3. Comentarii despre hoteluri în Thessalia
  4. Comentarii despre hoteluri în Kokkino Nero
Grecia Kokkino Nero Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Bebis Hotel Scor din comentarii: 9,7

„Un hotel la care mi-a placut absolut tot. Personalul exraordinar de dragut, dornic sa te ajute si sa iti faca sejurul cat mai placut, camera si baia curate si amenajate cu mult gust, terasa camerei mare, amenajata cu uscaror de rufe, masuta si scaunee, mic dejun foarte, foarte bun.”

• „Proprietari foarte ospitalieri. S-au asigurat ca avem tot ce ne trebuie. Atmosfera placuta afara datorita umbrei facute de cei trei copaci mari. Foarte aproape de plaja din localitate. Este si wi fi cu toate ca nu era trecut in descriere. Atmosfera de vacanta, si raport pret/ calitate foarte bun. Am stat 8 zile si tot ni s-a parut putin. Taverne aproape de cazare. Multumim mult proprietarilor care ne-au facut sa petrecem zile minunate acolo! O sa revenim cu siguranta.”

• Bebis Hotel Scor din comentarii: 9,7

„Totul a fost perfect ,începând de la micul dejun ,curățenia în camere ,tot personalul hotelului binevoitori și cu zimbetul pe buze ,un loc unde chiar te poți relaxa și odihni .”

• Studio Nikol koutsoupia Scor din comentarii: 9,4

„Curat, paturi confortabile, apa calda, wifi.”

• Villa Leonidas KOUTSOUPIA Scor din comentarii: 8,9

„Per total am fost foarte incantati de toată experiența, camera a fost spațioasă cu tot ce îți trebuie in ea, frigider mare, aveam gheata in congelator, paturi confortabile, curat, loc de parcare la umbra. In gradina este un loc de relaxare foarte frumos cu o terasa unde poți admira priveliștea minunata. Sunt 2 plaje în părți opuse foarte aproape, liniștite și neamenajate unde vin in principal localnicii.”

• Bebis Hotel Scor din comentarii: 9,7

„Hotelul este foarte curat și are condiții foarte bune. Camerele sunt mari și au terasă proprie, de asemenea mare. Personalul este foarte plăcut și politicos, doamna de la întreținerea zilnică a camerelor este de nota 10, își face treaba cu simț de răspundere. Lângă hotel se află taverna/ restaurantul, toate preparatele fiind foarte bune. Este liniște, iar plaja din apropiere nu este aglomerată.”

„Curatenia, personal amabil”

• AGATHA appartments PALIOURIA Scor din comentarii: 9,4

„Totul a fost frumos, asa cum ne-am asteptat: marea la cativa pasi, liniste, gazde minunate.”

„Totul”

Cele mai bune 10 hoteluri din Kokkino Nero