Przejdź do głównej treści
  1. Strona główna z opiniami o hotelach
  2. Grecja – opinie o hotelach
  3. Kawala – opinie o hotelu
  4. Opinie o obiekcie Esperia Hotel

Esperia Hotel – opinie 3-gwiazdkowy

44, Erythrou Stavrou Street, Kawala, 654 03, Grecja

Nr 12 z 14 hoteli w mieście Kawala

Wybór Gości

Ocena

Na podstawie 13 opinii o hotelu

7,8

Poszczególne oceny

  • Czystość

    8,0

  • Komfort

    8,1

  • Lokalizacja

    9,1

  • Udogodnienia

    7,8

  • Personel

    8,7

  • Stosunek jakości do ceny

    8,0

  • Bezpłatne WiFi

    8,5

Opinie sprawdzone w 100%

Prawdziwi Goście. Prawdziwe wyjazdy. Prawdziwe opinie.

Więcej informacji- otwiera okno dialogowe
Napisz opinię

wyświetlono 1 – 13

  • Ocena dodana: 18 września 2025

    9,0
    Znakomity
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój Dwuosobowy typu Budget z 1 lub 2 łóżkami
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Przyzwoity hotel miejski który lata świetności ma już za soba za to bardzo fajnie położony blisko portu miła i uczynna obsługa naprzeciwko płatny parking

    Pobyt: sierpień 2025

  • Ocena dodana: 2 lipca 2025

    9,0
    Pobyt jednodniowy będący etapem w podróży.
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój typu Superior z 2 łóżkami pojedynczymi i widokiem na morze
    • 1 nocleg

    Brak miejsc postojowych dla zmotoryzowanych.

    Znakomita lokalizacja, bardzo dobre śniadanie, czysto, wygodnie.

    Pobyt: czerwiec 2025

  • Ocena dodana: 15 czerwca 2024

    9,0
    Znakomity
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój typu Standard z 2 łóżkami pojedynczymi i widokiem na miasto
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Lokalizacja, wygodne łóźka,dobre śniadanie.

    Pobyt: czerwiec 2024

  • Ocena dodana: 31 lipca 2023

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój typu Standard z 2 łóżkami pojedynczymi i widokiem na miasto
    • 1 nocleg

    Bardzo ciężko znaleźć miejsce do parkowania w okolicy hotelu. Najtrudniej wieczorem (obok jest sporo knajp i klienci zajmują wszystkie miejsca)

    Dobry hotel jako baza wypadowa do zwiedzania Kavali. Blisko stare centrum, blisko plaża. Hotel nie pierwszej nowości ale wszystko działało i mieliśmy piękny widok z okna na morze.

    Pobyt: lipiec 2023

  • Ocena dodana: 27 września 2025

    10
    Polecam ten hotel. Na pewno tam wrócę.
    • Wyjazd służbowy
    • W parze
    • Pokój typu Superior z 2 łóżkami pojedynczymi i widokiem na morze
    • 2 noclegi

    Dogodna lokalizacja, blisko promenady oraz ścisłego centrum. Śniadanie różnorodne i bogate w formie szwedzkiego stołu.

    Pobyt: lipiec 2025

  • Ocena dodana: 4 września 2024

    10
    Wyjątkowy
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój typu Standard bez balkonu
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Brak gniazdek przy łóżku.

    Bardzo urozmaicone śniadania.

    Pobyt: wrzesień 2024

  • Ocena dodana: 26 czerwca 2024

    4,0
    Niestety więcej tu nie przyjadę
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój Dwuosobowy typu Budget z 1 lub 2 łóżkami
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Widać, że ktoś postawił hotel i tylko chce na nim zarabiać a od lat nic w nim nie robi. Brudne i stare wykładziny na korytarzach. Odkurza się na korytarzach chyba raz na tydzień podczas naszego pobytu jednodniowego nikt nie sprzątał a było bardzo brudno. To przykre, że przed przyjazdem Gości kiedy liczy się pierwsze wrażenie kompletnie nie dba się o to ! W pokoju to co nadaje się do wymiany wszystko mogłabym wymienić poza materacem. Lodówka i klimatyzacja chodziła strasznie głośno. Musieliśmy wyłączyć lodówkę na noc. Bardzo brudne okna. Żółte, stare kontakty. Brzydka podłoga, brzydkie ściany … Kto odbiera i sprawdza pokoje zanim Goście tam się zameldują, kto dba o stan hotelu? Gdzie jest właściciel? Obsługa dobrą miną nie nadrobi tego wszystkiego.

    Lokalizacja w centrum miasta - proszę się nie zdziwić że od strony wody będzie głośno - hotel jest przy głównej ulicy ale na plus to że jest wszędzie blisko. Obsługa , która starała się bardzo aby umilić pobyt i odpowiadała chętnie na pytania. Duży wybór na śniadaniach ale niestety trafiliśmy na zepsuty sok wiśniowy i kawa nam wcale nie smakowała. Plus za parking podziemny - mimo, że mały ale należy docenić że w ogóle jest zważywszy że to centrum miasta. Nam się udało dostać miejsce w garażu. Pokój z widokiem na wodę - chyba dostaliśmy upgrade dziękujemy.

    Pobyt: czerwiec 2024

  • Ocena dodana: 26 lipca 2023

    10
    Wyjątkowy
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój Dwuosobowy typu Budget z 1 lub 2 łóżkami
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Czystość i lokalizacja

    Pobyt: lipiec 2023

  • Ocena dodana: 8 czerwca 2026

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój typu Standard z 2 łóżkami pojedynczymi i widokiem na miasto
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    W przypadku tej oceny nie pozostawiono żadnego komentarza

    Pobyt: czerwiec 2026

  • Ocena dodana: 16 września 2024

    7,0
    Hotel na jedna noc.
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój typu Standard bez balkonu
    • 1 nocleg

    W przypadku tej oceny nie pozostawiono żadnego komentarza

    Pobyt: sierpień 2024

  • Ocena dodana: 19 lipca 2024

    10
    Wyjątkowy
    • Wyjazd służbowy
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój typu Standard bez balkonu
    • 4 noclegi

    W przypadku tej oceny nie pozostawiono żadnego komentarza

    Pobyt: czerwiec 2024

  • Ocena dodana: 30 kwietnia 2024

    10
    Wyjątkowy
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój Dwuosobowy typu Budget z 1 lub 2 łóżkami
    • 1 nocleg

    W przypadku tej oceny nie pozostawiono żadnego komentarza

    Pobyt: kwiecień 2024

wyświetlono 1 – 13

Wyrównujemy ceny
Wyrównujemy ceny
Niskie ceny • Żadnych opłat rezerwacyjnych • Znalazłeś tę samą ofertę w niższej cenie? Zwrócimy Ci różnicę!