedves és barátságos, segítőkész tulajdonosok. Ajánlom!”

• Irene Beach Apartments Értékelési pontszám: 8,5

„Naponta cserélték a törölközőt, és két naponta az ágyneműt. Az apartman berendezése nagyon tetszett. Több strand is nagyon közel van a szálláshoz.”

• City Green Hotel Értékelési pontszám: 8,6

„Tiszta szoba. Puha kényelmes ágy. Nagyszerű fürdőszoba. Allinclusive ellátás mesés.”

• Greta Apartments Értékelési pontszám: 8,1

„Nagyon kedves, segítőkész személyzet”

• Lyttos Beach Értékelési pontszám: 9,1

„A szálloda csodálatos helyszínen található, gyönyörű zöld környezetben. Az étkezések nagyon bőségesek és változatosak voltak.. Gyerekes családoknak ajánlom homokos tengerpartja, gyerekmedencéje, csúszdája és a folyamatos animációk miatt.”

• Central Hersonissos Hotel Értékelési pontszám: 8,8

„Bőséges, változatos reggeli és vacsora választék, Kedves személyzet.”

Herszonisszosz 30 legjobb szállodája

14 872 Booking.comos hotelértékelés alapján