Görögország Sztalósz Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Evilion hotel Értékelési pontszám: 9

„Nagyon tágas sok hely volt négyünknek.Klimatizált hálószobák.A tenger nagyon közel a szállás medencéjéből látni lehet.Teljesen bent van a nyaraló falu közpntjában mégis csendes.Rengeteg bolt taverna a környéken.A tulajdonos rendkívűl kedves segítőkész ember,mint általában mindenhol Kréta szigetén.Szép rendezett kert nagy pálmafákkal.Mindennap takarítanak, ágyneműt törölközőt cserélnek.Nekünk nagyon tetszett.Krétára vissza kell menni és akkor újra itt szállunk meg.”

• Renieris Hotel Értékelési pontszám: 9,4

„Bőséges,többféle és finom reggeli,kedves és segítőkész személyzet,a szálloda tökéletes elhelyezkedése és felszereltsége,a strandok és a város megközelíthetősége,vendégszeretet és barátságos légkör.Sok taverna és bolt van a környéken.A szobák mérete igazán jó,nagyon tiszták, mini hűtővel felszerelve, erkéllyel.Életre szóló élmény. Köszönet Georgios-nak ,Stela-nak,Anna-nak, Katerina-nak és a többieknek mindenért.Nem véletlenül voltunk itt 3-ik alkalommal és jövőre megyünk ugyanoda, ugyanabba a szobába:)))Már csak 367-et kell addig aludni:)))”

• Evilion hotel Értékelési pontszám: 9

„Gyönyörü kert,medence,nagyon kedves és segitökész tulaj”

• Giannarakis Beach Értékelési pontszám: 9,3

„Kényelmes ágyak, tengerre néző kilátás, ingyenes parkolás, jól hangszigetelő ablakok, csendes,”

Sztalósz 20 legjobb szállodája

3 234 Booking.comos hotelértékelés alapján