Görögország Nidrí Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Hotel Scorpios Értékelési pontszám: 9,3

„Nagyon kedves személyzet, kitűnő kilátás a tengerre. A medence és környezete szuper.”

• Happyland Hotel Apartments Értékelési pontszám: 8,9

„Elhelyezkedés, kényelem, tisztaság, magyon szép, medence”

• Calderimi Lefkada Értékelési pontszám: 9,3

„Csendes környezetben tökéletes pihenés, és mégis közel Nidri forgataga. Kiinduló pontnak is teljesen tökéletes A házigazda kedves segítőkész, barátságos. A tisztaságot a két naponta megtörtént ágynemű és törölköző csere csak fokozta. Gratulálok!”

• Logan's Beach Hotel Értékelési pontszám: 9,1

„Mesés kilátás a tengerre, szerintem a leggyönyörűbb kilátás Lefkada keleti részén. Az erkélyünk alatt volt egy privát strand, ami szintén tökéletes egy kis kikapcsolódásra. A szoba nagyon szép, a tulajdonos nagyon kedves és segítőkész. Bárkinek ajánlom ezt a szállást.”

• Summer Bed Nydri Értékelési pontszám: 7,8

„A központban van, minden rövid idő alatt megközelíthető.”

• Poseidonio A Értékelési pontszám: 8,7

„Négyen voltunk,nagyon örültünk a két egybe nyíló szobának, dupla fürdőszobával így nem kellett soha egymásra várnunk.A személyzet végtelenül kedves volt.Mindennapos takarítás ágynemű csere, törölköző csere két naponta.Távozáskor ajándékot kaptunk.❤A parkoló nem nagy de mindig be tudtunk állni, pedig elég nagy autóval voltunk .Egyszóval szuper volt.”

• Oasis Hotel Értékelési pontszám: 9,7

„Viszonylag csendes helyen, de közel a városi forgataghoz. Nagyszerű uszodával, kedves személyzettel. Tisztaság átlagon felüli.”

• Villa Maria & George Értékelési pontszám: 8,5

„A szállásról nagyon gyönyörű kilátás volt a tengerre és a környékre.A szállás mérete és felszereltsége nagyon jó ,a nagy terasz kint az illatozó virágok között nagyon tetszett.”

Nidrí 25 legjobb szállodája

3 581 Booking.comos hotelértékelés alapján