2. Recenzije hotela u državi GRE

9,0

• Besplatan WiFi

6,3

100% proverene recenzije

Pravi gosti. Pravi boravci. Prava mišljenja.

Pročitajte više- otvara prozor za dijalog
Napišite recenziju

Prikazano 1 – 3

• Ocenjeno: 20. jun 2023.

4,0
    Razočaravajući
    • Putovanje iz razonode
    • Par
    • Studio
    • Boravak od 10 noćenja
    • Poslato mobilnim

Rezervisao sam 2 apartmana za mene,moju zenu i jos jedan par.Ja sam bio u skupljem apartmanu a drugi par u jeftinijem.Dao sam 70 evra vise za drugi apartman jer je dvosoban(u praksi nije uopste veci i praktnicniji od jednosobnog i jeftnijeg),dobio sam da se penjem na drugi sprat i da imam terasicu sa beskorisnim pogledom.Ovaj jeftiniji je u prizemlju i cim se izadje ima lepa basta/dvoriste od zajednickih apartmana. Sto se tice samog apartmana i osoblja,osoblje je jako ljubazno i ciste redovno,apartman je solidan i simpatican,moze biti i moderniji za te pare jer nije uopste malo para,zamerka za krevete koji su 2 mala decija spojena a ne bracni veliki,noge su mi virile.I da,drugar je dva puta propadao kroz krevet zbog dasaka koje su ispadale u donjem apartmanu. Zamerka za wi fi koji je los cim par ljudi u kompleksu krenu da ga koriste. Velika zamerka za parking,naime bio je zatvoren,otvorili su ga na nas poslednji dan.Ja nikad nigde nisam isao a da nisam imao zagarantovan parking.Morali smo da parkiramo na ulicu koja je uzbrdica,uska a jako prometna ,prolazi dosta kombija i 90% iznajmljenih automobila koji ljudi ne znaju da voze,morao sam svaki dan po vise puta da proveravam da li mi je neko zakacio auto. Sto se tice bazena,lep je ali je javan i ocekujte da mozda nece biti mesta za vas kad dodjete na kupanje. U sustini,da sam imao parking,ocena bi bila 7,da sam bio dole u prizemlju u jeftinijem apartmanu sa lepom terasom i bastom ocena bi bila 8,ne treba zaobilatiti apartmane ,samo obratite paznju koju sobu rezervisete

Gost je boravio u periodu: jun 2023.

• Ocenjeno: 26. jun 2022.

Izuzetan
    • Putovanje iz razonode
    • Par
    • Apartman sa 1 Spavaćom Sobom (2-3 Odrasle Osobe)
    • Boravak od 2 noćenja
    • Poslato mobilnim

Ovaj komentar nema tekst, samo ocenu

Gost je boravio u periodu: jun 2022.

Prikazano 1 – 3

Vraćamo razliku u ceni
Vraćamo razliku u ceni
Niske cene • Bez troškova rezervacije • Našli ste jeftinije? Refundiraćemo vam razliku!