Cazare Zboruri Închirieri de maşini Taxiuri de la/la aeroport

• Raport calitate/preţ

8,7

• WiFi gratuit

Evaluări verificate 100%

Clienți reali. Sejururi reale. Opinii reale.

Citiți mai multe- deschide o căsuță de dialog
Scrieți un comentariu

Rezultate 1 – 51

• Comentariu trimis pe 22 septembrie 2018

4,6
    Televizorul nu mers deloc cu toate ca am reclamat asta la...
    • Cameră dublă cu vedere la mare
    • Trimis de pe mobil

Televizorul nu mers deloc cu toate ca am reclamat asta la receptie , usa de la baie nu se inchidea ....trebuia sa o intepenim cu ceva ca sa stea inchisa , frigiderul foarte zgomotos si lipsa uscatorului de par.

• Comentariu trimis pe 4 septembrie 2018

Un sejur superb !
    • A stat 1 noapte

Totul a fost perfect !

Poziționare excelentă, foarte curat, întreg personalul hotelului permanent preocupat pentru a raspunde prompt solicitărilor oaspeților, micul dejun copios si divers. Pentru ca ne-am simtit minunat, vom reveni cu siguranță, ori de câte ori vom avea ocazia.

• Comentariu trimis pe 4 septembrie 2018

O vacanță de vis !
    • Cameră twin cu vedere la mare
    • A stat 1 noapte
    • Trimis de pe mobil

Totul a fost minunat. Felicitări !

Totul a fost excelent. Intreg personalul se preocupă permanent pentru confortul turistilor si pentru a le oferi un sejur de neuitat. Vom reveni cu bucurie de cate ori vom avea ocazia

• Comentariu trimis pe 3 septembrie 2018

Nota 10+
    • A stat 8 nopți

Nimic de reproșat!

Ospitalitate, curățenie și confort am primit la Elektra. Hotelul este chiar peste drum de plaja, are piscina și plaja privata cu șezlonguri și umbrele, deci dacă vrei poți sta fără probleme tot sejurul fără sa ieși din stațiune. În apropiere, în dreapta cum te uiți la port, se găsește o plaja cu apa mica în primii 20 m, ideala pentru copii. Hotelul se afla in centrul stațiunii, sunt multe restaurante, 2 super market uri și magazine de suveniruri. Personalul este de nota 10+, te ajuta cu orice ai nevoie și mereu cu zâmbetul pe buze. Toți vorbesc engleza, inclusiv doamna de la curățenie care este o drăguță. Micul dejun este super gustos, preparatele sunt proaspete și costul este mic, numai 6E. Camera noastră a fost pe spate cu vedere la munte/verdeata/parcare și deși bate soarele de dimineață și pana la amiaza, totuși se putea sta chiar și fără AC. Faptul ca am stat la parter (înalt) ne-a ajutat mult cu bagajele pe care le-am transferat din mașina (parcare) direct în camera prin balcon. Este genul de loc în care te întorci cu placere și recomanzi prietenilor.

• Comentariu trimis pe 31 august 2018

Relaxare si buna dispozitie
    • A stat 10 nopți
    • Trimis de pe mobil

Zgomotul facut de frigider putea fi mai mic, zgomotul facut de masini si motociclete de pe soseaua din apropiere.

Curatenia zilnica, apropierea de plaja, piscina, aerul conditionat.

• Comentariu trimis pe 30 august 2018

9,6
    Personalul amabil,micul dejun bun ,liniste si curatenie.
    • Trimis de pe mobil

Programul piscinei de la ora 20 nu mai puteai sa intri in ea.

Personalul amabil,micul dejun bun ,liniste si curatenie.Curtea cu palmieri ofera o priveliste deosebita.

• Comentariu trimis pe 23 august 2018

8,3
    Frumos dar nu as mai reveni.
    • Trimis de pe mobil

Zona Prinos,in care este amplasat hotelul , destul de trista si fara nimic spectaculos. Plaja privata destul de neingrijita.

Saltelele de foarte buna calitate, plase de tantari la geamuri. Camerele cu vedere spre mare beneficiaza si de umbra, deci poti sta linistit pe balcon la orice ora din zi. Terasa unde se ia micul dejun f frumoasa si cu umbra naturala. O locatie buna pentru o vacanta linistita.

• Comentariu trimis pe 17 august 2018

superb vom reveni la elektra, ne va fi dor tot anul .
    • A stat 5 nopți

atmosfera calda si linistita gradina superba, servicii impecabile, personal deosebit de prietenos ,marea atit de aproape. Un loc superb cu oameni cum rar intilnesti

• Comentariu trimis pe 7 august 2018

9,6
    O vacanța peste asteptari, cu multe experiente placute
    • Cameră dublă cu vedere la mare
    • Trimis de pe mobil

In zilele lucratoare, de pe plaja din fata hotelului se aude uneori traficul auto Dulapurile nu sunt foarte generoase(greu de organizat un bagaj mai mare)

Personalul foarte amabil, disponibil, buna cunoaștere a limbii engleze. Locația linistita, iar privelistea de la etaj este placuta ochiului atât spre mare, cât și spre munte, tocmai buna pentru relaxare. Iar camerele și băile renovate recent și curate.

• Comentariu trimis pe 5 august 2018

Sejur Elektra Hotel
    • Trimis de pe mobil

Pe Booking.com scriau ca au mic dejun inclus, iar la fata locului au solicitat suplimentar 6€/ persoana/zi pentru micul dejun. Ii sfatuiesc sa specifice corect si concret pe booking serviciile oferite! De asemeni ar putea face un pool bar si sa prelungeasca programul de folosire a piscinei.

Personalul primitor si calduros, vedere superba, camere curate. Aproape de plaja si de port.

• Comentariu trimis pe 26 iulie 2018

7,1
    Placut pentru cateva nopti, poate vom reveni
    • A stat 5 nopți

Galagia din timpul curateniei, baia cam mica, nu exista posturi tv decat grecesti si nici unul pentru copii

Hotelul este ok pentru 2 stele. Se face curatenie in fiecare zi in camere, inclusiv schimbat prosoape - insa este ft mare galagie cand faf doamnele camerele- termina undeva pe la ora 3 deci daca vrei sa dormi un pic dupa pranz mai ai de asteptat. Piscina ok, este curatata in fiecare zi. Pe plaja de obicei sunt cateva persoane, poate pentru ca e mai linistita si lumea cauta mai multa agitatie. Apa mica si poti lasa copii sa se joace in voie. Pentru masa recomanda restaurantul Syrtaki din apropiere.

5,0
    Vacanta thassos prinos
    • Trimis de pe mobil

Curatenia, era foarte curat!

Liniste, mai putin ultima noapte...ca dee pana nu isi face romanul talentele nu se poate!!! S-a cazat un cuplu de romani...oameni au ras,au baut si au tipat pe balcon pana la 3 dimineata, asta in conditiile in care era foarte liniste doar, vociile lor rasunau in tot perimetru!!! Mai pe scurt suntem de tot rasul!!!

• Comentariu trimis pe 2 iulie 2018

8,8
    Camera spatioasa, cu vedere la mare.
    • Trimis de pe mobil

Cafeaua de la micul dejun este foarte, foarte slaba. Din camera noastra, daca lasam usa la balcon deschisa se auzea galagia de pe terasa. Plaja hotelului este limitata de portul din Prinos si un santier de reparatii barci. Nu deranjeaza foarte tare, dar limiteaza privelistea si nu mai ai senzatia de mare.

Camera spatioasa, cu vedere la mare. Piscina si terasa in fata hotelului, unde te poti relaxa la umbra. Mic dejun bun, dar acelasi in fiecare zi. Sezlonguri pe plaja, insa plaja din dreptul hotelului nu ofera prea multe variante. Doar de stat la soare si cam atat. Personalul foarte amabil, s-a facut curatenie in fiecare zi. Parcare privata in spate, iar daca nu am fost locuri suficiente, s-au straduit sa gaseasca solutii. Este o locatie potrivita pentru explorat insula.

• Comentariu trimis pe 26 iunie 2018

Ideal familie cu copii
    • A stat 6 nopți

desi este mai scump va recomand sa va cazati cu vedere la mare intrucat pe partea din spate veti avea soare 90% din zi.

vederea din camera. piscina. amenajare gradina. plaja cu sezlonguri de la hotel. personal discret si de mare ajutor.

• Comentariu trimis pe 22 iunie 2018

Foarte frumos!
    • Trimis de pe mobil

Nu am comentarii negative.

O locație liniștită, cu parcare ,lângă plaja ,plaja privată fata plata,piscină proprie foarte curata. Totul a fost foarte ok. Mic dejun foarte bun.

• Comentariu trimis pe 13 septembrie 2017

9,2
    O locatie excelenta pentru un sejur linistit.
    • A stat 3 nopți

O locatie excelenta pentru un sejur linistit. Perfect pentru familie cu copii mici. Personal amabil, curatenie, aproape de plaja si terase. Vom reveni cu placere.

• Comentariu trimis pe 8 septembrie 2017

• Trimis de pe mobil

Unii oaspeti mai galagiosi.

Personalul si managerul sunt foarte amabili si de ajutor. Piscina curata, camera curata, baia modernizata, atmosfera placuta si linistita, plaja buna.

• Comentariu trimis pe 7 septembrie 2017

9,6
    Un sejur placut, cu un rapotrt calitate/pret al locatiei foarte bun.
    • A stat 9 nopți

Plaja din apropiere mai bine amenajata si ingrijita; curatenia in camere la doua zile, in loc de trei zile.

Amplasare excelenta;camere confortabile;personalul foarte amabil;mic dejun foarte bun,cu produse foarte proaspete,chiar daca nu foarte variat.

• Comentariu trimis pe 30 august 2017

Sejur de vis, recomand!
    • A stat 2 nopți

Docul de reparatii pentru barci de langa plaja poate fi deranjant uneori.

Hotel foarte bine plasat, personalul foarte profesionist si amabil. Camera dotata cu tot ce iti trebuie, foarte curata, lenjerie si prosoape schimbate zilnic.

• Comentariu trimis pe 27 august 2017

7,9
    Sejur placut
    • Trimis de pe mobil

Existenta uneori a unui miros neplacut in camera si afara, lipsa plaselor de tantari la parter.

Personalul foarte amabil, plaja este chiar in fata hotelului si se poate sta pe sejlong gratuit, parcare in spatele hotelului, baia nou renovata, zona linistita, mic dejun foarte bogat contra unui cost de 6 euro.

• Comentariu trimis pe 12 august 2017

9,6
    Elektra iti ofera un raport calitate/pret foarte bun.
    • A stat 3 nopți

Un minus ar fi ca sunt si pietre prin nisip insa eu am avut incaltaminte de plaja...

Elektra iti ofera un raport calitate/pret foarte bun. Camera de dimensiuni normale, curatenie, personalul...este o afacere de familie si oamenii isi fac treaba foarte bine, saritori la nevoie dar discreti pe de alta parte. Plaja se afla langa un santier naval traditional care are farmecul lui in zona. Mi-a placut si faptul ca nu erau mai mult de doi-trei oameni in mare, au fost momente in care marea a fost numai a mea. Pont-am inteles ca unul dintre administratorii hotelului este medic pediatru.

• Comentariu trimis pe 16 iulie 2017

Sejur ok
    • Trimis de pe mobil

Wifi slăbuț,amplasarea lângă un atelier de reparații ambarcațiuni care începea programul cât mai de dimineață(în ultima zi la 6:30),dar aici nu are vină proprietarul unității de cazare,zgomotul de la șosea(scutere),baia putea fi mai mare.

Vederea la piscină,hotelul aproape de plajă(are plajă proprie distanță 50 m, nu se plătește șezlongul),piscina perfectă pt copii,mic dejun ok,parcare privată in curtea proprietății.Personalul foarte amiabil

Sejur în iulie 2017

• Comentariu trimis pe 25 iunie 2017

O vacanta superba
    • Trimis de pe mobil

Singurul aspect putin deranjant a fost plaja din dreptul hotelului care ar putea fi mai bine intretinuta. Noi am gasit pe langa pietre si cateva cioburi riscante mai ales pentru cei mici.

In prinul rand grija pentru curatenie - prosoape schimbate zilnic, lenjeria la 2-3 zile, curatat si dezinfectat toata camera zilnic. Un alt mare avantaj este apropierea de mare dar si piscina din curtea hotelului. Cele doua combinate satisfac chiar si pe cei mai mofturosi dintre clienti (in cazul meu copiii). Pe plaja exista sezlonguri din partea hotelului puse la dispozitie numai pt cei cazati acolo. Locatia este aproape de taverne si magazinele de suveniruri (cu preturi foarte convenabile). Proprietarii sunt serviabili si au grija in permanenta ca totul sa functioneze perfect. Micul dejun a fost generos cu produse proaspete si gustoase. Intr-adevar nu este o varietate foarte mare de feluri de mancare insa mie mi s-a parut suficient, nu am murit de foame si in plus, consider ca este mai bine asa decat sa fie nevoiti sa arunce mancarea sau sa o refoloseasca. Am mers in Thassos pentru prima data anul acesta si am fost super incantati. Ne dorim sa revenim anul viitor pentru cel putin 10 zile si speram sa reusim sa ne cazam tot la hotelul care ne-a cucerit total: Elektra. Va multumim!

• Comentariu trimis pe 9 iunie 2017

Superb

am stat prea putin :)

Paturile au fost foarte confortabile, curatenie zilnic in camera, prosoapele schimbate la 2 zile, lenjeria la 4 zile. Proprietarul extrem de amabil si saritor la orice cerinta a noastra. Hotelul este la 10 m de o plaja cu umbra naturala, ofera sezlonguri si umbrele. In apropiere se afla un santier de reparatii barci si vaporase, dar nu a fost deloc zgomot.

• Comentariu trimis pe 8 iunie 2017

8,3
    f curat, personal saritor, am mancat f bine seara, parcare.
    • Cameră de familie
    • A stat 5 nopți

Micul dejun nu foarte variat. Plaja cu pietre si in apropierea unui santier de barci ceea ce o face destul de zgomotoasa si nu foarte prietenoasa pentru copii.

f curat, personal saritor, am mancat f bine seara, parcare.

• Comentariu trimis pe 12 septembrie 2018

A fost bine super

• Comentariu trimis pe 26 august 2018

Vacanta plăcută la Elektra

Prezenta țânțarilor în camera

Personalul foarte amabil și cu recomandări foarte utile

• Comentariu trimis pe 30 iulie 2018

Foarte amabili cei din personal, curatenie 100%
    • Cameră dublă mică

Totul a fost perfect

Foarte amabili cei din personal, curatenie 100%

• Comentariu trimis pe 29 iulie 2018

Superb!
    • Trimis de pe mobil

Superb!! Proprietarii hotelulului sunt niste oameni deosebiti!!

Excelent
    • Cameră dublă mică

Curatenie zilnica,la 30 de secunde de plaja, liniste

Totul a fost minunat

• Comentariu trimis pe 15 iulie 2018

9,2
    Locația, foarte aproape de plajă, de taverne, de port și...

Perna

Locația, foarte aproape de plajă, de taverne, de port și personalul amabil.

• Comentariu trimis pe 1 iulie 2018

• Comentariu trimis pe 3 iunie 2018

Personal foarte amabil.
    • A stat 8 nopți
    • Trimis de pe mobil

Programul la piscină cu pauza 15-17.

Personal foarte amabil. Piscina ok. Plaja peste drum.

• Comentariu trimis pe 4 mai 2018

Un sejur relaxant
    • Trimis de pe mobil

Amplasarea locatiei, vis-a-vis de plaja, foarte aproape de feribot si terase.

Sejur în mai 2018

• Comentariu trimis pe 24 septembrie 2017

Foarte placut.
    • A stat 6 nopți

Linistea, personalul amabil, curatenia zilnica...

• Comentariu trimis pe 14 septembrie 2017

6,0
    E de 2 stele si atat. Nimic in plus, nimic in minus
    • A stat 3 nopți

Camera cam mica si lumina era doar de la o usa. Mobilierul cam vechi

Aproape de plaja. Zona centrala din sat. Locuri de parcare in spate.

• Comentariu trimis pe 10 septembrie 2017

• Comentariu trimis pe 9 septembrie 2017

Liniste

Liniste

• Comentariu trimis pe 9 septembrie 2017

Foarte frumos.
    • Trimis de pe mobil

Croasantul a fost proaspat dimineata (nu glumesc) iar patul a fost foarte confortabil.

• Comentariu trimis pe 7 septembrie 2017

Locatia a fost ok.
    • A stat 9 nopți
    • Trimis de pe mobil

Am gasit albine care deranjau pe terasa din fata hotelului.

Locatia a fost ok. Hotelul curat si ingrijit. Personalul vesel .

• Comentariu trimis pe 23 august 2017

Amplasata intr-o locatie linistita, aproape de plaja si de...
    • A stat 7 nopți

Amplasata intr-o locatie linistita, aproape de plaja si de terase. Ideal pentru familiii cu copii mici. personal foarte amabil.

• Comentariu trimis pe 18 august 2017

vacanta de vis
    • A stat 5 nopți

linga mare , gradina superba . mic dejun delicios, hotel impecabil . iar tinerii patroni oameni minunati

• Comentariu trimis pe 5 august 2017

Sejur în iulie 2017

• Comentariu trimis pe 13 iulie 2017

Foarte placut.

Amenajarea plajei.

Serviciile bune, atmosfera placuta, amplasare favorabila.

• Comentariu trimis pe 24 iunie 2017

O vacanta reusita.
    • Grup de prieteni
    • Trimis de pe mobil

Totul a fost perfect si hotelul si personalul.

• Comentariu trimis pe 12 iunie 2017

neasteptat de bine
    • A stat 4 nopți

mirosul de canalizare din spatele hotelului

totul-curatenie, liniste,raport calitate-pret,wi-fi,

• Comentariu trimis pe 12 iunie 2017

O locatie care merita vizitata
    • Cameră twin cu vedere la mare
    • Trimis de pe mobil

Apa calda se termina uneori

O locatie super, personal amabil, plaja este peste drum, foarte curat.

Sejur în iunie 2017

Mai există 53 evaluări fără text. Acestea au impact în scorul total al comentariilor.

Rezultate 1 – 51

Echivalăm prețurile
Echivalăm prețurile
Preţuri mici • Fără comisioane de rezervare • Găsiţi mai ieftin? Vom rambursa diferenţa!
Vedeți galeria foto a călătorilor pentru Elektra Hotel

Clienții au evaluat și aceste proprietăți: