Görögország Olimbiakí Aktí Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Villa Majken Értékelési pontszám: 9,2

„A szállásadó nagyon kedves, mindenben segített. Makulátlan tisztaság, gyakori törülköző csere és takarítás. A part 2 percre van a szállástól, élelmiszer üzletek és éttermek is vannak a közelben. Gyerekekkel voltunk, ők is nagyon jól érezték magukat.”

• Casa Di Mare Értékelési pontszám: 9,2

„Átutazóban voltunk Skopelos felé egy éjszakát töltöttünk a szálláson. Későn érkeztünk a bejelentkezési idő után de fogadtak minket a recepción.Volt a szállásnak parkolóhelye is. Meg voltunk vele elégedve. Azt kaptuk amire számítottunk.”

• Hotel Platon Beach Értékelési pontszám: 7,1

„A reggeli boseges volt,nem volt korlatozva a szedes-talan ha tobb fele zoldsegbol lehetett volna valasztani.Paradicsom volt mindig.Hianyoltam az olivabogyot,sult padlizsant,zoldpaprikat,.gyumolcs egyszer volt/dinnye/talan ebbol is lehetett volna nagyobb valasztek.Minden reggel friss,es nagyon finom suti volt,amit a konyhan sutottek.Nagyon finom volt a hazijellegu kenyer.Nem csak a portaszogalat,hanem az egesz szemelyzet segitokesz volt.Szeptember 21en hajnal 4kor hagytuk el a szallodat-keszitettek nekunk egy nagyon szuper uticsomagot.Nem csak a finomsagok miatt volt szuper,hanem a higenikus csomagolas miatt is.Nagyon szepen koszonjuk!!!!”

• Ioli Értékelési pontszám: 9,4

„Az egész!”

• Blue Dream Hotel Értékelési pontszám: 9,8

„Kényelmes, különösen tiszta, jól felszerelt aparman az üdülőtelep szívében, közel a tengerhez, éttermekhez, boltokhoz. Vendéglátónk nagyon kedves és segítőkész volt. Örülünk, hogy a Blue Dream Hotelt választottuk.”

Olimbiakí Aktí 15 legjobb szállodája

2 424 Booking.comos hotelértékelés alapján