3. Δωδεκάνησα κριτικές ξενοδοχείων

7,7

• Υποβολή σχολίου: 8 Αυγούστου 2021

«Εξαιρετική φιλοξενία!»
    • Δίκλινο Δωμάτιο - με 1 διπλό ή 2 μονά κρεβάτια

Η διαμονή μας στο ξενοδοχείο ήταν εξαιρετική. Πρώτα απ' όλα, θα ήθελα να ευχαριστήσω το προσωπικό για το υψηλό επίπεδο υπηρεσιών που μας προσέφερε. Η Δέσποινα ήταν πολύ εξυπηρετική, ό,τι χρειαστήκαμε μας το προσέφερε και μας έδωσε συμβουλές, ώστε να κάνουμε όσα περισσότερα πράγματα μπορούσαμε στο νησί. Ο κ. Μανώλης ήταν επίσης πολύ εξυπηρετικός και ο Γιούλιαν ήταν πολύ φιλικός, εξυπηρετικός, φιλόξενος και πάντα πρόθυμος να βοηθήσει. Το φαγητό ήταν πολύ αξιοπρεπές, με ωραίες γεύσεις και ποικιλία. Κάθε βράδυ υπήρχε και διαφορετική κουζίνα. TIP: Να δοκιμάσετε τα εξαιρετικά σουβλάκια της Αλεξίας. Σε γενικές γραμμές το ξενοδοχείο ήταν πολύ καθαρό και το δωμάτιο που μείναμε ανακαινισμένο με ωραίο design. Σας ευχαριστούμε πολύ για όλα.

Έμεινε: Αύγουστος 2021

• Υποβολή σχολίου: 2 Αυγούστου 2021

• Παρέες φίλων
    • Μεγάλο Μονόκλινο Δωμάτιο

Φτάσαμε στο ξενοδοχείο και μας υποδέχτηκαν όλοι με χαμόγελο και έτοιμοι να εξυπηρετήσουν!!κατά τη διαμονή μας όλοι ήταν ευγενεστατοι !!το δωμάτιο πολύ καλό και μεγάλο με βολικά κρεβάτια,υπέροχο μπάνιο και μεγάλο μπαλκόνι!οι καμαριέρες άριστες στη δουλειά τους κάθε μέρα μας άφηναν πεντακάθαρο το δωμάτιο.Τα φαγητά νόστιμα με πολλές επιλογές και σε καθημερινή βάση, ήτα της ώρας από την Αλεξία η οποία πάντα πρόθυμη και με χαμόγελο έβγαζε τι καλύτερο αποτέλεσμα!!Στη ρεσεψιόν μας υποδέχτηκε η Δέσποινα η οποία ήταν πάρα πολύ ευγενική και φιλότιμη!!Μας έδωσε on time την όποια πληροφορία χρειαστηκαμε!Στο μπαρ η Χριστίνα μας πρόσφερε τα καλύτερα κοκτέιλ πάντα χαμογελαστή και πρόθυμη!!!ο ιδιοκτήτης Μανώλης,επίσης πολύ ευγενικός και πάντα έτοιμος να εξυπηρετήσει.Ο Γιουρη στη βραδυνή βάρδια ρεσεψιόν καθώς και ο κύριος που δούλευε το απόγευμα μας εξυπηρέτησαν άψογα!!Η πισίνα μεγάλη και καθαρή με πολλές ξαπλώστρες και ήρεμη μουσική!Σίγουρα θα ξαναμεναμε!!!!

Έμεινε: Αύγουστος 2021

Οι επισκέπτες σχολίασαν και αυτά τα καταλύματα: