Καταλύματα Πτήσεις Ενοικίαση αυτοκινήτου Ταξί αεροδρομίου
  1. Αρχική σελίδα κριτικών ξενοδοχείων
  2. Ελλάδα κριτικές ξενοδοχείων
  3. Πελοπόννησος κριτικές παραθεριστικών κατοικιών
  4. Ναύπλιο κριτικές παραθεριστικών κατοικιών
Ελλάδα Ναύπλιο Επαληθευμένα σχόλια για παραθεριστικές κατοικίες από πραγματικούς πελάτες

Πρόσφατα σχόλια

• Filoxenion Βαθμολογία σχολίων: 9,3

«Ο κύριος Ανδρέας είναι πολύ ευγενικός και εξυπηρετικός , με το που φτάσαμε μας εξήγησε τα πάντα και μας σημείωσε πάνω σε χάρτη όλα τα μέρη τα οποία αξίζει να επισκεφτούμε . Το δωμάτιο ήταν πολύ όμορφο και άνετο, ενώ επίσης παρείχε και πρωινό (φρυγανιες, μέλι, μαρμελάδα κλπ.) αλλά και μηχανή εσπρέσσο. Το προτείνω ανεπιφύλακτα !»

• Nafplio view Βαθμολογία σχολίων: 9,3

«Όλα ήταν πολύ ωραία ,και ο οικοδεσπότης πολύ ευγενικός και εξυπηρετικός. Το συγκεκριμένο κατάλυμα ήταν ότι έπρεπε για μια οικογένεια, ευρύχωρο.»

• Anemos Rooms & Apartments Βαθμολογία σχολίων: 9,5

«Ένα όμορφο ξενοδοχείο με άνετους χώρους και τρομερά εξυπηρετικο προσωπικό! Η κρατηση ηταν δωρο και οι κοπελες μας βοηθησαν σε ολα χωρίς δημιουργηθεί το παραμικρό πρόβλημα ή παρανόηση!Ήταν πολύ καλη επιλογή γιατί βρίσκεται σε αρκετα κεντρικό σημείο! Καθαρό και με εξαιρετικό κρεβάτι! Στο ψυγειακι υπήρχε μεχρι νερο κ χυμος χωρις χρέωση!Ευγενέστατοι όλοι τους από τον ιδιοκτήτη μέχρι τις καθαρίστριες! Εξαιρετικη επιλογή για το κοστος του δωματίου και τις παροχές! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!»

Οι 30 καλύτερες παραθεριστικές κατοικίες σε Ναύπλιο

βάσει 4.899 σχολίων για παραθεριστικές κατοικίες στην Booking.com