2. Görögország hotelértékelések
  3. Iráklio hotelértékelések
  4. Herszonisszosz hotelértékelések
Görögország Herszonisszosz Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Galini Apartments Értékelési pontszám: 8,7

„A medence tökéletesen tiszta, a személyzet nagyon barátságos, kérésemet azonnal teljesítették.”

• „A szálloda tiszta, rendezett és jó illatú. A szobákban naponta takarítanak és cserélik ki a türölközöket. Az ágyak az olcsóbb kategória esetén is nagyon kényelmesek, esetleg az erkélyről nyiló kilátás hagyhat kivánni valót maga után. A személyzet kiemelkedően kedvesen, közvetlenül és nyitotttan viselkedett. Figyelmesek és segítőkészek voltak. Az ételeik finomak, étkezéseknél nagyon nagy hangsúlyt fektettek a teljes körű kiszolgálásra és a széles választék kialakítására. Kiemelném, hogy a szálláshely lehetőséget biztosít vendégei számára a kijelentkezést követően is bizonyos szolgáltatások igénybe vételére, mint például a poggyász tartó és a tusolási lehetőség napozást követően.”

• Stella Village Seaside Hotel Értékelési pontszám: 9

„A recepción nagyon segítőkészek és kedvesek, a vendég kényelmét helyezik előtérbe. Az éttermek minőségi ételeket kínálnak. Sok programmal teszik színessé és izgalmassá az nyaralás napjait. A homokos tengerparton saját napozóágyakkal biztosítják a lazítást.”

• Enorme Serenity Spritz - Adults Only Értékelési pontszám: 8,5

„Hangulatos volt nagyon!:)”

• Villa Sonia Értékelési pontszám: 9,1

„Kedves, aranyos személyzet és tulajdonos. Közvetlen vízparti, ehhez képest nagyon olcsó. Super biztonságos mágnes zár.”

• Simple Hotel Hersonissos Sun Értékelési pontszám: 5,4

„Sok véleménnyel ellentétben a reggelinek semmi baja nem volt, igaz minden nap ugyanazt rakták ki de volt választék. A személyzet, Tonja a mindenes lány nagyon nagyon kedves volt, sokat beszélgettünk, ezúton ölelem puszilom! Az elhelyezkedés nagyon jó a főút mellett, közel az üzlet a központ és a víz sincs messze!”

• „Nagyon finom volt mind a reggeli, mind a bőséges, svédasztalos vacsora. A személyzet kedves volt, gluténmentes étrendet is figyelembe tudták venni.”

• Sergios Hotel Értékelési pontszám: 8,7

„Nagyon barátságos a személyzet,főnökség egyaránt,finom és bőséges ételek,italok,közel van a tenger part,tiszta szobák,csak ajánlani tudom szívből! 😊”

• Sergios Hotel Értékelési pontszám: 8,7

„Nagyon barátságos a személyzet és mivel több mint egy hónapot töltöttem náluk,már a főnökség is családtagként tekintet rám. Finom és bőséges ételek vannak,a tenger part mindössze 5 perc sétára található. Mivel a központban van így közel vannak az üzletek is. Családoknak,pároknak vagy egyedülállóknak szívből ajánlom a Sergios szálodát! ❤️ Biztosan vissza térő vendég leszek! 😊”

• Sergios Hotel Értékelési pontszám: 8,7

„A barátom Nagy Róbert nevében írom ezt az értékelést,mivel én foglaltam számára a szobát. “A szobák tiszták és naponta takarítanak,cserélik az ágyneműt és a törölköző kendőket. Az étel nagyon bőséges és nagyon finomak voltak. A személyzet és főnökség nagyon kedvesek! Csak ajánlani tudom a Sergios szállodát!””

Herszonisszosz 30 legjobb szállodája

48 337 Booking.comos hotelértékelés alapján