Καταλύματα Πτήσεις Ενοικίαση αυτοκινήτου Ταξί αεροδρομίου
  4. Λουτράκι κριτικές ξενοδοχείων
Ελλάδα Λουτράκι Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

Πρόσφατα σχόλια

• Loutraki Studio Βαθμολογία σχολίων: 7,8

«Ήταν μοντέρνα διακοσμημένο και αρκετά καινούργιο , ήταν πολύ καθαρό και πολύ κοντά στο κέντρο »

• Diolkos Studios Βαθμολογία σχολίων: 9,5

«Καθαρο, ανετο παρκινγκ, ωραια θεα απο το δωματιο, ευγενικο προσωπικο»

• διαμερισμα λουτρακι Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η ιδιοκτήτρια εξαιρετική το ίδιο και το διαμέρισμα.Εμεις βρισκόμαστε πολύ συχνά στο Λουτράκι, οπότε θα την προτιμάμε σε κάθε περίπτωση.Συνισταται ανεπιφύλακτα! »

• Hotel Loutraki Βαθμολογία σχολίων: 9,1

«Είναι στο κέντρο Λουτρακι πολύ ευγενικό προσωπικό !!! »

• Aegean View Villa Βαθμολογία σχολίων: 9,5

«Απιστευτο σε ολα του .»

• Ξενοδοχείο Μαντάς Βαθμολογία σχολίων: 8,8

«Το ξενοδοχειο βρισκεται σε πολύ καλο σημειο στο κεντρο της πόλης και ταυτόχρονα 2 λεπτα από την παραλία. Το 3κλινο δωματιο που μειναμε για 1 βραδυ ηταν αρκετα μεγαλο και πολύ ζεστο. Το προσωπικο εξαιρετικο. Χαμογελαστο και πολύ εξυπηρετικο, μας εκαναν να νοιωσουμε ανετα και μας βοηθησαν σε ότι ρωτήσαμε!»

• Grand Hotel Loutraki Βαθμολογία σχολίων: 7,5

«Ύπαρξη πρωινού στην τιμή. Στο πιο κεντρικό σημείο της πόλης με πρόσβαση στο κέντρο του παραλιακού Άνετο δωμάτιο Εξυπηρετικό πολύ προσωπικό με ευγένεια. Στο δωμάτιό μας υπήρχε θέα θάλασσα»

• Hotel Excelsior Βαθμολογία σχολίων: 8

«Θέα στη θάλασσα,ησυχία,ζεστό δωμάτιο με καλοριφέρ,καλό πρωινό,καλά κρεβάτια,κεντρικο,σε μικρή απόσταση από τα ιαματικά λουτρά. ,»

• Club Hotel Casino Loutraki Βαθμολογία σχολίων: 7,7

«Το πρωινό ήταν πολύ καλό με πολλές και διάφορες γεύσεις. Το προσωπικό του ξενοδοχείου και κυρίως του σπα, μας εξυπηρέτησε άριστα. Ξεπέρασε τις προσδοκίες μας, από άνεση και εξυπηρέτηση. Η καθαριότητα ήταν άψογη καθώς και το room service ταχύτατο!»

Τα 20 καλύτερα ξενοδοχεία σε Λουτράκι

βάσει 6.578 κριτικών για ξενοδοχεία στην Booking.com