2. Comentarii despre hoteluri în Croaţia
  3. Comentarii despre hoteluri în Lika-Senj County
  4. Comentarii despre hoteluri în Jezerce
Croaţia Jezerce Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• House Izvor Scor din comentarii: 9,4

„În primul rând, gazda ne.a făcut să ne simțim ca acasă! Situată într.o locație de poveste, pensiunea este la distanță mică de obiectivele zonei. Micul dejun și cina, excelente. Așteptăm să revenim aici!”

• House Angie Scor din comentarii: 9,1

„Personal amabil. Zona cu multa liniste”

• Plitvice Inn Scor din comentarii: 9,7

„Jacuzzi,sauna ,linistea si gazda care a fost foarte primitoare”

• House Dado Scor din comentarii: 8,6

„Locatie situata la 2km pe jos de intrarea in parc, magazin la aprox 1km pe jos, parcare in fata proprietatii. Camera a avut si bucatarie dotata cu toate cele necesare.”

• House Jezerka Scor din comentarii: 9

„Totul curat, bucataria bine dotata, gazda de ajutor cu infofmatiile precise”

• Plitvice House Milan Scor din comentarii: 9,1

„Very nice host!”

• House Boro Scor din comentarii: 9

„Cazare intr-o cameră cu pat matrimonial si 2 paturi pentru copii, spațioasă, curată, dotată cu AC, frigider dar fără televizor ; mic dejun 10 euro pe persoană , diversificat, foarte bun, cina 20 euro pe meniu, ajunge la 2 persoane. Locație foarte bună, 30 minute de mers pe jos de intrarea 2, ceea ce recomand având in vedere ca parcarea( în pădure, printre pomi), este tot la 30 minute de intrarea 2. In concluzie, un loc care ne-a placut.”

• B&B Lady of the Lake Scor din comentarii: 9

„Liniste, curat, ft amabule doamnele Iti dua toate indicatii de care ai nevoie pt a putea vizita lacurile Plitvice.”

• Guest House Wolf Scor din comentarii: 9,3

„O locație la superlativ. Camera foarte curată, spațioasă, dotată cu tot ce era nevoie, terasa mare, parcare chiar în fața casei, iar proprietarul este foarte amabil. Dar punctul forte este amplasarea în mijlocul pădurii, o adevărată oază de liniște. Pentru iubitorii de natură, se poate merge pe jos prin pădure până la parcul Plitvice. Intrarea nr. 2 este cam la 2 km distanta.”

• Apartments Jezerce 28 Scor din comentarii: 9,3

„Am avut un sejur de 2 nopti. Comunicarea a fost foarte bună cu proprietarul. Casa se afla intr-o zonă liniștită. Accesul se face printr-o poarta electrica, cu cod pe care il primesti de la proprietar. Apartamentul in care am stat avea 2 dormitoare si un living cu bucatarie. Prosoapele si produsele de igiena au fost puse la dispozitia noastra.”

Cele mai bune 10 hoteluri din Jezerce